Jump to content

lysy76

Forumowicze
 • Posts

  1370
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by lysy76

 1. Skontaktuj się z Grupą Wschodu. Mają trochę nalotu również w Afryce. Fakt, nie na 2OO ale z tego co wiem to mogą rozwiać wiele wątpliwości. Albo dalej słuchaj tych, co pod namiot to tylko do 30 sierpnia. I tylko w formie glampingu.
 2. lysy76

  imigranci

  Młyn miele powoli... Czy jak tam to było... https://przegladsportowy.onet.pl/inne-sporty/zawody-sportowe-dla-dzieci-w-niemczech-absurdalne-przepisy-bundesjugendspiele/tckptgx Klod, A może mi jest przykro, że kaes dostał dwie i jeszcze czerwoną, a ja tylko jedną i to żółtą?
 3. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  To niech sobie hymn jeszcze poprawią. Bo zawarte roszczenia terytorialne mogą być kiepsko widziane
 4. Sytuacja sprzed tygodnia. Otóż zatankowałem sobie u nas na prowincji za 6,09. Jadąc do Świnoujścia patrzyłem na rosnące ceny. O ile na eSce wyższe ceny mnie nie dziwią to w samym Świnoujściu było po ok. 6,50. Wszędzie. Tylko orlen przy terminalu miał coś około 6,15.
 5. UUU... Pogrzeb w IPNie... Pasuje do ciebie cytat z doktora Strosmajera.
 6. Spot ministra MON widzieli już wszyscy. Wnioski można wyciągać różne, w zależności od sympatii politycznych. Ale puenty Staśka Kozieja nie pobije nic: https://defence24.pl/polityka-obronna/burza-po-spocie-blaszczaka BTW spotów pisu. Kto im je robi? Misiewicz czy inny ekspert z trzyletnią praktyką wklejania memów z kotem? Sceny jak z wypadku Hanki...
 7. Ta, też byłbym ostrożniejszy w deklaracjach. "Inaczej" było, bo te aroganty oderwane od sochy, działały jakby świat jutro się kończył. Powielane powiedzenie: kradną ale się dzielą, jaskrawie dowodzi, że przyzwolenie w narodzie kupuje się za drobne. Pegasusy, wizy, loty i bunga bunga kuchcińskiego, obligacje i ziemia kupowana od kleru, rewolucyjna metoda na wieszanie się świadka podczas snu, uniewinnianie przyszłych wysokich urzędników, którzy nie zostali skazani prawomocnym wyrokiem, poseł suski z chińskim telefonem, lichocka dbająca o wizerunek środkowym palcem, dotacje na fundacje i firmy założone przed tygodniem, skaza na Srebrnym wizerunku prezesa, promy Zaczesa, ratujące polskie stocznie, budowane za granicą, podejście posłanki Krynickiej do niepełnosprawnych, sprzedaż Lotosu, manewry ministra MON i premiera zalegającą od paru miesięcy rakietą, balony i helikoptery baćki, kasa z unii a minister zero... a to tylko wierzchołek, który się ukazał, we wspomnianym wcześniej, ostrym cieniu mgły.
 8. Ale to dotyczy wszystkich partii rządzących do tej pory. Łudzisz się, że jest inaczej? Wbrew szumnym zapowiedziom przedwyborczym o rozliczeniu poprzedzających ekip, nikogo nie postawili przed Trybunałem. Wrrróć... Postawili ale skończyło się na umorzeniu lub uniewinnieniu. Ale... Chętnie zobaczę dzimgającego kaczyńskiego, sasinów, morawieckich, szpiona od smoleńska, geszefciarza rysia i sołtysową i (p)osła seniora alias "Pies" jak się tłumaczą przed jakąkolwiek komisją. Choćby za wycieranie kaprawych ryjów wartościami, ojczyzną i flagą. Za decyzje "bez trybu", nocne głosowania, reasumpcje, zamykanie lasu i uroczystości lądowania samolotu. aa... i prezydenta lepszego sortu. Za "ostry cień mgły"
 9. To se jeszcze oblukaj wszelkie gumy, wężyki i połączenia od puchy filtra do dolotu, bo optycznie wyglądają na silnie zmęczone i pierdzą.
 10. włącz myślenie- głosuj na konfiturację, zostań incelem:
 11. lysy76

  imigranci

  To ta legendarna kindersztuba...
 12. lysy76

  imigranci

  Czyli zadanej kiedyś lektury nie przeczytałeś. I wyimaginuj sobie, że tak. Wiem. I gdybyś skorzystał z prawa do milczenia w temacie, o którym nie masz żadnego pojęcia, mniejszego dekla byś z siebie robił każdym kolejnym wpisem.
 13. lysy76

  imigranci

  Tak, ja. bo odjeżdżasz i swoje projekcje przenosisz na innych. Wydaje ci się, że jak w proziben coś pokażą, a ty o tym napiszesz na FM, to nikt nie powie "sprawdzam". Napisałem jak wygląda sytuacja w Szwecji odnośnie gotówki i jej pozyskania i albo nie skumałeś lub odpalił ci się besserwisser. Nie pierwszy raz zresztą. Może zbastuj i poczytaj. napiszę wprost: nie ma takiej gotówki w "kantorze".
 14. lysy76

  imigranci

  Ks a ja ci piszę jak to wygląda w realnym życiu. Ale jak ktoś chce biegać za wszystkowiedzącego i wywala się na podstawowych rzeczach to klei głupawy mem i wymyśla spiski.
 15. lysy76

  imigranci

  Ale której części wypowiedzi nie zrozumiałeś? Za rower z ogłoszenia zapłacisz Swishem, samochód przelewem. Dostaniesz... I o ile będzie to zdarzenie jednostkowe, to może Skatteverket zadzwonić z pytaniami.
 16. lysy76

  imigranci

  Przy kupnie- sprzedaży nikt z gotówką nie lata...
 17. lysy76

  imigranci

  Na tubie nie ma. a siódemka twierdzi że nur fur... Tak że nie wiem o którym kantorze mówisz. Ale... Nie wymienisz dowolnej, większej gotówki w kantorze ot, tak... Tak samo w banku. Bo zwyczajnie jej tam nie ma w takiej ilości. Należy złożyć zamówienie i już po trzech dniach możliwe że będziesz mógł. Pod warunkiem wyjaśnienia do czego ci tyle kasy w keszu. Nawet ze swojego konta jeśli podejmujesz powyżej, bodajże 20kSEK, zobowiązany jesteś do wytłumaczenia dlaczego. Z bankomatu możesz wyciągnąć jakieś 6kSEK. Raz na 3 dni Dlatego jeśli obrobili, to na pewno nie kantor, nie oddział banku i raczej nie byli to młode wilcy . W '05 musiałem wulkanizatora odwiedzić wskutek działań tych "młodych wilców".
 18. lysy76

  imigranci

  Guglam i guglam i nijak tego nie znajduję... Te jurki i kantor w sensie.
 19. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Nie szukaj we mnie sojusznika, jak forum nie odpowiada to droga wolna. Albo skoncentruj się na szukaniu tego moto co to niby chcesz. Zacząłeś mundrować w temacie, nie mając rozeznania z kim tańczysz i jak dostałeś po uszach, to płacz. Podnosisz tezę, a jak przyszło do jej obrony, to nagle "nie wiesz, nie orientujesz się, zarobiony jesteś, a w ogóle to teraz jesz". Bajo
 20. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Ten mi się udał. Bardzo dobrze obrazuje sytuację. Odnośnie światłych przemyśleń... Dziady wspominali, że od niemieckiej okupacji gorsze było dwukrotne wyzwolenie przez ruskich.
 21. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  @Buber Z tym (nie) rządem to by uważał.
 22. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Nie. Możecie se przyjmować poglądy kogokolwiek, byle były zgodne z kodeksem. To się nazywa demokracja. Nie wymyślono jeszcze nic lepszego. Jak wam pis nie pasuje, jak głosicie, to oddając głos na jakieś dipy czy inne sosy, zastanówcie się kogo faktycznie wspieracie. Moze moja pamięć szwankuje, ale takiej rozpierduchy i podzielenia społeczeństwa nigdy nie było we współczesnej historii. Nie mam złudzeń co do osądu, ręka rękę myje. Ale polityka to ku*wa. i na chwilę obecną bliżej mi do drogi wyważenia i dyskusji niż wstawania z kolan, mesjanizmu i przezajebistości narodu zamieszkującego ziemie między odrą a bugiem... https://www.youtube.com/results?search_query=polityka+je+kurva
 23. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Tak, faktycznie mój błąd. Ale wyskakujecie jak Ks z pudełka, z podobnymi jak kierdas teoriami, to można się zagubić czasem. Btw że ruski se siedzi i samogon jedynie pije, nie wadząc nikomu polecam zapoznanie się z tematem kto w Afryce miesza, kogo wspiera by siać zamęt w EU.
×
×
 • Create New...