Skocz do zawartości

Nowy tor


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yuby, moja wiara w ludzi jest niezachwiana i gorąco kibicuję (szczerze!!!) wszystkim inicjatywom indywidualnym. Natomiast zawiodłem się na projektach grupowych, w których nikt nic nie wie i nikt nie jest za nic odpowiedzialny, a dodatkowo bierze kasę z góry (np. w formie podatków) i robi zamieszanie/obiecanki bez pokrycia. Jak to powiedział autor tematu: tylko tyle i aż tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie pośle, proszę też się pochylić nad pomysłem ustawy, co karze ludzi sprzedających motocykle w fatalnym stanie i w ogłoszeniach bezkarnie smarują, że bezwypadkowy, mały przebieg itp. W Niemczech to jest karalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, proszono mnie o zachowanie informacji dla siebie do maja i tak wyszedłem przed szereg pisząc dzisiaj na gorąco post.

W maju będę zaproszony już na oficjalne spotkanie i prezentację :-)

Ta , do maja a konkretnie do 25 :laugh: .

 

Nie.

Drogie dzieci resortowe wasz baleron za szybą się zepsuł.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny zbieg okoliczności, że dopiero w maju będą konkrety. Niestety raz na was głosowałem, a właściwie na wasz LIBERALNY program, który po wyborach stał się typowym SOCJALISTYCZNYM i absolutnie nie obywatelskim, w którym zaczęły się liczyć jedynie słupki poparcia i pranie beretów nieświadomym, łatwowiernym. Ciekawe jak teraz bedzie z tym pomysłem odnośnie tego obiektu czy to taka sama informacja jak z przekopaniem ziemi na 1metr w głąb...itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego ja od ponad 10 lat nie byłem na żadnych wyborach (każdy obiecuje i zawsze się kończy tylko na obietnicach) i nie głosowałem na nikogo ale daję szansę chłopakowi nawet jeśli to będzie prawda że ten tor powstanie to i tak nie zagłosuje na nich. Chłopak poinformował że może coś będzie(że nie ma światełka tylko latarnia, co nie oznacza że to pewne) , a nie że powstanie.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszystkie takie obiecanki przedwyborcze to reaguje alergicznie, ciężko jest mi uwierzyć, że jeszcze są tacy co ufają i są w stanie uwierzyć politykom. Śmiało można powiedzieć, że codziennie dostarczają dowody na swoją prawdomówność.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SgYgGbW93mQ

 

edek, sorki, że odbiegłem od tematu, ale poniosło mnie...

Edytowane przez waldivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata pracy w Sejmie nie poszło na marne, to już nie jest światełko w tunelu ale latarnia!

Szczegóły już w maju :-)

Dwa lata Twojej ciężkiej pracy?Czyli to co się dowiemy w maju to Twoja zasługa?Proszę nie idz do Europarlamentu.Działaj i rozpalaj latarnie w tunelach polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że część z Was pluje na mnie jadem. Jednak będąc politykiem się do tego przyzwyczaiłem :-)

Nie interesują mnie żadne wybory pod kątem budowy toru. To jest akurat zbieg okoliczności, ponieważ

w maju zostanę zaproszony na oficjalną prezentację.

Przez 2 lata będąc w Sejmie udało mi się zwrócić uwagę Rządu, że na naszych drogach są takie pojazdy co mają 2 koła

i nazywają się motocykle. A nimi poruszają się bardzo fajni ludzie. Zrobiłem 2 duże debaty pt. "Sejm Motocyklistom" o czym pisały dość

obszernie portale branżowe. (Wcześniej nikt praktycznie niczego nie robił na rzecz motocyklistów.)

http://www.motogen.pl/Sejm-motocyklistom-debata-o-bezpieczenstwie,17801.html

http://www.biznesmotocyklowy.pl/2013/05/sejm-motocyklistom-pierwsza-debata-za-nami-kolejna-najpozniej-po-wakacjach/

http://www.scigacz.pl/Sejm,Motocyklistom,II,debata,motocyklowa,22177.html

 

Wiem, że zawsze można zrobić więcej ale będąc w opozycji jestem jak pies na łańcuchu. Takie są realia. Dlatego cieszy mnie nawet

najmniejsza wrażliwość Rządu na moje działania, bo one mają służyć nam motocyklistom.

Zdaję sobie też sprawę, że i tak część z Was będzie mnie krytykować (taka już jest polityka) to ja i tak dalej będę robił swoje! a myślę, ze skorzystają

z tego wszyscy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie krytykuje inicjatywy ani chęci robienia czegokolwiek na rzecz motocyklistów. Po prostu wszyscy mamy bekę, bo kilka razy były już plany i świetlane wizje, a realia są jakie są. Dlatego właśnie sugeruję robić medialny szum na temat nowego obiektu wtedy, kiedy będzie można z niego korzystać.

 

Ewentualnie obniżyć podatki i sprawić, żeby system podatkowy nie tłamsił tych, którzy najwięcej pracują. Wtedy powstaną tory prywatne, tak jak jest na zachodzie albo w motocrossie - bo wtedy się okazuje, że jeden dzień treningu kosztuje 30 a nie 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...