Skocz do zawartości

Krajowa 19: Rajd pijanego motorowerzysty


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie....

Ludzie i tak powiedzą, że jechał na "ścigaczu" 400km/h na jednym kole :cool:

 

No i jak jeden motorowerzysta pijany, to od razu wszyscy motocykliści piją do upadłego, jeżdżą pod wpływem, zabijają niewinnych kierowców TIRów, gwałcą zakonnice, piją krew niewinnych dzieci, jedzą koty i psy.... bla bla bla

 

Za głupotę czasami płaci się najwyższą cenę, ale mimo wszystko dobrze, że chłopakowi nic się nie stało. Miejmy nadzieję, że czegoś się nauczył i już nigdy nie wsiądzie pijany na motorowerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowiec, akurat krecili jak jechal. Dobrze, ze sie bieda pod TIRa nie wpakowala. Liczba skuterow szybko u nas rosnie. Taniutkie, ogolnodostepne, wiec kazdy sobie moze taki sprawic. Majac na skuterach przeglad polskiego spoleczenstwa, mozna sie spoedziwac wiecej takich niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :biggrin: Wódka + skuter nie idą z sobą w parze.

O, jakby na dużym literku jakimś większym jechał to by go tak nie rzucało.

 

Jechałby na blekberdzie i by dojechał. Sprawdzone - tak nie rzuca. A najlepiej jak się w ogóle nie opiera o kierownicę - sam jedzie motorek a steruje się kolankami na prostej :biggrin:

 

Nie, bo następnie wsiądzie na motocykl. :banghead:

Oby na ciężkiego literka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondzia nie trolluj, jazda po %% nie jest powodem do dumy. Jak już ktoś napisał, skuter i wódka nie idą ze sobą w parze. Nigdzie nie jadę, idę sobie golnąć :flesje: :flesje:

Pewnie, że po pijaku się nie jeździ. Zwracam tylko uwagę na to jak czuły jest skuterek na zaburzenia kierowcy.

Wiecie czemu rzucało? Nie masz:

- podnóżków jak w sporcie, którymi można kierowąć (bez przeciwskrętu i bez pchania nogami na bak)

- nie masz baka na paliwo gdzie możesz kierować kolanami

- ostatnia rzecz - koleś nie znał przeciewskrętu.

 

Ciało mu się przechyliło w lewo, skuter w lewo. Zanim się naprostował, TIR musiał odbić :biggrin:

 

Szczerze to ja podziwiam jeżdżących na skuterach - to bardzo niebezpieczne zabawki. Nie to co liter albo rower.

Gorsza kontrola trakcji jazdy. Ja tak patrzę przez pryzmat swojego sprzęta, kiedyś jak się przełamię pożyczę skuter z wypożyczalni i zobaczę z czym to się je. Ale muszę powiedzieć że mam stracha :icon_mrgreen:

Bo nie ma jak duży motor. Raz jechałem 125cm, koleś mi podczas deszczu drogę zajechał i się wyjeb**** na sliskim przejściu. Fakt, że facio mnie nie widział to inna sprawa i wyjechał parę metrów przede mną. Niemniej to gówienko na którym jechałem poleciało jak hulajnoga. Dziś mi traktor z pola wyjechał na zakręcie - 2 heble, blekberdzik super wyhamował. Fakt że było 40 km/h a jechałem 65 km/h. No ale co sprzęt to sprzęt. Można se pozwolić.

 

Dobrze mieć swój duży, sprawny motor, z dobrymi hamulcami i ćwiczyć - pożyczać jakieś hulajnogi 125 to po prostu strach - wiem na swojej skórze. W sumie to ta wywrotka wyszła z korzyścią :icon_mrgreen: Dlatego boję się pożyczyć skuter :biggrin:

 

PS.

Swoją drogą dużo gnoju na drogach. Uważajcie teraz jakiś taki dziwny okres mają rolnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...