Jump to content

_SB_

Forumowicze
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About _SB_

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru
 • Birthday 11/21/1981

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  Interesuję się głównie tym co mnie bawi:
  - motorki
  - paralotnie
  - żagle
  - gitara
  - głupoty
  - alkohol
 • Skąd
  Wrocław

Osobiste

 • Motocykl
  GSX 750, KTM LC4 620
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://
 1. Pytanie kto stwarza największe zagrożenie na drodze jest wg mnie słabe. Największe stwarzają ludzie bez wyobraźni, bez koordynacji, refleksu, pijani, nie panujący nad nerwami itp. Wszystko jedno czy idą na piechotę czy prowadzą autobus. Jeśli ignorować kierowcę, to największe zagrożenie powodują ciężarówki, bo są najcięższe i przy wypadku powodują największe zniszczenia.
 2. Jak dla mnie ciekawy program. Nie wiem tylko czy dla młodych, nieskalanych jeszcze myślą umysłach nie jest za dużo materiału na raz. Ja tam był im tłukł 2. zasadę dynamiki przez 17 minut na różnych przykładach, to może zapamiętają :) Jedno prawo fizyczne na odcinek, to już jak dla mnie wystarczająco dużo. Chodzi o to, żeby nie trzeba było przewijać filmu żeby sobie przypomnieć jak to prawo wyglądało, tylko żeby się wbijało w mózgi, jak to reklamy robią :) Dużo powtórzeń.
 3. _SB_

  ENDURO WROCŁAW

  Jak na moje oko jazda między Bartoszowicami a Łanami jest nielegalna, tam chyba jest zakaz ruchu na moście i wałach, nie masz możliwości legalnego wjazdu na drogę z Biskupina. Zakładając że da się wjechać inną stroną, nie po wałach, nie ścieżką, tylko drogą publiczną to powinno być to legalne. Oczywiście tamtędy jeździłem, najlepiej wybrać na jazdę brzydki dzień, żeby nie było na ścieżkach spacerowiczów i rowerzystów. Niestety wędkarze potrafią tam siedzieć przy każdej pogodzie. Co do mini toru przy Jeszkowicach, to jest tutaj. Ostatnio jak tam byłem jesienią, był dosyć zarośnięty trawą, teraz tam może być niezłe bagno, ale można spróbować się tam przejechać. Jakby co pisz, można w jakiś weekend tam śmignąć.
 4. Jak oglądałem swojego ZR550, to tylko jedna myśl "ależ on jest kuna piękny". Rozsądek wyłączony, nic nie widziałem przy nim, na szczęście okazał się jak najbardziej na chodzie.
 5. _SB_

  Ostry kawał

  Po polsku ten dowcip nie jest śmieszny - gra słów
 6. Mi się wydaje, że tylnym hamulcem hamował normalnie, przy jeździe po oleju praktycznie jedyna opcja żeby nie leżeć to jechać prosto lub prawie prosto i prawie nie hamować, a już na pewno nie przodem. Jak już wiedziesz w ślad oleju ciągnący się wiele metrów, to na prawdę jest problem z niego się wydostać, opony są coraz bardziej oklejone. Miałem w mieście taką sytuację, nagle motocykl zaczyna pływać i jazda przypomina enduro po deszczu, pomaga balansowanie ciałem i dociskanie podnóżków, bo opony ni chu nie trzymają. Kumpel jadący za mną się wyłożył. Nacisnął klamkę przedniego hamulca.
 7. _SB_

  Dziwne (śmieszne) Aukcje

  Nic weselszego z rana nie mogło mnie spotkać :)
 8. Rzadko jeżdżę samochodem, ostatnio od kumpla pożyczałem, to mi się 2 razy zdarzyło w czasie wyprzedzania zamiast z 4 na 5 wrzucić na 3. Ale jeszcze przyspieszał :biggrin: Jakieś takie przyzwyczajenie z motocykla, że te biegi sekwencyjnie wchodzą.
 9. _SB_

  grubasek i pistolet hahaha

  Zupełnie po nim nie widać efektów odrzutu. Ciekawe dlaczego?
 10. Jak dla mnie, to powinien kręcić z kierunkiem powietrza podczas jazdy, czyli żeby powietrze przechodziło z przodu, przez chłodnicę, wiatrak i obok silnika. Mimo wszystko wolę zapytać i mieć pewność. Strasznie biednie wiatraczek mi wspomaga chłodzenie. Na wolnych obrotach na postoju, po jego załączeniu się przy 90 stopniach (powinien przy 80-85, ale 90 to chyba jeszcze nie tragedia), temperatura płynu rośnie o jakieś 2-3 stopnie na minutę i wcale nie ma zamiaru spadać. Przypuszczalnie, jakbym zostawił silnik na chodzie wystarczająco długo, to bym zagotował płyn. Przepłuczę układ, wyczyszczę z zewnątrz lamelki, wleję nowy płyn i zobaczę czy się coś zmieni.
 11. Jest sobie chłodnica i za nią po lewej stronie (od strony silnika) wentylator. Czy powinien zasysać powietrze przechodzące przez chłodnice od przodu, czy powinien pompować powietrze w kierunku chłodnicy? Nie jestem pewien czy mam poprawnie bieguny poprowadzone.
 12. Najlepsza była walka Wiśni. :biggrin: Same cepy, atak (dopóki nie dostał raz czy dwa w czapę). Gdyby wszystkie walki były na tym poziomie, to można by na jednej gali przeprowadzić ich 30. To się nazywa prawdziwy żywioł i wola zwycięstwa! A nie tam lata treningów i jakieś techniczne smaczki... :flesje:
 13. _SB_

  Przyszłość !!!

  Całkiem fajne nawet zamiast miejskiego samochodu. Najgorsze jest to, że jeśli większość by takimi jeździła, to jeszcze bardziej nie w smak kierowcom samochodów byłoby mijanie ich w korku przez motocykle (i te dziwne pojazdy).
 14. _SB_

  Truchłokopter

  Pomysł perfekcyjny. Bardziej dezorientujące niż to.
×
×
 • Create New...