Skocz do zawartości

Jestem po 60-tce i właśnie kupiłem cruisera


Grodziec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje,czym skoropka za mlodu nasiaknie itd, :D

 

Nie jestes stary,znam kolesia ktory w wieku 64 lat jeszcze na torze smiga na cbr954 :),dasz rade,cruisery moze sa troche ciezkie ale jezdzi sie nimi w sumie bardzo latwo.

 

W sumie moi przedmowcy powiedzieli juz wszystko ale nigdy nie zaszkodzi dodac zebys uwazal na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie i gratuluję :) , napewno poradzisz sobie bez problemu

ja sam zaczynałem po długiej przerwie i jakoś sobie poradziłem,

i tak jak napisał ktoś wcześniej, jeżeli nie masz to spraw sobie gmole.

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

"Za stary" co to znaczy?? a kiedy się jest za młodym i na co?? jak umysł pcha się do przodu to ciało rwie za nim.Oby życia starczyło na spełnienie naszych pragnień i marzeń.Gratuluję zakupu oraz dobrze,że kupiłeś na początek większy bo ja jeden sezon straciłem na małym /choć nie mam czego żałować/.Bać nie masz się czego bo jak piszesz masz wszystkie możliwe kategorie to doświadczenie na drodze masz i wiesz czego możesz się spodziewać od współużytkowników naszych dziurawych dróg.Życzę aby nie zgubiła Cię rutyna i do zobaczenia na drodze.

 

pozdro

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. Born again bikers figurują w statystykach wypadków prawie tak często jak młodzi , niedoświadczeni.

 

Dziękuję za dobre rady, jest ich zdecydowanie więcej niż mógłbym się spodziewać. Wasze opinie dodały mi otuchy i sądzę będą pomocne w przyszłości. Zamierzam używać radości jazdy rozsądnie i z należnym maszynie szacunkiem. Zastanawia mnie jednak cytowana statystyka i przyznam nie bardzo rozumiem skąd tyle wypadków wśród "new born riders". Panuje opinia że starsi kierowcy w ogóle jeżdżą ostrożniej i płacą niższe ubezpieczenia. Czyżby to tylko brak doświadczenia powodował zagrożenia? Zgadzam się, ale nawet zaczynając po latach starsi nie są niedoświadczonymi nowicjuszami. Hmm! skoro statystyki swoje widać tak jest ale logicznego uzasadnienia nie widzę. A Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grodziec, nie zaczynaj swojej przygody z motocyklem od analizowania statystyk o wypadkach. Po każdego z nas przyjdzie kiedyś Zegarmistrz Światła Purpurowy i zgasną nam podłogi i powietrza :biggrin: Nim to jednak nastąpi trzeba się :) z :crossy: i chwytać każdy dzień. Podobno motocykliści nie chorują zbyt często na Alzheimera, bo ciągła koncentracja na drodze i w ogóle... powodują aktywizację mózgu :D

Ja już Cię zapraszam w maju na rozpoczęcie sezonu do Straduni pod Krapkowicami. Poznasz tam starszych od siebie jeźdźców... to są klimaty! Ostatnio po paradzie w deszczu jeden z nich (na XVS 650) krzyknął:

"Dzisiaj już kąpać się nie muszę! Jeszcze tylko seks mi został!" Poczekaj, jak poczujesz pęd wiatru i prędkość... to do setki jeszcze pociągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać, marzenia realizować trzeba. :D

Maszyna ambitna jak na początek, ja tam bym miał troche stracha na twoim miejscu.

Dasz sobie rade albo i nie ale nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. :biggrin:

Respekt trzeba mieć ale przeżyłeś już zapewne nie jedno to co ja Ci będę bzdety pisał.

Szerokiej drogi życzę i spełnienia marzeń.

Luca

 

P.S.

Ja tam mam zamiar jeździć na dwóch kołach najdłużej jak się to da a jak nie będę już w stanie utrzymywać się w pionie to może jakaś traja załagodzi sprawę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz dodac do moich przedmowcow .............

Za stary ???? :evil: :eek:

Czlowieku, chyba powinienem mowic tato, ale nie trzeba :) spokojnie do wiosny zapoznaj sie z "malenstwem" a potem na zloty !!!!

Pod czujnym okiem Ojca Prałata :lalag: daleko zajedziesz i poznasz smak cruisera ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zabawki :lalag:

...teraz odkryjesz nowy, lepszy świat ...a sezon najlepiej zacząć od http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=85239 :evil:

 

P.S. Idealna lektura na długie zimowe wieczory MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY :) http://www.lideria.pl/sklep/opis?nr=63405&idp=374

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stary" to już byleś, bo nie miałeś motocykla. Teraz już stary nigdy nie będziesz, bo masz już eliksir młodości ;-)

 

A że "wariat" ? Jak patrzę nieraz wokół to dochodzę do wniosku, że wariat to brzmi dumnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...