Skocz do zawartości

Doświadczeni motocykliści, a prędkość


shd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej ..... urlopik na 14 dni za swoje teksty. Odpocznij

a liczyłem na wykres zależności przyczepności od temperatury :(

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się oczywiście mylić, ale o sobie chyba powinieneś pisać JA. Bo naprawdę jesteś wielki. Przynajmniej dla mnie. Zostałeś moim idolem, co ja gadam, IDOLEM. :)

Powiedz mi, proszę, czy DRZeta która jest większa od DR 350, może być? A KTM 690?

Urzekła mnie Twoja logika. Serio, to do mnie przemawia. "Jestem starszy i wiem lepiej Ty besserwisserze." No genialne. :notworthy:

Urzekła mnie Twoja uwaga i zrozumienie tematu. Chłopak pisze, że szuka ciuchów i nie proponować mu Gore, bo nie ten budżet, Ty odpowiadasz mu "kup Gore tekstyl" Rewelacja. :lalag:

Urzekł mnie filmik z PD, mający pokazać jakimi debilami jesteśmy, podczas gdy z Twojej, mądrej i statecznej ojczyzny ciągną tysiącami, na lawetach, rozjebane w drobny mak gruzy. Brawo!! :clap:

Tak więc tu i teraz pragnę przeprosić Cie...CIEBIE za moje oszczercze teksty, brak wiary w TWOJĄ wie... wróć, WIEDZĘ, i za te prostackie teksty o karmieniu trolla. Wybacz mi. :flesje:

Wprawdzie nadal została pisownia, bo kiedy się zwilżysz, to napierdalasz w klawisze bez opamiętania, ale wierzę w TWOJE dążenie do doskonałości i trzymam kciuki. ;)

Browara masz...

Po za tym możesz się zapisać i dostać legitymację z nr 002:

Ksfanclub.de

 

Strona jest jak wypowiedzi Kaesa na forum.

:cool:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

po kilku dniach jazdy w tym nowym sezonie ponownie dochodzę do tego ze 100x bardziej wolę "szybkiego ale bezpiecznego" przekraczającego nawet o 40/h dopuszczalną prędkość niż dziadka który ma prawo jazdy od 60 lat, jedzie 40 , max 50 i wie wszystko najlepiej. Podobnie z babą która żeby ominąć jeżyka przechodzącego przez jezdnie wyjedzie wam na czołówkę :banghead:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler, w Twoim wieku powinieneś chyba być bardziej powściągliwy...

Droga to nie tor. NIE zapie**alamy.

Trochę szacunku do ludzi z doświadczeniem większym od Twojego.

Oni bardziej szanują życie niż Ty, choć młodziakiem już nie jesteś i stąd moje zdziwienie Twoją postawą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kiler to nieleczone adhd a do tego pije za dużo kawy. Poza tym wiek nie ma znaczenia. Faceci nigdy nie dorastają, a chłopca od mężczyzny odróżnia wyłącznie cena jego zabawek. :biggrin:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler, w Twoim wieku powinieneś chyba być bardziej powściągliwy...

Droga to nie tor. NIE zapie**alamy.

Trochę szacunku do ludzi z doświadczeniem większym od Twojego.

Oni bardziej szanują życie niż Ty, choć młodziakiem już nie jesteś i stąd moje zdziwienie Twoją postawą...

bez względu na szybkości jakie osiągasz ( no chyba że akurat jedziesz 20/h) jeśli panna chcąc uratować jeżyka przechodzącego przez jezdnie wyjeżdża ci na czołówkę , albo dziadek w wieku 60+ w cieńkościentym z czarnymi blachami (pewnie kupił jako nówkę w autotak) z oczywiście ogromnym doświadczeniem :banghead:

wyjeżdża Ci przed nos ze swojej posesji (nawet nie z podporządkowanej ) to bez względu na mój wiek należałoby takiemu komuś .............................. wytłumaczyć w sposób zdecydowanie bardziej kontaktowy że tak nie należy robić

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez względu na szybkości jakie osiągasz ( no chyba że akurat jedziesz 20/h) jeśli panna chcąc uratować jeżyka przechodzącego przez jezdnie wyjeżdża ci na czołówkę , albo dziadek w wieku 60+ w cieńkościentym z czarnymi blachami (pewnie kupił jako nówkę w autotak) z oczywiście ogromnym doświadczeniem :banghead:

wyjeżdża Ci przed nos ze swojej posesji (nawet nie z podporządkowanej ) to bez względu na mój wiek należałoby takiemu komuś .............................. wytłumaczyć w sposób zdecydowanie bardziej kontaktowy że tak nie należy robić

Przmysl to bo piszesz głupoty...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...