Skocz do zawartości

Wasz najlepszy i najgorszy samochód


Gość małaMi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

łysy ma blokadę nie wiem jak długo i namówił mnie na ten temat.

ostatnio nasza astra lpg rocznik 96 wyzionęła ducha i musieliśmy sprowadzić nowsze auto.

jakie samochody które mieliście wspominacie najlepiej a jakie najgorzej .

ps. ciągle zbieramy na bramę do garażu ;) .

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy to byl Ford Fusion 1,6 D 90 KM

 

Najlepszy Honda Accord 2,2 D

 

po Hondzie MB 190 D i MB W 210 w 290 TD

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś żałuje, że sprzedałem Lexusa SC400. Żadnego auta źle nie wspominam.

 

PS: Nie ten dział

mialem kiedys takiego w manualu eh... , ja zaluje bronco 5.0 w nanualu , polosie dana w seri , sprzet niedozajebania no i OJ takim uciekal wiec rispekt na dzielni :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy:

cinquecento 700, nawet nie pamiętam rocznika, to była moja pierwsza fura, trup jakich mało :D W ciągu roku wpakowałem w niego drugie tyle ile mnie kosztował, ciągle się coś psuło, ale nigdy na tyle, żeby stanął w drodze i nie pojechał, sprzedałem go za cenę zakupu jakiemuś handlarzowi :)

Najlepszy:

Seicento 1100 Suite, rocznik 2001. To była złota furka - nic praktycznie nie robiłem przez 60 000 km, tylko bieżąca obsługa i tłumik (bo odpadł) i zbiornik paliwa (typowa usterka - puszcza na spawie i zaczyna przeciekać). Jeździło się tym bajecznie, mały zwinny, wystarczające (dla mnie) osiągi. Robiłem nim trasy po 600-700 km i było super. PAmiętam jak jechaliśmy z moją Panią na wakacje z dwoma rowerami, łącznie trasa prawie 2000 km, ludzie w korkach się do nas uśmiechali pokazując na rowery na dachu... ech to były czasy... Samochód miał jedną tylko wadę - na te gabaryty 7-8 litrów na 100 km w mieście to zdecydowana przesada (w trasie bez rowerów schodził bez problemu do okolic 4,5 l/100 km) i to wlaśnie zaważyło na tym że go sprzedaliśmy z łezką w oku. Swoje obecne auto lubie, ale nie tak jak Seicento.

O tak to wyglądało:

https://picasaweb.google.com/zalmen3/SOwackiRaj2008?authkey=Gv1sRgCK6rncLR-4yh3QE#5240950274547393058

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys takiego w manualu eh... , ja zaluje bronco 5.0 w nanualu , polosie dana w seri , sprzet niedozajebania no i OJ takim uciekal wiec rispekt na dzielni :D

Szczególnie, że seryjnie nie wystepował w manualu (Lexus)

Edytowane przez type-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Golf III 1.9 GTI benzynka i nigdy gazu.Rocznik 95 i ciekawostka podgrzewane skórzane fotele,klima a szyby na korbotronik.

Nie miałem takiego który by mnie wkurzał.Kolega miał Peugota 405 i zdażało się że nie było tygodnia bez holowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy - Ford Taurus kombiak 3.8l w automacie, pelen luksus gdy jechal i byl fantastycznie oszczedny ale psul sie na okraglo, jak nie skrzynia to glowice i ich uszczelki.

Najlepszy - obecny Subarak Legacy kombi 2.5l, oszczedniejszy niz poprzedni 2.2l, szybszy, bardziej wygodny i duzo lepiej wyposazony i wytlumiony ale zachowal fantastyczne mozliwosci prowadzenia poprzedniego na drodze i jego niesamowita niezawodnosc.

Nie popsulo sie nic do tej pory a ma 270 tys km. Obsluga natomiast jest dosc kosztowna ( np wymiana paskow rozrzadu $ 1000.- ).

Szkoda ze juz ich nie robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie Audi A3 3.2 V6 quattro automat rocznik 2006 z przebiegiem 27 tyś km, jest tym czym powinno być autko do miasta i na trasę :wub: .

 

Bardzo dobrze Golf III 1.9 GTI benzynka i nigdy gazu.Rocznik 95 i ciekawostka podgrzewane skórzane fotele,klima a szyby na korbotronik.

Nie miałem takiego który by mnie wkurzał.Kolega miał Peugota 405 i zdażało się że nie było tygodnia bez holowania.

co do gazu to masz rację :(.

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daewoo tico :D

drugi i najzajebistszy :D naprawia go się młotkiem i przecinakiem w każdych warunkach , części kosztują jak do chińskiego kibla ( filtr powietrza 8.5 zł ) 150 poleci( porsze pocisnął , fryce podziwiali krajobrazy i stary szkop był pewnie za słaby żeby mocniej wcisnąć pedał gazu , a my wyrzucaliśmy co się dało debatując jaki bieg -na 4 już nie przyśpieszał a na 5 to nigdy nie przyśpiesza :D ) , pali 5/100, kosztował najniższą krajową , niskie oc , parkuje go się w stojaku na rowery ( wąski ) koła 12 więc tanie opony , lekki , wejdzie xr600 , wejdzie trajka , wejdzie 7 osób, jakby nie gnił to ideał :D no i uroki gaźnikowca -jak jest zimny jest w kobietę lekki obyczajów męczący , wyje jak odkurzacz a zero mocy , potrafi się zadusić przy ruszaniu , i ma nieregulowany tempomat , zimnym trzeba na 2 biegu trzeba jechać na półsprzęgle przez osiedlówkę żeby koła na progu nie zgubić.....

 

a no i skorzystam z okazji widząc trendy i powiększe sobie fujarę dodając że jeżdżę na benzynie -nie będe wspominał że tylko dlatego że ze względu na rdzę nie opłaca go się gazować, bo mi się zmniejszy a panna czeka :D

 

a najgorszych nie ma bo ja jestem zajebisty i odrazu łykłem dobry wózek :D

wcześniej miałem matrixa po starych , na plus że był w elpidżi ( w trosce o podtrzymanie długości wacka dodam że często jeździłem na benzynie bo gazu zabrakło :D ) na minus -brzydszy , więcej palił, już dosyć sporo elektroniki, , łożysk w kołach przód sam nie wymieniłeś i były drogie ( ponad 20 zł za sztukę )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od najgorszego:

Punto II 1.1 benz. - niczym innym (a nawet Polonezem jeździłem po całej Europie) nie jeździło mi się tak źle!

Najlepsze jak do dzisiaj:

Golf V 1.6 Pb + LPG (102 KM) - 294 000 km i tylko standardowe wymiany! Prosty, tani w utrzymaniu i dobrze się prowadzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...