Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Przymiezam sie do kupna GSX 750F. Ma ponoc takie same wymiary jak 600 i mimo moich 174cen.wzostu czulem sie bardzo pewnie. W MotoGP jest Dani Pedrosa on ma jakies 150 cent.wzrostu i dosiada potwora z GP - nie ma zeczy nie mozliwych. W razie problemow (w co watpie) zawsze idzie cosik obnizyc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiezam sie do kupna GSX 750F. Ma ponoc takie same wymiary jak 600 i mimo moich 174cen.wzostu czulem sie bardzo pewnie.

 

No wymiary to 750tka ma większe... chyba, że chodzi o wysokość siodła, bo szczerze móiąc na to akurat nie zwracałem szczególnej uwagi (bo i problemów nie miałem :banghead: ).

750tką jeżdżę na codzień, a na 600tce śmigałem też, więc wiem co piszę :biggrin: Generalnie to nie jest jakoś wysoko i chociaż sam mam 185 cm wzrostu i ciężko mi ocenić jak to będzie w wypadku kogoś niższego, to myślę, że te brakujące centymetry nie będą stanowić specjalnego problemu...

A najlepiej to oczywiście iść do komisu jakiegoś, udać zainteresowanie, i się przymierzyć do sprzęta i sprawdzić :banghead:

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zanabylem te rozbita. Silnik idealo. Zawiechy proste, lekkiej korekcji wymaga tył ramy. Teraz na gwałt potrzebuję tylnej lampy, obudowy zegarów, i wszystkich plastików :D

hmmm, a zwrociles uwage na znaczek suzuki na baku? Takie to chyba robia dopiero od 2003 czy jakos tak. Przejechales sie nim? Jak wrazenia?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim uderzeniu, że nastepuje demolka deski rozdzielczej radziłbym dokładnie obejrzeć zawieszenie i główkę ramy...

 

W jaki sposob chcesz tam ustawiać tylną część ramy skoro wszystko to salowe rurki? Jak dobrze pamietam nie da się "odjąć" tylnej części w tym modelu i wyprostować sobie poza motorkiem.

 

Cena też raczej wskazuje na to, że miał to być dawca części a nie motocykl do reanimacji.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a zwrociles uwage na znaczek suzuki na baku? Takie to chyba robia dopiero od 2003 czy jakos tak. Przejechales sie nim? Jak wrazenia?

 

nie koniecznie na w tych rocznikach tez wustepowaly takie znczki na bakach... z tego c osie orjetuje to pierwsze gsx nie mialy nic na baku który czesto byl w kolorze siedzenia...

 

w SM nr 3/98 jest opisany gsx w dzile uzywany i znajduje sie tam zdjecie rocznika 93 w malowani takim jakie widac na tych polamanych owiwkach ize znaczkiem "S"na baku wiec wniskujac po tym jest to moto w oryginalnym lakierze...

 

tyle odnosnie malowania a co dlega temu konkretnemu z ogloszenia to po samych zdjeciach nie mozna stwierdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim uderzeniu, że nastepuje demolka deski rozdzielczej radziłbym dokładnie obejrzeć zawieszenie i główkę ramy...

 

W jaki sposob chcesz tam ustawiać tylną część ramy skoro wszystko to salowe rurki? Jak dobrze pamietam nie da się "odjąć" tylnej części w tym modelu i wyprostować sobie poza motorkiem.

 

Cena też raczej wskazuje na to, że miał to być dawca części a nie motocykl do reanimacji.

 

więc nie wybrałem sie na oglądanie tego moto sam, jechał ze mna kolega który 8 lat pracuje w serwisie moto Yamahy, sam jeżdzi od lat 15 i IMHO pojęcie ma ogromne. Motocykl jest jeżdzący, oczywiście odbyliśmy jazdę próbną, wali się, nie ściąga, można puścić kierę i jedzie. Głowka jest w stanie prima, zawieszenie, lagi też.

Co ro tylne części ramy, zdaję sobie sprawę, że jest to całość, Jest delikatnie skrzywiona końcowa część. Będzie więc ona podgrzana i wyprostowana, na ramie motocyklowej z pomiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego GSX F - te przed "jajkami" tak są nazywane? Nawet w jakimś archiwalnym Świecie Motocykli test motoru używanego był zatytułowany "niezłomny imbryk". Gdzie tu moja piękność do czajnika podobna? :)

 

znasz pozycje kulturystyczne? SKRZYNIA<CZAJNICZEK<IMBRYCZEK ;)

 

bo to kulturysta jest.

 

nie przejmuj się -ciesz sie ,ze masz wiecej koni niz jajko :D :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym: http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_o...2c6201893f21ab9 Jestem zainteresowany kupnem tego motocykla może wie ktoś coś więcej o nim, może zna ktoś jego historie ??

Proszę o wszystkie pomysły wiązane z tym modelem również dlaczego odradzili byście taki model jak również doradzili ??

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Powiem tak, motocykl bardzo udany, silnik olejak czyli niedozajechania (ten sam co w bandicie 600),troche ciężki ale są tego plusy- w turystyce sie dobrze spisuje, ale na miasto troche ciężki, ogulnie bardzo dobry motocykl za rozsądne pieniądze. Jak będziesz o niego dbał to przeżyje Twoje dzieci. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...