Skocz do zawartości

Nowy tor


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie, nikt nie pluje jadem jak to Pan określił, lecz tylko wyraża swoją opinię na temat partii politycznej, którą Pan reprezentuje. Która to przed każdymi wyborami obiecuje wiele a niestety po nich praktycznie nic nie udaje się z tego zrealizować, mimo, ze ma się większość w sejmie, prezydenta...itd. Dobrze, że działa Pan na rzecz motocyklistów, nikt tego nie neguje, niech Pan to robi dalej. Tylko mimo to, wg mnie jest kilka ważniejszych rzeczy do zrobienia w naszym kraju, które pośrednio wpływają na obecny stan rzeczy. Jak patrzę na nasz dług publiczny i kreatywną ksiegowość ministrów finansów to obawiam się, że w niedalekiej przyszłość możemy podzielić los Grecji lub Irlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że zawsze można zrobić więcej ale będąc w opozycji jestem jak pies na łańcuchu. Takie są realia. Dlatego cieszy mnie nawet

najmniejsza wrażliwość Rządu na moje działania, bo one mają służyć nam motocyklistom.

Zdaję sobie też sprawę, że i tak część z Was będzie mnie krytykować (taka już jest polityka) to ja i tak dalej będę robił swoje! a myślę, ze skorzystają

z tego wszyscy :-)

 

 

Napluj takiemu w twarz to powie, że deszcz pada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie pośle , kibicuję konstrukcji nowego toru z całego serca . I tyle.

 

Ale .

Rosjanie z wdzieczności za poparcie majdanu podrzucili zarazonego dzika no i mamy klops z eksportem swiń . Partia - nic , poza pomocą na koszt podatników dla bankrutujących hodowców .

Rosjanie z wdzieczności za Radka Sikorskiego i jego złote mysli umieszczają ośrodek szkoleniowy "banderowców" w Polsce . Rzad się bulwersuje .

Rosjanie wpuszczają tira ze świniami z Austrii, a jak wiadomo śiwnie z całej EU już nie mogą - jak to mawiają dziel i rządź . Jeden news w inetrnecie .

 

I dopiero na samym końcu Angela w Baracku ogłasza że w sumie wielkich konsekwencji za zjedzenie ciostka z krymem nie bedzie .

 

A niemcy i francuzi jak handlowali z ruskimi tak handlują . Francuzi ich zbroja , a niemiecki BASF niedawno sprzedał gazpromowi kawałek rury z gazem na terytorium Niemiec . A wy , politycznie uposledzone mordy zamiast poczekac az się zachód sparzy wychodzicie przed szereg pie**oląc wszystko po kolei i wypinajac dupe całego narodu do kopania . I teraz zostaliśmy , w związku z cyklem powyższych wydarzeń , z krowim gównem z petardą pod butem . I niech społeczweństwo , w tym wasz elektorat sobie uswiadomi ze obecna sytuacja czyli gorsze stosunki z Rosją niż za PiS i bardziej gołą dupe do kopania mamy właśnie dzięki waszym , Platformy Obywatelskiej , działaniom .

 

Zamiast pie**olić farmazony w TV proponuję dobrac się do rurki na dnie bałtyku(politycznie albo nawet fizycznie ) i ustawić TAAAAKĄ tarcze antyrakietowa przy wschodniej granicy . Poco ? Bo wyjscia nie ma w obecnej sytuacji .

 

Ah , jak już tak ukochaliscie Ukrainę (nie żebym miał cos przeciwko ) to zorientujcie sie ile tam jest gazu , ropy i węgla . I módlcie się żeby ruscy na krymie skończyli bo jak zajebia wschód ukrainy to zostanie się sama gleba - nic więcej .



Ps.

Dla martwiacych się o podbój Polski . Po co ? Co tu zostało :laugh: Taniej politycznie zmieszac nas z błotem.



Powyższy post powstał na podstawie informacji zaczerpniętych z polskich źródeł informacyjnych takich jak PAP (ESPI) , iemieckich wiadomości TV i brytyjskich portali informacyjnych o profilu finansowym .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie krytykuje inicjatywy ani chęci robienia czegokolwiek na rzecz motocyklistów. Po prostu wszyscy mamy bekę, bo kilka razy były już plany i świetlane wizje, a realia są jakie są. Dlatego właśnie sugeruję robić medialny szum na temat nowego obiektu wtedy, kiedy będzie można z niego korzystać.

 

Ewentualnie obniżyć podatki i sprawić, żeby system podatkowy nie tłamsił tych, którzy najwięcej pracują. Wtedy powstaną tory prywatne, tak jak jest na zachodzie albo w motocrossie - bo wtedy się okazuje, że jeden dzień treningu kosztuje 30 a nie 500 zł.

Brawo.Dlaczego państwo ma finansować takie przedsięwzięcia?Jest tyle do zrobienia np.

"narodowe centrum onkologi,ludzi bezdomnych,a może biednych komuchów,itp.

Budowanie torów wyścigowych to zadanie dla prywatnych przedsiębiorców przykład tor Bednary pod Poznaniem.

Prywatyzuje się strategiczne przedsiębiorstwa państwowe.A tutaj taki dziwny pomysł.

 

Panie pośle , kibicuję konstrukcji nowego toru z całego serca . I tyle.

 

Ale .

Rosjanie z wdzieczności za poparcie majdanu podrzucili zarazonego dzika no i mamy klops z eksportem swiń . Partia - nic , poza pomocą na koszt podatników dla bankrutujących hodowców .

Rosjanie z wdzieczności za Radka Sikorskiego i jego złote mysli umieszczają ośrodek szkoleniowy "banderowców" w Polsce . Rzad się bulwersuje .

Rosjanie wpuszczają tira ze świniami z Austrii, a jak wiadomo śiwnie z całej EU już nie mogą - jak to mawiają dziel i rządź . Jeden news w inetrnecie .

 

I dopiero na samym końcu Angela w Baracku ogłasza że w sumie wielkich konsekwencji za zjedzenie ciostka z krymem nie bedzie .

 

A niemcy i francuzi jak handlowali z ruskimi tak handlują . Francuzi ich zbroja , a niemiecki BASF niedawno sprzedał gazpromowi kawałek rury z gazem na terytorium Niemiec . A wy , politycznie uposledzone mordy zamiast poczekac az się zachód sparzy wychodzicie przed szereg pie**oląc wszystko po kolei i wypinajac dupe całego narodu do kopania . I teraz zostaliśmy , w związku z cyklem powyższych wydarzeń , z krowim gównem z petardą pod butem . I niech społeczweństwo , w tym wasz elektorat sobie uswiadomi ze obecna sytuacja czyli gorsze stosunki z Rosją niż za PiS i bardziej gołą dupe do kopania mamy właśnie dzięki waszym , Platformy Obywatelskiej , działaniom .

 

Zamiast pie**olić farmazony w TV proponuję dobrac się do rurki na dnie bałtyku(politycznie albo nawet fizycznie ) i ustawić TAAAAKĄ tarcze antyrakietowa przy wschodniej granicy . Poco ? Bo wyjscia nie ma w obecnej sytuacji .

 

Ah , jak już tak ukochaliscie Ukrainę (nie żebym miał cos przeciwko ) to zorientujcie sie ile tam jest gazu , ropy i węgla . I módlcie się żeby ruscy na krymie skończyli bo jak zajebia wschód ukrainy to zostanie się sama gleba - nic więcej .

 

Ps.

Dla martwiacych się o podbój Polski . Po co ? Co tu zostało :laugh: Taniej politycznie zmieszac nas z błotem.

 

Powyższy post powstał na podstawie informacji zaczerpniętych z polskich źródeł informacyjnych takich jak PAP (ESPI) , iemieckich wiadomości TV i brytyjskich portali informacyjnych o profilu finansowym .

Ale on nie jest z Platwormy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Maćku

Na naszym portalu bardzo wiele osób, wiele razy słyszało o różnych "nowych obiektach" mających powstać niebawem. Na dzień dzisiejszy w dalszym ciągu mamy Poznań, kilka lotnisk i torów kartingowych. Z powyższych powodów sceptytyzm w tej materii jest uzasadniony.

Myślę, że jeżeli jest to kolejny genialny pomysł budowania toru dla naszego pięknego narodu w Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Suwałkach czy Zakopanem, to szczerze mówiąc lepiej aby ten obiekt nigdy nie powstał. Z mojego "odosobnionego" punktu widzenia taki obiekt powinien powstać w centralnym rejonie naszego kraju. Tu mamy odpowiednią jakość i ilość dróg oraz dogodne połączenia z największymi miastami naszego pięknego kraju.

Tak na koniec trochę prywaty.

Skoro jest Pan członkiem PO to może zapyta Pan prezydenta miasta Lublin gdzie i kiedy powstanie nowy tor kartingowy o którym tak ochoczo mówił na spotkaniach przed wyborczych? Czy ma pomysł jak edukować motoryzacyjnie młodzież, skoro idealny do takich celów obiekt właśnie jest zasypywany ziemią i gruzem? Nie myślę tu o sobie, ale o następnych pokoleniach, które powinny być intensywnie rozwijane w aspekcie bezpieczeństwa komunikacyjnego.

Jeżeli dalej ważne będą orliki, to będziemy mieli dobrych piłkarzy, tenisistów, koszykarzy ale bez torów kartingowych zostaną nam fatalni i niebezpieczni kierowcy.

Czas pokaże co z deklaracji i obietnic się ziści, a co pozostanie tylko bajeczką opowiadaną na potrzeby "kiełbasy przedwyborczej".

Pozdrawiam

Pruch

Edytowane przez PRUCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, aby robić z tego wątek polityczny. Ale niektórzy zaczęli...

Przykro Was czytać. Nie ma co porównywać nas do Francji czy Niemiec jeśli chodzi o stosunki z Rosją.

A jak się komuś nie podoba - jest demokracja. Można zagłosować na PiS albo inną partię. Albo w ogóle zagłosować, a potem narzekać. Albo pójść do polityki i zrobić wreszcie wszystkim dobrze. Gratuluję i pozdrawiam.

 

A za kolegę Maćka trzymam kciuki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, ale do przeżycia i normalnego funkcjonowania potrzeba nam nie tylko chleba ale i igrzysk.

 

Fajnie jakby kolo Wrocka wybudowali. I nawet nie chodzi o jeżdżenie ale np. w niedzielę pójść ze znajomymi na trybuny i wypić parę browarków przy np. Porsche cup. Dla emocji i dobrego widowiska.

 

Podobno biedny jest ten co przejada całą wypłatę, nie róbmy z Polski biedaka ;)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, aby robić z tego wątek polityczny. Ale niektórzy zaczęli...

Przykro Was czytać. Nie ma co porównywać nas do Francji czy Niemiec jeśli chodzi o stosunki z Rosją.

A jak się komuś nie podoba - jest demokracja. Można zagłosować na PiS albo inną partię. Albo w ogóle zagłosować, a potem narzekać. Albo pójść do polityki i zrobić wreszcie wszystkim dobrze. Gratuluję i pozdrawiam.

 

A za kolegę Maćka trzymam kciuki.

Pan Maciek sam zaczął wątek polityczny - maj dwudziesty piąty to wybory do europarlamentu . Kto przy zdrowych zmysłach i wiedzy na temat obecnej struktury finansów publicznych uwierzy w igrzyska dla ludu za publiczne pieniądze . Miasta zadłużone pod korek i utopione w procesach z wykonawcami po euro . A kibicowac zawsze można i nikt nie jest przeciwny . Ale pomysłowi a nie opcji politycznej .

 

Jasne. Ale chcecie czy nie chcecie mieć tor? Bo cieżko za Wami nadążyć. Zawsze źle....

A gdzie napisali że nie chcą toru ? Kiełbasy wyborczej nie chcą.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to Wy jesteście przewrażliwieni. W nicku ma PO, jest jak się okazuje z TR. To bez sensu.

Poza tym, nie sądzę, aby wyłącznie z powodu poparcia czy lobbowania za budową toru ktoś zagłosował na partię, z którą nie jest mu po drodze. W każdym razie, na mnie na razie nie ma co liczyć.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to Wy jesteście przewrażliwieni. W nicku ma PO, jest jak się okazuje z TR. To bez sensu.

Poza tym, nie sądzę, aby wyłącznie z powodu poparcia czy lobbowania za budową toru ktoś zagłosował na partię, z którą nie jest mu po drodze. W każdym razie, na mnie na razie nie ma co liczyć.

Heh , to w takim razie żadna kampania wyborcza nie miałaby sesnsu ani nie przynosiła żadnych rezultatów .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, aby robić z tego wątek polityczny. Ale niektórzy zaczęli...

Przykro Was czytać.

 

A mi właśnie ten wątek przywraca wiarę w ludzi, bo okazuje się, że większość forumowiczów z działu "sport" jest świadoma tego, że im ktoś podaje kit. Przy czym zwracam uwagę, że nikt nie zanegował sensowności budowania obiektów sportowych, a mógłby, bo za koszty utrzymywania stadionów wybudowanych na euro z pieniędzy podatników mogłyby już powstać dwa tory wyścigowe.

 

Mnie to cały ten temat już po prostu śmieszy, bo zdałem sobie w porę czas, że tu naprawdę nie ma warunków do uprawiania wyścigów na asfalcie. Sorry, nie ten klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...