Jump to content

lysy76

Forumowicze
 • Posts

  1290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by lysy76

 1. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Chyba tu będzie najlepiej: https://threadreaderapp.com/thread/1638502735480864769.html Wołodia się przewiózł na oczekiwaniach. Powoli se Chińczyk robi prowincję z zasobami.
 2. Gdybyś się uczył, to byłbyś mentalnie zupełnie w innym miejscu... i j.w. urządziłeś się w dupie i nazywasz to domem, myśląc, że tak mają wszyscy. ja wiem, że w Polsce to zbyt nowoczesne, ale zgoda na patologie to bycie jej częścią. co trzeba mieć (lub nie) w głowie, by nie dostrzegać zależności. I w głębokim poważaniu mam tłumaczenie, że gaz drogi i nie stać. Dodatkowo jeśli nie stać mnie na owies dla konia, to nie trzymam go na diecie cementowej. Byle tylko mieć, bo naoglądałem się filmików na yt i kumpelcotiremjeździ opowiadał... Świat nie zaoferuje ci gór złota, tylko dlatego, że spermatozoid i ovum zatrybiły.
 3. Brzydko się starzejesz... Rozróżnij dwa pojęcia: respektowanie prawa innych do życia bez uciążliwości, od bycia człowiekiem-choojem. Klęską żywiołową byłoby twoje sąsiedztwo, na podstawie tego co tu wypisujesz. Ale natura jest nieprzewidywalna. Wiatr może zawiać w drugą stronę. Sąsiad, który kupi działkę obok ciebie, okaże się być piśmienny, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Wielkanoc i życzenia zostawiam wierzącym.
 4. Możesz mieć nawet dwa poglądy, ja robię swoje. Małośnieżna zima jest. Zwykle te domki są zasypane po dach. Ten wąwóz zrobiłem w 35minut. Śniegu jakieś 120-150cm. Zdjęcie ze środy:
 5. Możliwe, że nic wielkiego. To kiedy ostatnio jeździłeś? Sprawdziłem. Wklejałem raz. Ale musiała na Tobie zrobić wrażenie, że zapamiętałeś.
 6. Nie chwali się, tylko nie marudzi, że śnieg jest zimą i czerpie z tego fun na różne sposoby. Skutery śnieżne wynaleźli już dawno. Do liści można implementować matraxy. Jak ktoś chce jeździć, to jeździ i nie szuka wymówek. Nie ma złej pogody, tylko użytkownik dobiera choojowe ubranie. https://drive.google.com/file/d/16OkE9v8Az3Vvs8OOr49ZGcTUZaHghx-o/view?usp=drivesdk
 7. Wszystkim marudom, które zamiast zrobić porządną izolację i żyć w bezstresowo bez względu na temperaturę zewnętrzną, wolą pierdololo na forum. Życzę im sąsiada, który będzie reagował w odpowiedni sposób na wszelkie przejawy "regulacji klimatu paleniem syfu". Chcę widzieć ich łzy bezradności, gdy byle strażnik wiejski spławiony nieprzyjęciem mandatu, kieruje sprawę do sądu, a ten wzywa delikwenta na rozprawę i orzeka najwyższą z możliwych kar. Tymczasem pozdrowienia z eksploracji:
 8. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Tak tylko zostawię:
 9. Żwir i płyty na błoto? Na bogato... Tymczasem więcej białego...
 10. Czas to pieniądz. Odchodzi się od kopania ręcznego.
 11. Wypożyczalnie sprzętu i niwelator, ew. laser z sensorem wiązki. Najprościej i bez pierdolenia się ze sznurkami czy poziomicami.
 12. hajs, hajs, hajs... Powiedz kolesiowi, że doceniam poświęcenie. Obserwowałem z kawą, jak rzetelnie wywiązuje się z obowiązków. Tymczasem życzyłbym sobie więcej śniegu i mrozu. Chłop szybciej będzie mógł wykończyć te pokoje dla dzieci. Ale nie ma co siedzieć, bo dupa do śniegu przymarza.
 13. grasz w niewłaściwe gry, przeglądasz niewłaściwe internety, pijesz z niewłaściwymi ludźmi, dokonujesz niewłaściwych wyborów... A od typa z interneta oczekujesz gotowego planu na sukces. Co może pójść nie tak? Ktoś wkłada minimum wysiłku we własny rozwój, w trybie "nał" hołduje zachciankom, kolor tipsów i szminki dobiera do cyklu. Szczęście ma przecież tak wiele twarzy. Czekając na sobotę.
 14. to co piszesz, to jest patologia, a nie druga strona... Otóż można mieć dzieci i jeździć po swiecie, balować, realizować swoje pasje. Mało tego. Wspólne spędzanie czasu i rozmowy buduje więź i poczucie bezpieczeństwa, zaufanie- kiedy pomagasz rozwiązać kryzysowe sytuacje. A jeśli ktoś, niewerbalnie, całym sobą, przelewa na dzieciaka własne niepowodzenia i upatruje w nim źródło nieszczęść, to jak może oczekiwać w zamian szacunku? Niepojęte...
 15. Mimo różnic w postrzeganiu świata Szacun @Leśnik
 16. Fala, jak fala... Tymczasem straszący Kaczyński 100 tysięczną zarazą i uchodźcami: 355 tys. imigrantów zarobkowych, z czego 83% to mężczyźni, a 17% kobiety oraz z czego 92% jest spoza Europy.
 17. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Tymczasem MKOl zastępuje papieża : https://sport.interia.pl/aktualnosci-sportowe/news-ostra-reakcja-ws-rosji-i-bialorusi-pierwszy-kraj-grozi-bojko,nId,6571340 Mam nadzieję, że Łotysze są początkiem lawiny. Od nas powinien pojechać Kozakiewicz.
 18. lysy76

  UKRAINA - WOJNA

  Wieści z wolnego świata: W Kostromie umnyjeczasy i samochody rozdają. Kraj szczęśliwości.
 19. lysy76

  Uwaga wirus!

  Może w wyidealizowanym świecie, gdzie żyją różowe jednorożce, to tak jest jak mówisz. Ktoś, kto dosłownie odbiera celowo przerysowane treści, może uwierzyć, że użycie analogii do serialowego zdarzenia jest autentycznym zamiarem felietonisty. Prawda jest taka, że prawdopodobnie 3/4 społeczeństwa używa takiego języka, a pozostała część nie ogarnia nawet tego. Za niemożność utrzymania rąk przy sobie, zdaje się, że już zapłacił? Więc nie widzę powodu by to dalej wałkować. Chyba, że chodzi o dmuchanie w żar stosu, by nie przygasał?
 20. lysy76

  Uwaga wirus!

  No właśnie. "Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego co chcemy..." Punktując głupotę, fałsz, podążanie za modą, naraża się na takie jak Twoje podejście. Podejrzewam, że 99% z tych, którzy żądają jego głowy od decydentów, poczuła obowiązek założyć knebel, w swoiście pojmowanej "tolerancji". Niezmiernie drażni mnie fakt, tych histerycznych wystąpień wszelkiej maści "redaktorów", którzy przekazują krzykliwymi tytułami półprawdy i niedopowiedzenia, oczekując efektu kuli śnieżnej. A potem mogą mieć swoje 5 minut w np. TV***.
 21. lysy76

  Uwaga wirus!

  Masz rację. Powinienem ująć w cudzysłów to określenie. Wtedy wszyscy mieliby szansę zrozumieć właściwy przekaz.
 22. lysy76

  Uwaga wirus!

  Ale czytałeś to co wkleiłeś? Bo kontrakt dobiegnie zwyczajnie końca. A w tekście również się oparto na wcześniej wspomnianym źródle. Ponadto 17,5tys skarg... hoho... Na 67 mln obywateli... Ciekawe czy rezygnacje z amazon PV za prowadzoną politykę, nie będą wyższe niż głosy urażonych frustratów. Tymczasem dokładam swoją cegiełkę do popierania bigota, kupując kolejną książkę.
 23. Nie przenoś własnych lęków, tylko dlatego, że sobie z nimi nie radzisz. Wielokrotnie wypisujesz jak to "zamachują się " na twoją wolność i przytaczasz wyimaginowanego znajomego jako przykład. Uskuteczniasz demagogię i zwyczajnie trujesz dupę, bo spytany o rozwiązania chowasz się na parę dni lub nie odpowiadasz na zadane pytanie (nie żebym spać przez to nie mógł)
×
×
 • Create New...