Skocz do zawartości

Nowy tor


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MaciekPO więcej szczegółów bo jesteśmy niezmiernie ciekawi. Please :) . To jest całkowicie nowy projekt, gdzie on będzie ten tor itp? Czy Jastrząbki, Pionki ;)

Mati, proszono mnie o zachowanie informacji dla siebie do maja i tak wyszedłem przed szereg pisząc dzisiaj na gorąco post.

W maju będę zaproszony już na oficjalne spotkanie i prezentację :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłem się po pachy czytając ten temat. A Wy? Szykujecie już motocykle na nowy obiekt, nad którym PO pracuje w pocie czoła od 2 lat i "już w maju będzie można o nim pogadać"? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest owiane mgiełką ekscytującej tajemnicy. Nikt nic nie może powiedzieć, ale... ale jednak jest przeciek! Okazuje się, że mamy "swojego człowieka" w sejmie, który od 2 lat w pocie czoła pracuje nad poprawą sytuacji sportów motorowych w Polsce. Opłaciło się odprowadzać dziesiątki tysięcy złotych w formie VATów i podatków do państwowej kiesy, bo oto już w maju się okaże, że... w Radomiu wydłużą prostą startową o 20 metrów!!! Łącznie inwestycja pochłonie 13 milionów złotych, potrzebne na projekty, przetargi, zmiany w przepisach, łapówy i wynagrodzenia. Tym samym koszt wjazdu na RadomRing zostanie podniesiony do 199 Euro za dzień, płatne przelewem z góry (i niech się gawiedź cieszy, bo to taniej niż w Brnie a w dodatku jest McDonald z kiblem obok). No i pewnie wójt sobie nawet strzeli fotkę na obiekcie, na którym "motocykliści mogą podnosić kwalifikacje w bezpiecznych warunkach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...