Jump to content

Judas

Forumowicze
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

1 Follower

About Judas

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider
 • Birthday 06/14/1974

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz

Osobiste

 • Motocykl
  CBR 650F, CRF 250 Rally
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

457 profile views
 1. Judas

  Zmiany klimatyczne

  Jak znajomki hodowali świnie to jeden boks był dla nich samych. Tam świnka rosła chyba trzy razy dłużej, niż te pozostałe. Przyjeżdżał potem rzeźnik, śwince obuchem między oczy i nawet najdroższe wędliny ze sklepu nie smakowały jak te, ze świnki z osobnego boksu.
 2. Zgadza się. Patrzyłem sobie na YT jak kolesie odpalali taką 450. Pomimo autodeko ustawiali tłok do kopnięcia. Może to pomaga... Piszę "może", bo kopałem się tylko z ręcznym deko.
 3. O sukcesie odpalania z kopki decyduje poprawne "ustawienie" tłoka. Wtedy zapala, nie "odbija", nie łamie nóg i można to zrobić nawet w góralskich papciach. Na YT można znaleźć takich, co odpalają ręką.
 4. O to to... Od siebie dodam, że w internecie można być kim się chce, hostessą ze zlotów, inżynierem od statków, instruktorem jazdy i 17letnią nimfomanką. Dystans zalecany.
 5. Jak na kierownicy to ze stabilizacją obrazu. Masz Ekena, SJCAMa, Redleafa czy Gopro. Wedle uznania i budżetu.
 6. Znam kolesia któremu taka panienka przetrzepała kwity i zza wschodniej granicy, bo tam zlot się odbywał, przyjechała z walizkami. Puk puk do drzwi... Trochę był problem jak to wszystko żonie wytłumaczyć. "To nie jest tak jak myślisz, kotku" nie pomogło.
 7. Looozik, marzenie to pierwszy krok do realizacji.
 8. Co będzie, to życie pokaże. Powiem Tobie tak... Łamiesz offroadowe "zasady", co do wyboru auta, panujące w tym kraju. Sam notorycznie to robię w wielu kwestiach, bo uważam, że z prądem to płynie gunwo. Więc chętnie popatrzę na Twoje poczynania i będę "trzymać kciuki". Powodzenia!
 9. Do właściciela, w tydzień chyba było.
 10. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie abyś przetarł szlak.
 11. Wydaje mi się, że jednak błądzisz. Oberaj Na YT kanał Terenwizji, daj sobie trochę czasu a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.
 12. To jest oczywiste od drugiego wpisu. 13 latki tak nie piszą. Jest interpunkcja, normalny język, żadnego "xd"...
 13. No kurła, jak mogłem zapomnieć... HM robi takie sprzęty. Szukasz crossa z homologacją to patrz za CRF 250 X, albo jeszcze lepiej 450 X. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz CR500. Skoro policja i straż leśna siedzą w kieszeni tatusia, to nie ma się co ograniczać.
 14. Anglia. Nie wnikałem, chciałem dla kobiety taki wynalazek i zagadałem do gości który siedzi głęboko w pitach. Mówił ze na wyspach więc się wyleczyłem z pomysłu i kupiliśmy coś innego.
×
×
 • Create New...