Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jejku bigfooty (tudzież płozy) to ja mam od urodzenia. Rozmiar butów motocyklowych 13 :wink: nie motocyklowych w zależności od numeracji 11-12,5

o kurczę... jak masz takie kopyta od urodzenia, to Twoja mama musiała mieć wesoło przy porodzie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpaliłem swojego po przerwie świątecznej - dwa tygodnie na mrozie na parkingu. Okazało się, że akumulator dał radę. :icon_razz: Podwójne rękawiczki też dają radę. Za to na lodzie to jest zabawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wyjechac, ale po sobotnim wypadzie 30 km w -6 st. mrozie, mam do dzis taki katar, ze po nocy mam mokrą poduszke (bleee.... :) ) takze tylko poszedłem odpalic vtr bo chciałem sobie małą rundke wkoło domu zrobic.....a ze na noc dałem akumulator do prostownika i zapomniałem go włączyć...no to juz se pojeździłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem się przejechać ale że Rower stał na mrozie od początku świat i nie był ruszany to aku nie dał rady, więc go wziąłem na noc, podładowałem i dziś pojechałem na miasto pozałatwiać parę spraw.

 

Ożfak, ale zimno. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro sie zaczyna robic Panowie, wiem ze to moze glupio zabrzmiec bo jak bylo -5 to ludzie sie walili w glowe i mowili ze debil jestem, ale jak jest teraz -13 caly czas to juz nie jest zabawa. Mozna sie dorobic naprawde niezlego gów..a/ja odpuszczam wole w marcu jezdzic przy 0 niz lezec w szpitalu. OStatnio czytałem ŚM ze jezeli sie jezdzie z v=40km/h przy temp. 0 to tak jakby sie odczuwalo temp. -14/tak wiec nie wiem jak jest przy-13 i v=100km/h/moze nawet -50:Ppzdr/czas wziac kapcie, dobre czasopismo, cieplego browara i pomyslec o nowym sezonie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko zrobi się w weekend -1 i znowu da radę. Przy -13 (dziś rano) chyba bym się nie odważył, choć lubię wyzwania i miło byłoby popatrzyć na miny puszkarzy :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro sie zaczyna robic Panowie, wiem ze to moze glupio zabrzmiec bo jak bylo -5 to ludzie sie walili w glowe i mowili ze debil jestem, ale jak jest teraz -13 caly czas to juz nie jest zabawa. Mozna sie dorobic naprawde niezlego gów..a/ja odpuszczam wole w marcu jezdzic przy 0 niz lezec w szpitalu. OStatnio czytałem ŚM ze jezeli sie jezdzie z v=40km/h przy temp. 0 to tak jakby sie odczuwalo temp. -14/tak wiec nie wiem jak jest przy-13 i v=100km/h/moze nawet -50:Ppzdr/czas wziac kapcie, dobre czasopismo, cieplego browara i pomyslec o nowym sezonie:P

 

WARIAT!!! :biggrin: :biggrin: ...

 

 

 

...cieple piwo?! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARIAT!!! :biggrin: :clap: ...

...cieple piwo?! :biggrin:

łi tam zaraz wariat :wink: , grunt to dobry strój.

ja wczoraj też jeździłem po Warszawie - przynajmniej widać gdzie jest lód i ślisko. A jak taka temperatura -2C i lekko wilgotna jezdnia to nie wiadomo gdzie zamarzło a gdzie koła puszek rozjeżdżają pluchę i nie pozwalają zamarznąć.

Dziś też jeździłem 30 km - ale na rowerze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łi tam zaraz wariat :crossy: , grunt to dobry strój.

ja wczoraj też jeździłem po Warszawie - przynajmniej widać gdzie jest lód i ślisko. A jak taka temperatura -2C i lekko wilgotna jezdnia to nie wiadomo gdzie zamarzło a gdzie koła puszek rozjeżdżają pluchę i nie pozwalają zamarznąć.

Dziś też jeździłem 30 km - ale na rowerze :bigrazz:

 

łi tam.. na rowerze się nie liczy :D

...są tacy co cały rok tak brykają, na śnieg opon nie kolcują, na ulewę tylko skromny oratalionik mają i wielkiego halo z tego wszystkiego nie robią :flesje:

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon_R6 dzisiaj w pracy panowie kolejarze dostarczali do nas towar na przerób ciuchcią :P , temperatura o godz, 18 wynosiła ok. -6 , ale termometr w gagarinie przy prędkości ok 5-10km/h(lekki wietrzyk) wskazywał -20.......

Edytowane przez Dream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...