Jump to content

pancur

Forumowicze
 • Posts

  1324
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pancur

 1. Jako że okres wigilijny i mimo że klechów wysłał bym w większości do szefa w Watykanie lub niebie to dziwi mnie że nikt nie wrzucił info o dzisiejszej wigilii w Katakumbach. Mało religijne /ostatnia ponoć sodoma,gomora/ one ale zawsze to integracja. Chyba się wybiorę może będzie jak to w dowcipie o księdzu który spowiadając stwierdza że jak ku....dobre wesele to nie zaproszą.
 2. Dnia 16.12.2017 w Katakumbach kolejna MOTOWIGILIA.Spotkanie połączone z kwestą na leczenie małej Michaliny.Dla chętnych pozbycia się kilku zet będzie puszka przygotowana przez Adrenalina MC.Jadę w piatek lub sobotę wieczorem do Katakumb dograć szczegóły i może ktoś chce się przyłączyć. Ifno o dzieciaczku w linku. https://pomagam.pl/SMichalinA https://www.facebook.com/MichalinaBruhn/ Pytania,sugestie ? P.S. Dzięki Harnaś ;)
 3. Jako że czuje się zobowiązany. Stan cywilny na żonaty zmienia kolega Tomasz Rokita Wydarzenie w dniu 9 wrzesnia w kościele przy Rapackiego 6,godzina 16.Przelot na ulicę Różyckiego 8 do sali weselnej "AKSZA".
 4. I po imprezie.Przypomniało mi sie jak pewni ludkowie marudzili że nic nie robi sie w naszym światku charytatywnie.Była okazja ich nie było.Tak czy inaczej luda sporo aż miło.
 5. DLA TYTUSA 20 stycznia 2017 roku zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na rockowy koncert charytatywny w Klubie Strefa G2 !!! Grupa radomskich muzyków postanowiła zagrać dla swojego kolegi Tytusa, który zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje długiej oraz kosztownej rehabilitacji. Macie niepowtarzalną okazję posłuchać sześciu zespołów działających w naszym mieście. To będzie kilka godzin świetnej rockowej muzyki połączonej z chęcią niesienia pomocy koledze. Dochód z biletów - cegiełek będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Tytusa. Otwórzcie swoje serca !!! Do zobaczenia :) Bilety-cegiełki w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem. Zagrają: - Carrion - Lustro - Scream - Also-Ran - B&B Akustik - Play Blues By się dało powtórzyć. http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/1/10/7089721_12360421_453975301466679_1337351350468806414_n.jpg
 6. http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/radom-smiertelny-wypadek-motocyklisty-na-ulicy-bulwarowej-uderzyl-w-slup,10556618/
 7. Raptem tyle ile im zajmie ujebutanie lusterka z połową czachy.Jak to na tym osiedlu :D
 8. http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/opatow/a/wypadek-w-powiecie-opatowskim-nie-zyje-dwoch-motocyklistow,10517294/
 9. Nie bywam tu ostatnio ale wyjątek... Tomasz Rokita Post z innej grupy: Chciałbym was poinformować,że dnia 28.07.2016 odbędzie się ostatnie pożegnanie naszego kolegi w kościele Zwiastowania NMP w Jastrzębi o godzinie 13:55.. Panowie proponuje umówić się o 13:30 pod Sto, rodzina jest poinformowana i chcą żeby były motocykle.. piszcie kto będzie. Sto = Stokrotka przy ul Śląskiej dla nie kumatych.
 10. Ala miała większe jaja niż Ty by poprosić otwarcie więc te dziewczynki to tak w cudzysłów weź ;) Więc część twierdzenia o trzepaniu kapucyna się zgadza.Fotki nie dla wszystkich bo sporo takich jak ta którą Piotrek wysłał koleżance.już ona wie której :D
 11. Jechaliśmy z tą świadomością że będzie mokro.Dobrze że dziewczynki zostały w domu ;)
 12. Sorki kesek że wam uciekłem ale stwierdziłem że może coś przed robotą ogarne w domu z papierzyskami. Wypad mimo deszczu uważam za udany :)
 13. Dwóch już w połowie drogi.Szybka kąpiel ,kawa i o 12 start.Ciekaw jestem kto dotrze do wieczora.
 14. pancur

  enduro Radom

  http://www.echodnia.eu/radomskie/sport/inne-dyscypliny/a/w-weekend-w-radomiu-zawody-mistrzostw-polski-i-pucharu-polski-w-cross-country,9984261/
 15. Pensjonat praktycznie nasz czyli jak jak się któryś boi że mu jajka wypije i z torby strzeli może spać sama. Idę się pakować.
 16. Ciut więcej na fejsie się deklaruje.Będzie git.Gdyby nie Pieniny z wielką chęcią.
 17. Dobrze gada.Kask jakiś bym znalazł aby pożyczyć gdyby któryś się zdecydował,ale reszta ubioru ? Kawałek drogi jednak.
 18. Pogoda zmienną jest. Sklepy z alkoholem otwarte i nawet miłośnicy piwa z Biedry znajdą ją tuz przed Szczawnicą.Fajna knajpa kilkaset metrów.Na ośrodku kilka grilli i wiat. Już pisałem czemu Ali nie wezmę i to dopiero znaczy twardy :) .
 19. No to Dominik postraszył pogoda bo chyba nie o te stringi chodzi :D
 20. To co pany.Bo ja ta ani szybkim moto nie dysponuje i nudny jestem tak że nawet gry wstępnej na drugiej randce nie uznaję to co to za przygoda :D Wracając do tematu.Nocleg w domkach po 3 czy 2 os w pokoju, jak tam kto woli.Ja tam ryzykuję i lecę.
 21. http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_cross_country_radom_20161.pdf W ten weekend.
 22. pancur

  enduro Radom

  Tor Koniówka w ten weekend http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_cross_country_radom_20161.pdf
 23. Parę słów o sobie :) trzeba kliknąć :) Odwlekałem sprawdzenia pogody.Faktycznie kolorowo się nie zapowiada.
×
×
 • Create New...