Skocz do zawartości

Rzecz się stała niesłychana....


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A no i jeszcze oświetlenie tablicy, bo osłonka jest moimi własnymi rączkami naprawiana ;)

 

Na brytolskim ebayu kiedyś znalazłam cały komplecik tego, co mi potrzeba, ale niestety dziecko Pana Sprzedawcy zdeptało akurat najbardziej potrzebną część, więc odpuściłam. A sprowadzenie samych zegarów - cóż, za przesyłkę zapłacę więcej niż za zegary zapewne. Więc może kiedyś, po jakimś nagłym napływie bonusowej gotówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ....

Znikaly i znikac beda :icon_mrgreen:

W koncu masz motocykl dla swojej wlasnej, egoistycznej przyjemnosci a nie za kare :clap: :crossy:

 

 

Wcale nie musi tak być! Ja na końcu sezonu postawiłem się mojej Hońdzi/niech wie kto tu rządzi/

Zamiast setów i amora skrętu kupiłem sobie ciuchy i perfumy polecane przez Yubego. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się zaruchasz na śmierć. A jak będziesz jeździł bez amora, to też na śmierć, tylko inaczej. :bigrazz:

 

 

 

Jak miną mrozy to kupię amor,a póki co perfumowanie :biggrin:

 

No to całkiem podobny zestaw mi właśnie Pan Listonosz przyniósł - smar do łańcucha i motocyklowy piterek na nogę ^^

 

 

Asia jesteś piękna to możesz sobie odpuścić nowe ciuchy,inni muszą trochę doinwestować w swój "szyk bez stylistów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miną mrozy to kupię amor,a póki co perfumowanie :biggrin:

Asia jesteś piękna to możesz sobie odpuścić nowe ciuchy,inni muszą trochę doinwestować w swój "szyk bez stylistów"

wojtku to że jesteś w MGS nie upoważnia Cię do podrywania Aśki i Ajrisz w tym samym momencie! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtku to że jesteś w MGS nie upoważnia Cię do podrywania Aśki i Ajrisz w tym samym momencie! :icon_rolleyes:

Uh! Powiało chłodem ^^

 

Asia .... Gratulacje ...... no to chyba trzeba temat poczyścić :icon_mrgreen:

Czy sugerujesz, że się zrobiło spamowisko? ;)

 

 

To niech będzie na temat - byłam dziś pogaworzyć chwilkę z Maleństwem. Odpala pięknie, chodzi równiutko, nic nie cieknie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy sugerujesz, że się zrobiło spamowisko? ;)

To niech będzie na temat - byłam dziś pogaworzyć chwilkę z Maleństwem. Odpala pięknie, chodzi równiutko, nic nie cieknie :icon_mrgreen:

 

To ja też w temacie, aczkolwiek krótko - po obejrzeniu fot i opisie - gratulacje, że WRESZCIE i za efekt też :clap: (bo mi się zwyczajnie "podobie" dwukółka, o!).

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...