Jump to content

lysy76

Forumowicze
 • Posts

  1,113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by lysy76

 1. Nie kąsłeś szydery ze zgłoszeniem. Ale niech tam. Kontrargumenty na argument "tanie wino jest dobre, bo jest tanie"- zlituj się. Masz to co masz i sprawia Ci to kupę radości?- gitarra. Nie wnikam czy ta stylówa ma podłoże finansowe czy świadomy wybór, a kasą możesz mnie zasypać po kokardę. Ale nie kupuję tłumaczenia, że słaba chińska ośka będzie lepsza, bo udało Ci się podjechać na wał. I do tego mało pali. Tym bardziej, że w moim podejściu do zabawek spalanie jest daleko na liście priorytetów. Stać na konia to i owies zniosę i "weteryniarza" opłacę z lekami . Trx to wół roboczy i w takiej roli go widzę i tak użytkowałem. Samochodowa przyczepka z materiałem dowieziona w miejsce, gdzie samochodem nie dałbym radę. Niwelowanie terenu, odkrzaczanie, wyciąganie łodzi, prace z drewnem. Do tego trochę funu. Bączki? Nie będę filmów z tuby wklejał, bo te se sam znajdziesz. Zresztą taka forma użytkowania mnie nie bawi. Ale potrafię docenić niezajebliwość i robotę inżynierów, co właściwie dobrali wytrzymałość i jakość materiałów użytych do budowy pojazdu. Katowanie w jednej dziurze z błotem i piachem? Nie, dziękuję. Nakurwianie po młodniku na wyprutym wydechu i ganianie się z SL- nie, stanowcze. Piętnowanie zagadnienia- tak. Tu masz typa co upala kodiaka 350. Tak użytkował, a w przerwach targał trupy niejezdne do swojego warsztatu. Bynajmniej nie omegi i golfiki.
 2. 4x4 bajer? wada? spalanie? zużycie? traci odejście? Boszz... widzisz i nie grzmisz... a wszystko to na FM... ban dla użytkownika natychmiast. Zgłaszam to.
 3. Jeżdżąc starym dizlem tym samym od lat, jestem bardziej zielony, niż niejeden aktywista na rowerze. I takich kwiatków jak z Lufthansą pewnie jest więcej, tylko maluczcy maja zapie**alać jak chomik w kołowrotku i za bardzo się nie interesować. PKB sam się nie zrobi...
 4. Odszedł na drugi krąg. Reakcja na "sprawdzam".
 5. A jaki wydźwięk ma dla ciebie "banda idiotów", skoro nie negujesz i nie oceniasz? Jeśli pozytywny, to od dzisiaj każdy może zwracać się do ciebie per idioto. I te punkciki dawaj. Bo nie dostrzegłeś chyba zadania.
 6. Widzisz, ta "banda idiotów" ma odwagę wyjść i pokrzyczeć, niż siedzieć na dupie i jojczyć w internetach. W internecie nie dostaniesz pałą i gazem od kulsonów lub bejsbolem od "rycerza maryi". Jak masz lepsze pomysły, to dawaj. Najlepiej w punktach, jako idiocie będzie mi łatwiej przyswoić.
 7. Dżizus... Spadł z samochodowca w Marsylii? Czy już nikt go nie chciał w Nigerii?
 8. Teraz mam na tyle motoza EE 6 i dunlopa d908 przód. Trzyma jak zła- piach, szuter, błoto. dopiero co zjeździłem komplet motozów tractionator adv. Zrobiłem jakieś 12000. O ile tył jest fajnym kompromisem między trakcją w terenie a jazdą po czarnym, tak przód w mojej ocenie jest porażką. Mimo agresywnego wyglądu przód tańczy i kompletnie nie trzyma w błocie, wyząbkowała po 4000km (choć tu nie wiem czy to wina opony czy moja). Na mokrym asfalcie nigdy żadnego uślizgu czy niepewności w winklach. Na śniegu tył poprawnie, przód podobnie jak w błocie-porażka Czekają na półce motozy ralzz- najbardziej agresywne z serii tractionator do dużego adwenczura. Ale to na wiosnę, jak zjeżdżę kostki. Dominik Tereny są mega. Bez przypału można polatać drogami udostępnionymi i to często takimi gdzie trzeba coś już potrafić. Prowadziłem kiedyś dwóch gości do Kłomina. Mieli do wyboru malowniczą okolicę asfaltem lub nieco ambitniej. Wybrali ambitnie. Większość trasy przejechali "na listonosza" ale zadowoleni stwierdzili, że przez tydzień jak się kręcili, nie było tylu wrażeń.
 9. Podstawa to opona,solidne, niełamliwe plastiki, trochę odwagi i judo. W małym gs trochę słaba opcja tyłu na 17. Unikanie błota i piachu? Dlaczego? Nic tak nie robi skilla jak jazda po takim podłożu. Szutry są fajne do leniwego przemieszczania. Terenowe moto pozwala na przedłużanie sezonu. Wszechstronność 990 sprawia, że niewiele jest miejsc, które trzeba odpuścić. Gdy właściciele czopków i "turystyków" oglądają filmy na yt, nawijam kolejne kaemy w terenie. Fajny czas- ludzi niewiele, brak komarów, flora w zaniku. Mój zatankowany w 50% waży 260. Nie mam dramatu z podnoszeniem Lżejszym lżej- ciężkim łatwiej o przygodę.
 10. Widziałem system wtrysku. Rurka plasticzana w dolot, wyprowadzona w podłokietnik, tam zasobnik z aktywatorem w postaci plaka.
 11. Korzystając z chwili, postanowiłem oblecieć kawałek Pojezierza Drawskiego Wrzosy Kłomińskie już się przebarwiły: Trochę piaszczystych zjazdów i podjazdów: Po ostatnich przymrozkach gleba rozmarzła Cel osiągnięty: Dziś i krótko po wybudowaniu:
 12. lysy76

  Pytanie

  Przenoszenie standardów z fejsa, nie pomoże temu forumu. Jeśli ktoś się tu zarejestrował, a jedyną aktywnością ma być wrzucanie głupawych memów i uczestnictwo w gównoburzach, to jestem za zdecydowanymi krokami względem takiego użytkownika. Wypad. To jest coś jak polskie kabarety. Przebranie za babę, założenie głupiego swetra i rzucanie kurwami, z nikogo nie zrobi komika. Mnie nie śmieszy. Analogicznie do kupna motocykla i założenia skór. Jeśli nie mam wiedzy, to siedzę cicho i się uczę. Bywa, że latami. Wiedza to cenna rzecz i jeśli ma ginąć pomiędzy wypowiedziami wesołków, to nie mam ochoty marnować czasu. Dodatkowo sposób prowadzenia konwersacji bywa agresywny i napastliwy, następuje przeniesienie konfliktu między tematami, a takimi wydają się wszelkie "polityczne". Choć z drugiej strony, trzeba czasem wpaść i przyjebać się do np. interpunkcji.
 13. A rolki wszystkie są? Zębatki niezajeżdżone? Koło równo? Jakość dźwięku powala. Równie dobrze można napisać, że zawory nieregulowane .
 14. https://kolobrzeg.naszemiasto.pl/polska-zegluga-baltycka-dostaje-duze-pieniadze-i-powieksza/ar/c1-8627773 oby wolska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej. Naszym ludziom.
 15. Sprzedawcy marzeń i kreowanie potrzeb. Ale gdy offroad zszedł pod strzechy, zaczęły się rajdy po zasiewach, młodnikach i inne przypałowe akcje rzutujące na całe środowisko. Każdy głupek zakłada sajmexa i ogień na tłoki. Potem odkryli Rumunię, Albanię i Ukrainę Kto był lata temu może sobie zestawić podejście ludzi wtedy i dziś... Firmy organizujace eventy, kradnące tracki i uczestnicy lekceważący zasady w imię "bo płacę" to typowy obraz "ofrojdera". Dwa pińdziesiąt w kieszeni a we łbie pustka. Wchodząc głębiej w temat, czyli starty w rajdach, to tak. Trzeba mieć hajs. A co do mojego zatrzymania... Tyle wiecie co sobie wydumacie. I niech tak zostanie Jak wg swojej miarki osądzacie, to gratuluję wymiany oleju co 5lat, klocków, płynów, rozrządu, opon, gum zawiechy i końcówek drążków. Kupuje się auta, na które stać. Czyli rzetelny serwis, uczciwe części. Jeżdżenie przebrzmiałym luksusem kosztuje niestety.
 16. O frocie pisał wielbiciel woderów w damskiej wersji. Ty pisałeś o geli, vitce, defie, parchu i mitsu... Dalej nazwałeś je "dziadkami" bez dostępu do części. I wiesz dobrze, że mijasz się z prawdą. Więc nie rób kotem karuzeli.
 17. Pitolisz jak potłuczony. Chyba najdalej do Szklarskiej Poręby dojechałeś... NOWĄ, ocynkowaną ramę do parcha kupujesz za 13 koła. elementy blacharskie dostępne w jakości i grubości jakiej fabryka nie miała. Głowice do 2,8 na drugi dzień od zamówienia. Do rzadszego 4,2 części też bez większego problemu dostaję. Tłoki panewki, alternatory do wyboru. O elementach eksploatacyjnych nie wspomnę. Zawieszenia jakie chcesz i jak portfel wytrzyma. aaa... jak patrzysz na terenoofki za 10-15 to sie nie dziw stanem. nawet za dwukrotność kwoty, wycacanej nie znajdziesz. Przez lata mordowane i używane zgodnie z przeznaczeniem.
 18. Zapytaj czym jeździ...
 19. To dokup jeszcze Burana. Ideolo pasuje do parku maszyn i zimę polubisz.
 20. I gitarra. Teraz kupiłbym oxforda, albo coś co ma większy zakres regulacji. Mimo wewnętrznych zabezpieczeń i tak bym podpiął na osobnym bezpieczniku i przekaźniku Taka dewiacja
 21. Ee, Kasparow... Stare samochody się psują, jak nie jeżdżą. Stojące w pokrzywach korodują jeszcze szybciej niż latające za solarką.
 22. @grizzly Nigdzie nie twierdzę że są gorsze. Po prostu uważam, że urządzenia ciągnące prąd powinny być w ten sposób podłączone. Zmniejsza ryzyko wytrzepania baterii, będąc w czarnej dupie interioru.
 23. Mam Daytony i w połączeniu z rozbudowanymi handbarami robią robotę. Gleby nie uczyniły żadnej szkody, zalewanie sterowania również. Wada to trzystopniowa regulacja 0-wył Start -100%grzania (przez rękawiczki parzy) heat -50% Puszczone przez stacyjkę i osobny przekaźnik. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
×
×
 • Create New...