Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spiwor a jak wyprzedzisz na winklach to Cię satelita namierzy i Cię zdejmą z toru? Moja rada wyprzedzaj na zakrętach ale oczywiście rób to bezpiecznie.

10.06 byłem w grupie C i wyprzedzałem na każdym winklu jeśli się dało, przejechałem 8 sesji nikt mnie nie zdjął. Zrób 2,0 i awansuj do GB i tak jak Limo powiedział nie będziesz miał problemu. :) Powodzenia spiwor 14-15.10.2013 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze nie patrzymy w lusterka !

NA torze zupelnie to nie potrzebne !to na ciebie ma uwazac ten co jedzie z tylu a nie ty .

NO chyba ze lecisz i widzisz niebieska flage(ale to raczej podczas rundy) to wtedy troche zwalniamy a ten z tylu szybszy juz sobie poradzi .Najwazniejsze zeby nie zmieniac dramatycznie toru jazdy bo tego nikt sie nie spodziewa. Inna sprawa ze z puszczaniem na niebieskiej trzeba juz byc troche obyjezdzonym na torze zeby wmiare bezpiecznie puscici tego z tylu chociaz nawet jak oglada sie jakies Swiatowe zawody to nie zawsze sie udaje to zrobic bez straty czasu dla tego z tylu.

 

Kiedys nie bylo grupy M a i nie kazdy z nas latal 1-37 jak chlopaki z czolowki ale to jakos im strasznie nie przeszkadzalo ,(chociaz pewnie tez czasami sie wkurzali ) Oni jada pelne kotly na rundzie ale speed day'ch to juz inna bajka i sa tego swiadomi.

Najistotniejsze dla tych szybszych jest fakt ze zawodnik przed nimi nie odwali nagle jakiegos numeru z np. ostrym hamowaniem w zakrecie czy nagla zmiana toru jazdy ,w kazdym innym przypadku jak bedziesz jechal prawidlowym torem jazdy to sobie poradza.

 

A co do roznicy predkosci w niektorych miejscach to trzeba sie z tym oswoic ,mnie tez czasami pod moim lokciem Profesor czy inny Szkopek wyprzedzal w pelnym zlozeniu .NO coz takie zycie i trzeba sie do tego przyzwyczaic chociaz niekniecznie pogodzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam - w grupie B koło 2 minut spokojnie można latać FZ1. A lusterka nie koniecznie zaklejać. Podpatrzyłem u kolesia i sam wykorzystałem patent (tu co prawda dodatkowo zakleiłem... i po co?) co robić z lusterkami. I +10 za agresywny wygląd :)

 

 

post-1185-0-13109100-1381331011_thumb.jpg

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękowałem awaryjnymi ale złapałem się kilka razy na tym, że włączam kierunkowskazy.

Totalnie nieświadomie :)

 

Jakby była niebieska flaga to co innego.

Wolę kogoś przepuścić bo prześwit moto jest dramatycznie mały, a zahaczenie podwoziem zmienia tor jazdy i naprawdę nie chciałbym kogoś zgarnąć. A tak szybka kontrola w lusterko czy nic nie jedzie i pełne kotły.

No ale jak nie wolno to nie wolno.

 

Chciałem pojechać ale nie mogę poradzić sobie z małym wyciekiem przy dźwigni zmiany biegów. Zmieniłem drugi raz uszczelniacz i znowu cieknie. Tak więc odpada w tym roku, zmieniam silnik.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Taaa...

 

Motocykl jest tu wartością dodaną (którą przecież można po prostu potem spieniężyć), chodzi o "tanią" opcję na ściganie. Skoro są opłacone starty, a nawet treningi poza zawodami, to koszty wyścigów to opony, serwis sprzęta i logistyka, nieźle. Trzeba tylko z góry wyłożyć kasę na pakiet.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bardzo fajna oferta. Moto klasy 600 i to całkiem zajebiste, opłacone 3 pełne Speed Day'e, dają owiewki, sety, rabat na opony (ciekawe jakie konkretnie Bridgestone'y zaoferują) i na kolejne Speed Day'e. Imo super, tym bardziej biorąc pod uwagę obecną sytuację w polskich wyścigach ...

 

Nikt nic nie linkował, więc ułatwię niektórym życie - http://www.motogen.pl/Speed-Day-2014-Puchar-Triumph-i-wyjazd-do-Hiszpanii,19208.html

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...