Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie Jurij nie sadziłes,ze wywołasz taką burzę. :clap: Myśle,że sam nie urwał bym tego lusterka,ani nie próbował wybić szyby.Taki ze mnie typ.Ale jak masz do czynienia z taka chamówą to nikt nie ma prawa odmówić Ci racji.Sam tytuł postu świadczy,że normalnie jesteś opanowanym człowiekiem.Natomiast zastanawiam się Co o tym wszystkim myślisz po ochłonieciu,gdy emocje już opadły.

Myśle sobie,że głupia pipa g z tego zrozumiała. :wink: I tu mam takie osobiste przemyślenie.Trzeba wypracować jakiś znak-bardziej jednoznaczny niż urwane lusterko.Myślałem nad naklejką,ulotą lub czymś podobnym.Trudno usuwalną z jasnym przekazem.Żeby nie być wandalem,tylko dać puszkażowi do myślenia.Tylko będąc w twoim stanie nie wiem , czy mógłbym nalepić naklejkę.Chodzi mi o to , że my się tym podniecamy,roztrzasamy na forum po raz 156,że morderca w puszce ,patrząc mi w oczy tak po prostu lewoskret i ja gleba, a on uciekł.Worzę na puszce żółtą naklejkę,ale mam wrażenie,ze to g.. daje.Bo taka bląd pipa ma to w nosie i chyba nawet czytać nie potrafi.Chciałbym ,żeby zakodowało im się że jesteśmy na drodze i żeby nie było ,że pszepraszam nie zauważyłam Pana taki Pan na czarno ubrany.O "międzynarodowym znaku pokoju" nie mówię, bo uważam,że gdyby Ci sie udało jednak sforsować szybę w jej samochodzie ,to błedem było by pozostawienie środkowego palca przy jej zwłokach.Powinieneś być już wtedy konsekwentny :icon_mrgreen: .Serdecznie Cię Jurij pozdrwiam i oby spokój ducha był zawsze z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta paplanina? przecież to sprawa oczywista, że podskoczyć można tylko do słabszego (psychicznie lub fizycznie). Trzeba być skończonym idiotą żeby rzucić się na bandę karczków.

 

Po co ta plaplaninia? Przecież to sprawa oczywista, że podskoczyć można tylko do słabszego (psychicznie lub fizycznie). Trzeba być skończonym idiotą żeby rzucić się na ciężarówkę...

 

... lepiej walczyć z motocyklistą. Jemu zależy na życiu i wie, ze TY.. o TY!! Panie drogi!! Kierowco samochodu osobowego marki FIAT, VW, AUDI, VOLVO... itp. jestes panem drogi. On zawsze musi walczyć o swoje zdrowie i życie. On nie ma puszki, osiemnastu poduszek powietrznych i innych wynalazków. Chcesz go zabić? OK! Podam ci adres, przyjdź, wbij mi nóż w plecy! Jestem motocyklistą. Wolę zginąć od noża niż pod kołami puszki PANA TEGO ŚWIATA :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro odbiorę motocykl, to też komuś urwę lusterko ze szczęścia. :bigrazz:

 

Ty to potrafisz rozbroić :icon_mrgreen:

 

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żałuję bo nie miałem jeszcze możliwości przywalić z kopa w lustro albo szybe jakiegos TIR-a, napewno od razu rozwaliłbym pół kabiny, a pierd.lony kierowca zsikałby się w brudne majty

chłopie brudne majty to może masz Ty co???

 

I nie masz czego żałować bo zanim dostałbyś się do lustra to tak byś wper*dol dostał że wiedziałbyś na drugi raz że tępaki są zarówno w ciężarówkach jak i na motocyklach i dlatego nie wrzucamy wszystkich do jednej beczki...

Siądź twardzielu do 40to tonowego samochodu, pociągnij 17to metrowy ogon i pogadamy wtedy co?

 

Ehh taki fajny temat i zawsze ktoś coś z**bie...

 

Wracając do tematu bo szkoda się denerwować w tak piękną noc:

w takiej sytuacji popieram urywanie lusterek, chociaż nie raz sam jadąc puszką się zdziwiłem, gdy nie wiadomo skąd przeleciał obok sprzęt ;)

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie brudne majty to może masz Ty co???

 

I nie masz czego żałować bo zanim dostałbyś się do lustra to tak byś wper*dol dostał że wiedziałbyś na drugi raz że tępaki są zarówno w ciężarówkach jak i na motocyklach i dlatego nie wrzucamy wszystkich do jednej beczki...

Siądź twardzielu do 40to tonowego samochodu, pociągnij 17to metrowy ogon i pogadamy wtedy co?

 

Ehh taki fajny temat i zawsze ktoś coś z**bie...

 

 

no dokładnie stary uważam identycznie jak ty, zawsze znajdzie się jakiś przygłup. który nie doczytawszy do końca albo zrozumiawszy połowe tego, co autor miał na mysli "komentuje" potem ile wlezie, mysląc że jest mądry i oryginalny.... ja rozumiem, że słowo "IRONIA" jest dla ciebie obce, ale weź przynajmniej się tutaj nie wykazuj brakiem podstawowej wyobraźni. bo zaczyna się to co zawsze czyli OT - zmiana tematu i naubliżać poprzednikowi

P.S. sorry, jesli dotknąłem twojego EGO tymi brudnymi majtami, ale mogłem nie wiedzieć, że poza motocyklem może jeździsz również TIR-em, a jak przytomnie zauważyłeś w tym zawodzie są tylko twardziele... dla nich majty w ogóle to synonim mięczaka :biggrin:

już nie komentuj tego posta i nie bierz go do siebie - to taki żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoich uwagach nie miałem zamiaru mówić wam że tłuczenie lusterek to jakiś strasznie niecny występek - tylko bądźcie w tym konsekwentni - czyli jak wam zajedzie drogę laska - to łup w lusterko , jak karki w bmw to łup w lusterka i jak ciężarówka to przerysujcie drzwi - chcecie być strażnikami teksasu to bądźcie na całego - a nie na pół gwizdka - czyli taki strażnik co to przyleje samotnej kobiecie albo dziadkowi z liścia - no tylko na tyle was stać?

No i do tej konkretnej sytuacji - przecież jakby laska widziała jurjego toby mu drogi nie zajechała - a tak po prostu baba nie wiedziała dlaczego nagle na światłach jakiś motocyklista w skórze podjeżdża do niej i wali w szybę albo lusterko.

A wy wszyscy krzykacze forumowi - co to nie ja, jaki ja jestem zły - po prostu dajcie spokój - przy klawiaturze to każdy napierdzieli 1 mln karków itp, urwie 2 mln lusterek - a w realu - ogon pod siebie i tylko kilka przekleństw sobie pod nosem powiecie - i już. 3/4 z was nigdy się pewnie nie biło na ulicy - ale tutaj na forum - to po prostu CZYSTE ZŁO

 

Aha i jak wam ktoś droge autem zajeżdża to też tak reagujecie? no nie wydaje mi się? a dlaczego - a bo w kasku i na motorze jak można zawsze odjechać to jesteście anonimowi i bezpieczni - a aucie to juz niekoniecznie - wieć wszyscy stróże prawa - tak naprawdę to zgrywacie bohaterów jak wam nic niegrozi a w innych sytuacjach - ot zwykłe szaraki - i już nie ma chcka norisa w was - i taka jest prawda - tylko trudno to przed sobą i innymi przyznać - bo jakbyście w aucie do karka na ulicy wyskoczyli i nakryli się nogami po jednym ciosie /oczywiście nie wszyscy/ to tyle byłoby z waszego superhero.

P.S. Chcecie zwalczać chamstwo - to jezeli ktoś z waszych bliskich, albo kolega czy koleżanka - żona, dziewczyna, matka czy ojciec kiedykolwiek zajedzie droge komukolwiek a juz niedajboże motocykliście albo wróci do domu bez lusterka to tak jak chcecie zwalczać chamstwo na ulicy - od razu z liścia w twarz a później z kopa - no niech się hu** kultury uczy

Edytowane przez tomgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siądź twardzielu do 40to tonowego samochodu, pociągnij 17to metrowy ogon i pogadamy wtedy co?

 

 

 

 

A to trzeba samemu ciągnąć ? Te nowsze blokery ruchu drogowego silnika nie maja, czy jak ?

Niedługo się okaże, że panowie zawodowi kierowcy na zestawach to będzie coś jak lekarze czy adwokaci, otoczeni szacunkiem i estymą gawiedzi... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jak wam ktoś droge autem zajeżdża to też tak reagujecie?

 

No niestety tak. Moja żona co jakiś czas publicznie przypomina moje wyskoki, jak chce mnie wkurzyć. Głupio mi i gryzę się potem przez wiele lat ale parę razy zachowałem się tak jak Jurij, chociaż siedziałem w samochodzie. Do najgorszych wyskoków zaliczam skopanie autobusu miejskiego :banghead:

 

A dlaczego mi wstyd? Bo kierowca w 90% przypadków nie wie o co chodzi. Jurij ta baba nie będzie przecież opowiadała że popchnęła motocyklistę a on zdemolował jej auto. Jestem pewien, że jej relacja wygląda tak:

"Staję na światłach a tu jakiś kretyn puka mi w szybkę, jak mu pokazałam palec to debil zniszczył mi lusterko. Uważajcie na tych kretynów na motorach bo sa nieobliczalni."

 

Przecież ona nie wie, że Cię zepchnęła, bo Cię nie widziała. Gdyby zerknęła w lusterko to do zdarzenia by nie doszło. Inna sprawa, że to w żaden sposób nie zmniejsza jej winy. Jak napisał Tomgor fajny byłby system informowania puszkarzy co źle robią. Przez kask i szyby nic nie słychać więc komunikować można się co najwyżej z kabrioletami. W końcu każdy sąd, nawet samosąd, powinien móc wygłosić uzasadnienie wyroku przed egzekucją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze postąpiłeś ale obawiam sie tak jak zostało już to napisane, że ona nie bedzie wiedzieć w ogóle o co biega.

Najbardziej smutne i przerażające jest własnie to że ludzie często nie rozumieją w ogóle co zrobili. Jakiś czas temu kumpel jechał i babka mu wyjechała z podporządkowanej, na szczęście nic mu sie nie stało a sprzęt lekko walnięty. Zadzwonił po mnie i przyjechałem tam na miejsce. Babka oczywiście gada że szbyko jechał itd, na co jej powiedziałem że jakby szybko jechał to by to zdarzenie zupełnie innaczej wyglądało, a z racji fachu wiem co mówie. Kumpel chciał zadzwonić po policje, ale trzeba było czekać 2 godz bo mieli dużo zgłoszeń i skończyło sie na spisaniu oświadczenia chociaż babka do samego końca gadała to samo. Ja na jego miejscu poczekał bym na policje, żeby dostała mandat może chociaż troche by ją to skłoniło do przemyślenia tego co zrobiła.

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

P.S. Chcecie zwalczać chamstwo - to jezeli ktoś z waszych bliskich, albo kolega czy koleżanka - żona, dziewczyna, matka czy ojciec kiedykolwiek zajedzie droge komukolwiek a juz niedajboże motocykliście albo wróci do domu bez lusterka to tak jak chcecie zwalczać chamstwo na ulicy - od razu z liścia w twarz a później z kopa - no niech się hu** kultury uczy

 

O wcześniejszych rzeczach napisałem wcześniej ;) Więc teraz tylko do P.S. się "ustosunkuję" :)

 

Ja, ani inny motocyklista nie muszę urywać lusterek mamie, tacie, koleżance, koledze itp... Ponieważ... Mogę z nimi porozmawiać i rozmawiam ! W trakcie rozmów o motocyklach (nie raz w pracy czy w domu się pogada na ten temat ! :) ) uświadamiam znajomych że bardzo nam miło jak się nam zjeżdża w korkach (i nie tylko), i już większość znajomych nawet jeśli nie daży specjalnie motocykli sympatią to jednak nie blokuje moto i najczęściej co mówią to: "aaaa niech sobie jedzie, a co mi szkodzi [że zjadę]"... Pracuję nad wizerunkiem normalnego motocyklisty, i uświadamiam że większość to jednak normalni (no prawie, bo trochę zakręceni to są ;) ) ludzie któzy po prostu kochają jazdę na jednośladach, i niekoniecznie muszą jeździć 300 km/h żeby doświadczać przyjemności z jazdy... Większość zanjomych już też przyznaję racje że większość wypadków motocyklowych, powstaje nie z winy motocyklisty... :) U mnie w pracy to ja chyba byłem pierwszym motocyklistą ! :) Później dopiero się pojawili/zarazili kolejni! I już parę osób u mnie w pracy śmiga na moto !

 

I mógłbym tak dalej wyliczać... Ale chodziło mi o to że tam gdzie mogę to uświadamiam ludzi/zwalczam chamstwo :) I jestem w tym konsekwenty... A urywanie lusterek uważam za ostateczność niemniej czasem konieczność :)

 

A ta laska nie wykazała z opisu Jurisziego żadnej chęci na konwersację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyślcie - wy walicie w lusterko a w tym czasie kobita skręca koła maksymalnie w waszą stronę i rusza - waląc samochodem w wasz motocykl - wy leżycie na glebie - przyjeżdża policja i co?

Jak to co? To jest kolizja, przy czym winne jest auto co podjechało motocykl z PRAWEJ strony. To co działo sie wczesniej w tym momencie Policje bedzie najmniej intersować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? To jest kolizja, przy czym winne jest auto co podjechało motocykl z PRAWEJ strony. To co działo sie wczesniej w tym momencie Policje bedzie najmniej intersować.

Stary o czym ty piszesz? W świetle prawa

1. Nie do końca motocykl może wyprzedzać samochód miedzy pasami jadąc w korku - w razie wypadku winny jest motocyklista bo jadąc tak musi wykazać sie szczególną ostrożnością

2 Pewnie nie będzie w ogóle nikogo interesowac jak motocyklista wcześniej zacznie walić pieścią w szybę, kopać samochód albo urwie lusterko - świadkowie to potwierdzą - i co

Kwalifikacja prawna - Kodeks wykroczeń

Art. 124. § 1. Kto cudzą rzecz umyślnie niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, jeżeli szkoda nie przekracza 250 złotych,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Usiłowanie, podżeganie i pomocnictwo są karalne.

§ 3. Ściganie następuje na żądanie pokrzywdzonego.

§ 4. W razie popełnienia wykroczenia można orzec obowiązek zapłaty równowartości wyrządzonej szkody lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego.

A laska powie że się bała o swoje zdrowie i życie i postawnowiła uciec

 

Dobra, dobra rozbijajcie soie już te lusterka, lejcie te kobiety i staruszków i czucie sie dowartościowani i rozgłaszajcie o tym wszem jakie to wy macie "jaja". No po prostu jest się czym chwalić - pobić kobiętę oraz staruszka - nawet jak wam drogę zajedzie - dzieci jak wam wjadą rowerem na drogę to też z liścia czy z kopa? bo juz nie wiem - internetowi mad maxy. A jak traficie na silniejszego - ogon pod siebie i długa - ale internet wszystko przyjmie.

Po drugie nie rozumiem intencji autora - rozwalił lusterko i już - czy cały świat musi wiedzieć jaki to on jest bohater? No tak ale 100 stron gratulacji - jak on to dobrze zrobił i jak jest cool - no i oczywiście każdy to robi codziennie albo by tak zrobił - a w realu - jak już napisał zenoo - może 1/100 odwazyłby się to zrobić ale tylko samotnej lasce albo dziadkowi a 1/1000 wyrwałby się na dresa - i taka jest prawda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...