Skocz do zawartości

Co do plecaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zastanawjałem sie co można zabrać w plecak jadąc naprawdę w daleką wyprawę off-road,czy zabjerać w każdą nawet krótką.Co jest najbardziej potrzebne w razie nieuniknionych defektów,macie swoje patenty?.10 kg kluczy,8 dętek i słoik śledzi,CO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIWO!! no i do tego trytki, kombinerki, klucz nasadowy 10 i 12 i klucz nastawny, do tego zapasowe klamki i spinkę do łańcucha i jakąś małą pompkę. O jeszcze telefon i kase. No i to chyba tyle.

 

pozdro

 

taa butle z gazem, bańke z paliwem, a potem ups bo się na plecy wywaliłem, i resztę życia spędzę na wózku inwalidzkim. MYŚLCIE LUDZISKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIWO!! no i do tego trytki, kombinerki, klucz nasadowy 10 i 12 i klucz nastawny, do tego zapasowe klamki i spinkę do łańcucha i jakąś małą pompkę. O jeszcze telefon i kase. No i to chyba tyle.

 

pozdro

 

Ja tam zamiast piwa, to herbatkę!!!! Bo trzeba być rozważnym i nie jeździć po pijaku. Piwo tylko i wyłącznie w warsztacie lub garaży przy naprawach obsługach motocykla. Rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długą wyprawę off-roadową wziąłbym łyżki do opon + dętki. Raczej unikałbym półśrodka w postaci sprayu do "łatania" dętek. Ja pchałem 10km do chaty po wyrwaniu wentyla z przodu ehhh. Naprawdę przykra bezradność stoisz i sie wq*** nic nie jesteś w stanie wymyślać w środku lasu. Na szczęście ja miałem malutki dystans, choć w buzerze się dobrze spociłem, a w ochraniaczach na kolanach (z zawiasmai) nie da się pchać pchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długą wyprawę off-roadową wziąłbym łyżki do opon + dętki. Raczej unikałbym półśrodka w postaci sprayu do "łatania" dętek. Ja pchałem 10km do chaty po wyrwaniu wentyla z przodu ehhh. Naprawdę przykra bezradność stoisz i sie wq*** nic nie jesteś w stanie wymyślać w środku lasu. Na szczęście ja miałem malutki dystans, choć w buzerze się dobrze spociłem, a w ochraniaczach na kolanach (z zawiasmai) nie da się pchać pchać :P

Jak na flaku przejechałem 5 km to następnym razem już miałem w plecaku sprey i pomógł.Tylko jeśli chcesz zaoszczędzić czas bo z d etki szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

line, śróbokręt płatki/krzyz, końcówki nasadowe , kombinerki, świeca, telefon ,tablica(oczywiście w plecaku :P) ,jakieś zapałki, dowód i rurke do paliwa ...

 

aha no i obowiązkowo komórka... i czasem aparat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma co brac ze soba duzego serwisu , bo i tak nikt nie bedzie rozkrecal pol silnika w lesie. Tylko podstawy bym bral , detki (latki i klej) + klucze do kol , swiece z kluczem , klamki z kluczem do montowania, srubokrety i oczywiscie mapka z telefonem kom , od biedy sznurek jak sie lata z ekipa. Przed wyjazdem zrobic przeglad maszyny.

 

nie wyobrazam sobie zmiescic to wszystko co podal na stronie Sokoła Dominik.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nie wyobrazam sobie zmiescic to wszystko co podal na stronie Sokoła Dominik.

 

No to akurat zestaw z mojego narzędziownika...

Dodałbym jeszcze, bo się sprawdza bardzo dobrze - zwój mocnego dość cienkiego drutu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...