Skocz do zawartości

Rzecz się stała niesłychana....


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana pierścieni, uszczelek, zawory, rozrząd, gaźniki. Do tego szkielkowanie silnika, malowanie silnika, dekielków. Nowy lakier, bak wyrównany i z aerografem. Chyba tyla.

 

 

Fajnie że go tak reanimujesz,moje pażdzirze z ostatnich lat poszły niestety na żyletki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę zeszliśmy z tematu.

Asiu, proszę napisz nam co się działo po kolei z Twoim maleństwem.

Aleś Ty upierdliwy. :smile:

Mnie jedynie ciekawi, dlaczego tak długo to wszystko trwało.

 

Ale nic, zima łagodna (czasem zdarzają się jakieś anomalie, jednak raczej nie dłużej niż przez 2-3 dni), więc Aśka może sobie teraz odbić sezon, płynnie przechodząc do następnego.

 

Oby teraz Radian odwdzięczył się bezawaryjnością.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo, bo przy dotknięciu jednego, rozpadało się drugie, bo stary silnik, bo wersja amerykańska, bo... Generalnie motocykl ma wredny charakterek po właścicielce i nie chciał ułatwić zadania ;) No ale najwazniejsze, że już jest :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję powrotu maszynki :buttrock: mam nadzieje że na vssj się zobaczymy :biggrin:

 

Hahaha,

dwie fotki, bo dwa lata w serwisie :biggrin: :biggrin:

Aśka to nie ten dział, przenieś do humoru. :icon_biggrin:

 

Peterek złośliwy jesteś :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/Aska.Radian/NareszcieWDomu#

 

Nowe foteczki. Zmarzłam jak cholera....

Było dryndnąć. Ja dzisiaj latałem pół dnia. Najpierw po asfalcie, potem po rozmarzającym błocie, gdzie się wyje*ałem, ale było boooosko!!!! :icon_mrgreen:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No reanimuję. Kupiony z założenia na dożywocie, więc już w niego wpakowałam dużo więcej, niż za niego dałam ^^

Widze ze jestes stala w uczuciach. Tym bardziej ciesze sie twoim szczesciem ze powrocil do Ciebie. Ale jak 10 m-cy to Ty caly ten sezon nie jezdzilas?

Czemu tak dlugo?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...