Skocz do zawartości

Wasz najlepszy i najgorszy samochód


Gość małaMi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na rodzinne trochę chu*owe, nieprawdaż?

po przesiadce z astry 96 to jak przejście na prom kosmiczny , więc dzieci się przemęczą.

co do bagażu śmigamy dwoma sportami i nigdy dużego bagażu nie zabieramy, nawet samochodem .

normalnie samochód by został "olany" ale cena, przebieg i jego stan, nigdy nie miał nawet drobnej stłuczki, spowodowały tą decyzję.

gdyby to była wersja kombi ja bym się nie zgodziłam na taki duży silnik, nie podoba mi się ten typ pojazdu i tyle.

sama astra się do tego przyczyniła jak usmażyło dwa tłoki, nigdy więcej gazu.

jak opel jeszcze raz wyzionie ducha to się kupi jakaś honde jazz do miasta a ten na trasę i łysemu do pracy .

mamy dwa sportstery zamiast jednego dużego HD, nasze podejście do motoryzacji jest specyficzne ;) .

no i wiesz że jak podejmiesz decyzję o wyprzedzaniu to 6,5 sek do setki powodują że maruder na drodze długo cię nie denerwuje.

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko maruder, a nawet pielgrzymka.

Tylko niech łysy nie jeździ po pijaku z kolegami.

łysy nigdy nie śmiga po pijaku, nawet na kacu - ja jestem od tego, choć przyznam się że tego audi się trochę obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz po pijaku? Chciałbym mieć taką żonę.

wożę go wtedy jak jest pijany :).

on często nie pije znów wrócił do treningów na siłowni jak kiedyś , ćwiczy 18 lat :).

sam się śmieje że łysy już jest to mu jeszcze dresa i kija do bagażnika brakuje .

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A często jest pijany?

nie odkąd nie pisze na FM :biggrin: .

choć jak czyta yubego to ma zamiar się zaraz napić .

nic chłopaki mała mnie kopie w brzuchu to ju z 5mc, idę spać .

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalaMi,

 

osobiscie do pewnego momentu nic do Lysego nie mialem, wrecz przeciwnie, fajnie sie czytalo niektore jego wypowiedzi, tyle, ze psychika Lysego jest nazwilmy to nie najlatwiejsza, Generalnie to powinnas codziennie gore zlota dostawac, za sam fakt, ze z nim jestes i to wytrzymujesz.

 

Lysy z racji swojej roboty wpadl w manie wielkosci i nie ma respektu przed niczym i nikim, co najwyzej, przed samam soba, choc to tez watpliwe.

 

Zboczenie zawodowe sie to podobno nazywa.

 

Czasami warto aby sie w jezyk ugryzl i o jedno zdanie mniej napisal, wiem, ze jest ciezko, tez zadko kiedy sam potrafie.

 

pozdro

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to audi to przedni napęd ?? bo patrząc na ułożenie silnika to wieje męskim spoconym tyłkiem

 

 

Lysy z racji swojej roboty wpadl w manie wielkosci i nie ma respektu przed niczym i nikim, co najwyzej, przed samam soba, choc to tez watpliwe.

 

ks wybacz ale na chwilkę obecną sam nie wiem co jest największe -twoje uwielbienie dla Niemiec i nienawiść do Polski , łysego ego czy moja fujara.....

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje abys sie troche ogarnal / inni rowniez, nigdzie i nigdy nie pisalem .ze nienawidze Polski, czytam za to jak Wy nienawidzicie Niemcy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie co z twoim poczuciem humoru z dowcipów o polakach :( ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...