Skocz do zawartości

Jestem po 60-tce i właśnie kupiłem cruisera


Grodziec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Grodziec. Widzę żeś z Bytomia. Jeśłi bedziesz miał ochote, to w piatki w Country Clubie na ul. Styczyńskiego w Chorzowie spotykają sie motocykliści w przewazającej większości na chopperach i cruserach. Nawet teraz ktos wpada choć katamaranami. Serdecznie zapraszam na wspólne przejażdżki i pogaduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :) co do dojrzałych motocyklistów to nie jesteś sam, zaglądnij na tą stronę http://www.motocyc.pl oprócz zdjęć takowych znajdziesz wiele porad związanych z marką Yamaha, porady znajdują się na starej stronie C.Y.C w linkach. Pozdrawiam i przyjemnego śmigania

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba prawda co słyszałem o bractwie chopperowym. Nie spodziewałem się tak szybkiej Waszej reakcji na przecież niezbyt atrakcyjny temat. Sądzę jednak że pomocny nie tylko dla mnie. Jasne, znam moc motoru i wiem dlaczego zdecydowałem się na cruisera. Ba, powiem więcej wobec Waszych przychylnych mi wypowiedzi przyznam sie że już mam zamówiony cały osobisty ekwipunek i sporo gadżetów do ozdoby mego Draga. Zdjęcia oczywiście załączę. tak przy okazji, kolejne pytanie. Czy na cruisera lepiej jednak mieć kurtkę, spodnie i buty (wybrałem oczywiście skórzane) z dodatkowymi ochraniaczmi? A co ze stylem ? Pewnie da się pogodzić ale jak ?. No cóż wiem że nie wszystko naraz, ale jak dziecko nie mogę sie już doczekać wiosny.

Witam cię kolego głowa do góry zakup super nigdy moto nie za wiele a nasza dość spora juz rodzinka będzie jeszcze większa ale ze spokojem bez wariacji i szpanowania powolutku do wprawy a dopiero poźniej zloty i itp bo naprawde nie ma żartów nie jedni tak mówili i już niestety nie ma ich między nami ale witam w naszym gronie :biggrin: :bigrazz: ;) i pozdro do zobaczyska na ścieżkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje mażenia trzeba spełniać niezależnie od wieku a szczególnie jeżeli chodzi o motocykl..Bo gdy kochasz jazdę na motocyklu to i kochasz motocyklistów i nie powinieneś sobie tego odmawiać .Motocykliśći to wspaniały klimat wspaniałe przejarzdzki i wspaniali ludzie i ty do nich należysz

Pozdrawiam i szerokośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje i do szybkiego spotkania :evil: mieszkamy dosyć blisko. POzdrawiam.

 

 

Skoro niedaleko ciebie jest Prałat to i opiekę Boską możesz mieć zagwarantowaną :icon_mrgreen: . Oczywiście jak wszyscy inni gratuluję i życzę szerokości, a co do wieku to masz tylko tyle lat na ile się czujesz.

Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie....... :D :bigrazz:

Edytowane przez CJT7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość senekkorzenna

serdecznie gratuluję ja mam 56lat a jednak nie miałem tej odwagi kupiłem motorower bo się bałem no i opinia rodziny nie była tak pozytywna jak Twojej.JESTEM PEŁEN PODZIWU ŻE TO 1100

pozdrawiam senekkorzenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za cenne rady i opinie. Nie są jednoznaczne. Większość z Was gratuluje mi odwagi. Więc jednak będę ją musiał mieć ! Pewnie łatwo nie będzie, tym bardziej że kilkoro z Was wręcz twierdzi iż sami by się nie zdecydowali. No cóż. Kupiłem, podjąłem decyzję więc mam mego Draga i jak sądzę pewnie minie trochę czasu zanim go ujeżdżę i dopasuję do siebie. Wnioski z Waszych wypowiedzi wyciągnąłem. Co by nie powiedzieć muszę uważać i traktować sprzęt z należnym respektem. To już wiem i potrafię docenić. Będę musiał pokonać tremę pamiętając o Waszych cennych radach i uwagach by szczęśliwie rozpocząć zabawę i z niej korzystać. Temat podejrzewam jeszcze długo będzie przydatny podobnym do mnie starszym początkującym. Myślę że nie będę musiał zamieniać po kilku jazdach motoru na motorower. Opiszę chętnie pierwsze i późniejsze wrażenia z jazd. Póki co dziękuję za miłe słowa otuchy i chętnie pozostawiam temat otwarty dla innych. Szkoda że nie trafiłem na wypowiedź kogoś w moim wieku. Byli niewiele młodsi, ale jednak pozostaję najstarszy i nadal nie wiem czy powinienem mieć z tego powodu satysfakcję!!

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Grodziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ??? Jaki stary ??? Jaja sobie robisz Grodziec ? :)

Ja kupiłem pierwszy w życiu motocykl 2 lata temu gdy miałem prawie 56 lat, nie mając zielonego pojęcia o jeździe na motocyklu. Też Draga, ale 650, bo mi wmawiali, że jestem za stary, za świeży i takie tam bzdety. A te raptem 30 kilo mniej okazało się totalnie bez znaczenia.

Do dziś klnę, że nie był to 1100 albo WildStar bo mi teraz właśnie brakuje mocy, kopa i elastyczności (zresztą chcę właśnie zmienić na wiosnę na ten ostatni - 60 kilo więcej). Że ciężki ?, jaki ciężki ?, to żelazo samo jeździ byle mu nie przeszkadzać. W manewrach na parkingu staraj się go trzymac blisko pionu. I tyle.

Doposaż maszynę w to co trzeba z zakresu bezpieczeństwa i komfortu (gmole, szyba, sakwy), kup ciuchy jakie uważasz ale z ochraniaczami (ja mam i skóry i texy, skóra na pogodę a texy na zimno i deszcz) i wskakuj na :wink: i zaliczaj kilometry oraz winkielki. Ale fraaaajdaaaa !

Nawinąłem już 14 tys. km i nie czuję sie za stary. Druga młodość, rozumiesz ?

Do zobaczenia na asfalcie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje se takich pomylenców statystycznie jest wiecej. Jestem 10 lat młodszy i wczoraj odebrałem nowego Suzuki Intrudera M800 . Pierwsza jazde planuje w sobote dla odswiezenia po 30 letniej przerwie. Zerkam na prognozy pogody i licze na to ze bedzie min 5 stopni na plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak czytam takie posty, to az mi sie serce raduje. Wiek ma tu najmniejsze znaczenie, liczy sie chec, odwaga i motocykl, im wiecej sezonow za mna, tym wiecej kocham motocykle.Ciesze sie, ze sa ludzie o podobnym podejsciu do zycia a wiek? ma sie tyle lat na ile sie czujemy, oby do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...