Skocz do zawartości

Co do plecaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze woże kpl kluczy + telefon.

 

 

 

 

 

 

Jednak był pechowy wyjazd nie zabralem telefonu. jade w terenie patrze rzeczka no to sobie przejade (stromy zjazd) :buttrock: ;) :cool:

(dlaczego nie sprawdzilem ile mułu jest) TS w wodzie i mule botnik pzredni ledwo na drugi brzeg wystaje

zszedłęm z TS szarpie ją i dje gazu ale doopa z tego ;D myśle sobie ide z buta do wsi moze dadzą mi zadzwonić do taty/brata. zabralem kluczy.kask rękaiwczki ukrylem w trawie i biegne do WSI.

Naszczęscie pozwolili mi zadzwonić przyjechał brat z tatą i całe szczęscie ze udalo sie go we 3 wyciagnać A i zapomnialem dodac ze w TS byla zalana na wysokosc tylniego blotnika;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Sidi i crossmen7 to powinniście wozić w plecaku pontony. :flesje: Ja to od wody trzymam sie z daleka jak jest więcej jak 50cm. Słyszałem kiedyś jak chłopak chciał przejechać zalany mini rów i najechał na brony, kolcami do góry :lalag: . Trza uważać przy przeprawach.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja trafiłem na zalany rów, dość głeboki efekt->lot przez kierownice i kupa strachu że już po feldze lub lagach. Na szczęscie skończylo się na godzinnym wyciąganiu we dwoje. Od tej pory tylko na sprawdzonych rzeczkach czy polach itp.

 

Ps. co to są trytytki?

Ja na szczęście mam dość blisko teren i biore ze sobą tylko tel. Lecz co do dłuższego jeżdzenia to klucze, linka od gazu (lubi mi się urywać :) ) linka holownicza, plus landrynki i czekoladka a także mały napój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. co to są trytytki?

To plastikowe opaski o różnych długościach i szerokościach, do mocowania np przewodów, maja ząbkowaną powierzchnie i pentelke na jednym końcu, przy zaciąganiu robią tryk-tryk-tryk :icon_twisted: stąd chyba ta nazwa.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna nazwa na poprostu opaski - ojciec jest elektrykiem i jakoś nie spotkał się z tym a to u nich w firmie na tysiące dziennie idzie. heh :D no ale kto co lubi.

Edit: Ewentualna nazwa bindery

 

Pytanie: Wyprawa na weekend bądź tydzień. TYLKO LAS, ewentualne zboczenie z trasy na tankowanie. Co zabieracie? I jak to najlepiej popakować, generalnie to już wiele rzeczy przewoziłem ale że jest już taka opcja że jechać na dłużej i endurzyć wole najpierw się was zapytac może o czyms zapomnialem.

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEFON!!!!, KASA!!!, śrubokręt, kilka kluczy, przewód elek. ok, 1 m., linka hol, NAPÓJ!!, i świadomość że ktoś może po Ciebie przyjechać z lawetką lub busikiem. Najczęściej jestem na moto sam - duży błąd!!! Najlepiej we trzech (troje). Pzdr. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam swoje moto na pamięć i dokładnie wiem jaka śrubka gdzie jest i wiem dokładnie jakie narzędzia są mi potrzebne. Mając przy sobie dosłownie kilka kluczy byłbym w stanie nawet remont silnika w razie potrzeby zrobić zrobić. Podstawa jaką są trytki ( u mnie sie na to mówi "zippy") :) i to wszystko w plecaku typu "camel bag" zeby nie bujać sie z butelkami tylko wygodnie z rurki sobie popijać nawet w trakcie jazdy. No i oczywiście telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najważniejsze są trytytki, linka (może być pas transportowy) i telefon. NO I KOLEGA !!!

 

BTW, od jakiegoś czasu w ogóle nie zabieram żadnych narzędzi. Brałem narzędzia (klucze itp) ze trzy razy, i za każdym razem BYŁY POTRZEBNE. Przestałem brać - skończyły się problemy. Po co kusić licho...?

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko w plecaku typu "camel bag" zeby nie bujać sie z butelkami tylko wygodnie z rurki sobie popijać nawet w trakcie jazdy

 

No wlaśnie musze sie rozglądnąc za takim plecaczkiem-:buttrock:

Bo to fajna sprawa nie trzeba zdejmowac plecaka tylko postój i mozna sie napic:) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...