Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z niekłamaną przyjemnością natomiast dałabym jej z liścia! A raczej w mordę... :icon_twisted:

 

a może załozy ktoś wątek : " co zrobię jak mnie spotka taka niemiła sytuacja " .... i kto najbardziej sie pochwali co to nie zrobi ten wygra... za najlepsze hasło 'JAKI JA TO KOZAK PRZED MONITOREM' ja mogę zafundowac jakiś pojemnik na piwo np. pusty transporter albo coś...

ja żałuję bo nie miałem jeszcze możliwości przywalić z kopa w lustro albo szybe jakiegos TIR-a, napewno od razu rozwaliłbym pół kabiny, a pierd.lony kierowca zsikałby się w brudne majty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nasrane macie w głowach z tymi lusterkami. Czekam aż prasa napisze coś takiego:

 

"Wczoraj, o godzinie 14:30 doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku na ulicy X, blisko skrzyżowania Y.

W wyniku wypadku śmierć poniósł 19 letni motocyklista. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 15 minut przed wypadkiem doszło do chuligańskiego wybryku, którego ofiarą padła sprawczyni wypadku. Świadkowie zeznali, że kierujący czarnym motocyklem marki Yamaha z premedytacją, uderzeniem z pięści, stojąc na skrzyżowaniu urwał boczne lusterko w samochodzie kobiety. 30-letnia uczestniczka wypadku, zdenerwowana tym faktem, wracając do domu bez lusterka, przy zmianie pasa nie zauważyła wyprzedzającego jej poprawnie motocyklisty. Brak bocznego lusterka uniemożliwił jej poprawną ocenę sytuacji na drodze.

19-letni Marek zmarł w drodze do szpitala."

 

 

Róbcie tak dalej głupole, potem lament będzie na forum jaki to zły wizerunek motocyklisty jest tworzony. Prasa czeka tylko na takie okazje. Wtedy nagłośnią w TVN i będzie ekstra. O to wam chodzi?

 

Skąd jeden z drugim wiesz ile ona ma kilometrów do pokonania? 50-100? A ile sytuacji może się na takim odcinku zdarzyć?

Wy się chwalicie jacy to Wy kozacy jesteście, jakie macie umiejętności - nie macie jednej ważnej umiejętności - wyobraźni. Tego was jazda na torze niestety nie nauczy. A świadczy o tym ten wątek. Jeden drugiego chwali jak to cool jest tak zrobić. Super jurjuszi - gratuluję, możesz być z siebie dumny.

 

Weź jej lepiej z buta piętą zbrojoną przywal i wgniecenie zrób w drzwiach, przystaw coś ostrego do karoserii jak będzie ruszać a nie za lusterka się bierzesz. Naprawdę, urwanie lusterka to najgłupsza rzecz jaką można zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Róbcie tak dalej głupole, potem lament będzie na forum jaki to zły wizerunek motocyklisty jest tworzony. Prasa czeka tylko na takie okazje. Wtedy nagłośnią w TVN i będzie ekstra. O to wam chodzi?

 

ale tak juz jest od bardzo dawna :icon_razz: teraz jeszcze "mocniej" nas pokochaja po blokadzie autostrad :lalag:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondzia znów błyszczy :bigrazz:

Po części ma rację. Samo urywanie lusterek nie jest zbyt dobrym pomysłem, bo zapuszkowane cioty najczęściej i tak nie wiedzą ani nie rozumieją, o co chodzi, dlaczego tak się stało. Uznają to za chuligański wybryk.

Z drugiej strony - trudno oczekiwać aby motocyklista za każdym razem podjeżdżał do puszki i tłumaczył wszystko... szczególnie przez zamkniętą szybę. Niepełnosprawni, tzn. niewidomi, tzn. ci, którzy nie widzą motocyklistów często wiedzą doskonale, co zrobili źle.

 

Swoją drogą... niedawno zauważyłem dziwną sytuację - wielu zapuszkowanych wyjeżdża z drogi podporządkowanej lub skręca tuż przed motocyklem. Widzą doskonale, że nadjeżdżamy, a mimo to wymuszają. Dlaczego? :icon_rolleyes: Ciekawe czy to samo robiliby gdyby zamiast motocykla była rozpędzona ciężarówka :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie... zawsze sie zastanawiam co zrobi czlowiek jak ja dojezdzam do skrzyzowania... moze mysl ze motocykle staja w miejscu jak cos. a czemu nie wyjedzie pod ciezarowke? bo jest wieksza i kierowca "grozniejszy", z regoly jak motocykl trafia samochod to zanim sie czlowiek podniesie o ile to zrobi to, juz goscia nie ma albo sa swiadkowie ktorzy twierdza ze leciales 200 ;/

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hondzia - popatrz od czego zaczął się ten topic. Jeśli jakiś głupek próbuje Cię zabić to na pewno zachowujesz zimną krew i jesteś p...ną OAZĄ SPOKOJU. ICE MAN :notworthy:

 

Ja już mam doświadczenie gdy komuś rozwaliłem lusterko przeciskając się w korku (zatrzymałem się i zapłaciłem) jak również jak i urwałem lusterko kolesiowi, który przez swoją głupotę usiłował mnie zabić.

 

Po kiego grzyba jest potrzebne lusterko jakiemuś głupkowi skoro i tak w nie nie patrzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jej lepiej z buta piętą zbrojoną przywal i wgniecenie zrób w drzwiach, przystaw coś ostrego do karoserii jak będzie ruszać a nie za lusterka się bierzesz. Naprawdę, urwanie lusterka to najgłupsza rzecz jaką można zrobić.

Urwane lusterko najbardziej bije po kieszeni bo trzeba je wymienić. A jak ktos wywali z przymusu duzo kasy to sie bedzie pilnował nastepnym razem, i moze zamiast fuck'a przez szybe, powie " przepraszam " . Mi to jedno słowo by wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może załozy ktoś wątek : " co zrobię jak mnie spotka taka niemiła sytuacja " .... i kto najbardziej sie pochwali co to nie zrobi ten wygra... za najlepsze hasło 'JAKI JA TO KOZAK PRZED MONITOREM' ja mogę zafundowac jakiś pojemnik na piwo np. pusty transporter albo coś...

ja żałuję bo nie miałem jeszcze możliwości przywalić z kopa w lustro albo szybe jakiegos TIR-a, napewno od razu rozwaliłbym pół kabiny, a pierd.lony kierowca zsikałby się w brudne majty

 

Jeśli ktoś próbowałby mi wyrządzić krzywdę swoją bezmyślnością lub głupotą i jeszcze dodatkowo obrazić, nie pozostałabym dłużna. Dlatego rozumiem Juriuszi`ego.

Może Ty potrafisz mówić, że deszcz pada, gdy ktoś Ci pluje w twarz, więc wybacz, bo nie jestem taką oazą spokoju.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko nie jest takie drogie, do wiekszosci aut sa do 200 zeta zamienniki.

Znacznie drozsze jest zniszczenie karoserii - trzeba liczyc od 500 zeta za element (drzwi, blotnik etc).

Tylko jest problem. Zniszczenie mienia powyzej bodajze 500 pln to juz przestepstwo a nie wykroczenie. Nie liczylbym, ze przejdzie plazem.

 

Dlatego lusterko moze byc "bezpieczniejsze" dla naszej kieszeni ;) Ponadto w wielu autach lusterka da sie wyrwac bezszkodowa - pozniej sie je wciska na miejsce a uraz dla buraka w puszce zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jeszcze babę wyciągnąć i skopać do nieprzytomności - o i wtedy miałbyś się czym chwalić, albo jeszcze lepiej jakiegoś staruszka ,albo kobietę co z tyłu wiezie dzieciaka - na jego oczach skopać, rozwalić szybę?

A co ty ku*** policja jesteś aby wymierzać sprawiedliwość. - albo jakiś strażnik teksasu czy co?

Wyjeb lusterko w busie z chłopakami co to z roboty na budowie wracja- to wtedy napiszesz jak było później - a tak jakieś lasce i to do tego samej - ot bohater.

 

Ciekawe czy byście tak te lusterka urywali w bmw z kilkoma albo jednym karkiem w środku - oj coś czuje, że nagle tacy odważni to byście już nie byli.

Obrazek z ostatniego tygodnia - gość motorkiem przeciskał się pomiedzy puszkami i stało jakieś audi i nie mógł przejechać - walił z tłumików, klakson - przejechał - ale stanął zaraz na światłach - z audioli wybiega łysol z bejsbolem w łapie i leci do gościa na motocyklu - no i co - facet w motorku spierdzielał aż się kurzyło - bohater

A teraz pomyślcie - wy walicie w lusterko a w tym czasie kobita skręca koła maksymalnie w waszą stronę i rusza - waląc samochodem w wasz motocykl - wy leżycie na glebie - przyjeżdża policja i co? ona mówi - no facet mnie zaatakował - chciał mnie zabić, walił w szybę wiec ruszyłam żeby uciec - a wy jakieś tam pokrętne wytłumaczenia - a że to drogę wam zajechała, a że 2 km wcześniej - a tego nikt nie widział itp itd - co macie - sprawę w sądzie grodzkim - BANKOWO!!

Edytowane przez tomgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś próbowałby mi wyrządzić krzywdę swoją bezmyślnością lub głupotą i jeszcze dodatkowo obrazić, nie pozostałabym dłużna. Dlatego rozumiem Juriuszi`ego.

Może Ty potrafisz mówić, że deszcz pada, gdy ktoś Ci pluje w twarz, więc wybacz, bo nie jestem taką oazą spokoju.

 

poczytaj dokładnie co napisałem, ale mimo wszystko rozumiem, że urwałaś już niejedno lusterko i wybiłaś niejednego zęba tępemu burakowi z BMW, który mało cię nie zabił...jeśli tak to mój post nie jest do ciebie, ale jeśli do tej pory nie miałas takiej okazji to normalnemu człowiekowi trochę głupio wymądrzac się przed kompem na fotelu, co zrobi jeśli... napinaczy jest wszędzie pełno, odważnych w realu już dużo mniej, jurjuszi pokazał, że "ma jaja", a ty? i parunastu innych tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...