Skocz do zawartości

Szczęście w nieszczęściu


dziura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sadistic.pl/szlifowanie-vt76332.htm

 

Kilkanaście centymetrów dalej i nóżki by nie było :ohmy:

Swoją drogą jeżeli hamując dupskiem zdołał się zatrzymać, to właściwie używając hebli uniknąłby pozdzieranego sprzęta. Ale i tak źle na tym nie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wina cieżarowki. Motocyklista nawet miał znak pierwszeństwa.Z resztą . Skręcać w prawo z pasa najbardziej oddalonego w lewo?

 

 

 

 

Poducz się przepisów.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wina cieżarowki. Motocyklista nawet miał znak pierwszeństwa.Z resztą . Skręcać w prawo z pasa najbardziej oddalonego w lewo?

 

Zrób prawko na coś większego (niż A czy popierdółki osobówki) to zobaczysz, ile trzeba czasem miejsca na skręt, żeby słupów nie przestawiać lub po chodnikach, ludziom po stopach nie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylni wspomaga :)

a w motocyklu jest taki?

 

P.S

Wywrotka była normalna...w naczepie :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca zestwu ciężarowego ma prawo dokonywać skrętów z innych pasów niż są do tego przeznaczone, tak jest ponieważ czasami gabaryt pojazdu jak kolega powyżej wspomniał nie pozwala na dokonanie zwrotu z pasa do tego przewidzianego.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca zestwu ciężarowego ma prawo dokonywać skrętów z innych pasów niż są do tego przeznaczone, tak jest ponieważ czasami gabaryt pojazdu jak kolega powyżej wspomniał nie pozwala na dokonanie zwrotu z pasa do tego przewidzianego.

 

dokładnie

a tak na móg gust, to po pierwsze - za bardzo zapie**alał (zara dostanę zjebkę, ale na krzyżówkach jednak trzeba zwolnić) a dwa to zdążyłby posadzić maszynę ze dwa razy, tylko spanikował (łatwo się mówi, jak się widzi na monitorze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły fart...

Mi w zeszlym tygodniu przy odpowietrzaniu hamulca po czyszczeniu zacisków klamka pękła w ręku. Nie sama końcówka, tylko na mocowaniu... Ciekawe czym bym się mógł pochwalić gdyby to sie stało na skrzyżowaniu...

 

PS. Nie spawałem jej, nie nacinałem, nie kupiłem za 10 zł. Orginalna Suzukowska klamka...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zwykły błąd nowicjusza.

Nagle, w momencie kiedy dostrzegł ciężarówkę gwałtownie nacisnął hamulec i niestety zablokował koło.

Gdyby zrobił to łagodniej w pierwszej fazie hamowania, dociążył by przód i nie było by problemu.

Sam to kiedyś przerobiłem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu prawą stroną się pchał przy osobówce? Widzi autko to wyprzedza (lewą) i wtedy przy okazji uniknąłby ciężarówki.

 

Gość spanikował i położył sprzęt, pewnie hamulec za mocno cisnął. Zdarza się, odwijać każdy potrafi, hamować już nie. :banghead:

 

Niedawno pisałem o koledze na FJ11.Miał słabe hamulce, prawie wcale tylnego i przedniego. Zrobiłem mu total renowację przodu, dnia następnego na widok wyjeżdżającego autka nacisnął przedni...a nie wyczuł jeszcze "nowego" hamulca no i popłynął... :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zadrżała mu ręka, noga albo lewe jajko. Każdy się może zagapić czy pomylić. Jeśli przy jedzeniu upuścisz łyżkę to nikt się nie rozwodzi na przyczynami. Gość trochę za szybko jechał i popełnił błąd bo jest człowiekiem. Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...