Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja standard trasa [do dziewczyny :)] Pekin-Brodno zaliczona.

Luzacko jest, chociaz teraz z minuty na minute gorzej. Jak wyjezdzalem kolo 14-15 to bylo naprawde spokojnie i slonecznie :)

Ty marcin takie powazne enduro zanabyles i sie boisz chodnika :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam płaczecie jak zwykle :) , jak na salmopol da sie wyjechać to znakiem, że już wiosna :icon_twisted:

http://www.bikepics.com/pictures/1142296/

 

 

OO takie podejscie mi sie podoba :) :eek: :flesje: ja tylko nie jezdze jak jest duzo soli albo błotko na drogach bo szkoda mi motocykla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje tym co ZIMUJA sprzety :wink: 40km dzisiaj pykniete ;)

 

No bo w festung Breslau zimę odwołali.

 

Zjechałem dzisiaj! Największa sztuczka to było nie zjechać po oblodzonej drodze z górki o 7 rano po ciemaku, tylko manewrować moto przed szopką, kiedy buty ABSOLUTNIE nic nie trzymały, bo czysty, żywy lód!

 

Ale się udało. A po południu bedzie jak wiosna :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w festung Breslau zimę odwołali.

 

Zjechałem dzisiaj! Największa sztuczka to było nie zjechać po oblodzonej drodze z górki o 7 rano po ciemaku, tylko manewrować moto przed szopką, kiedy buty ABSOLUTNIE nic nie trzymały, bo czysty, żywy lód!

 

Ale się udało. A po południu bedzie jak wiosna :)

Ja pierniczę! To Ty jakiś robocop jesteś! Pod Twoją górkę latem podjechać nie tak łatwo, to co mówić po lodzie... No masz zacięcie, nie powiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłęm małą rundke i spotkałem kogos na Kawie 636 co jechał z przeciwka a tak nikogo. Ale drogi zaczynaja sie robić coraz lepsze. Jeszcze jakies 1.5 miesiaca i moze byc naprawde fajnie. Oby sie sprawdziło... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę! To Ty jakiś robocop jesteś! Pod Twoją górkę latem podjechać nie tak łatwo, to co mówić po lodzie... No masz zacięcie, nie powiem ;)

Nie robocop, tylko musze żonce nowe moto rejestrować :icon_biggrin: a trzeba było na badania pojechać :lapad:

 

Ale w sumie fajnie było. Dziś to bajka - +7....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie ;) :icon_biggrin: całkiem nieźle sie jeździ. chociaż ja się nie znam, nie mam porównania, bo po suchym jeszcze nie jeździłam :banghead:

Dzielnaś! :lapad:

 

Wpisy w tym wątku stanowią dowód na to, że mentalność rodzimych motocyklistów ulega zmianie i jednoślad przestaje być u nas postrzegany jako luksusowa zabawka służąca do jazdy o charakterze czysto rekreacyjnym jedynie w pogodne dni, gdy na termometrze jest co najmniej 20 st., tylko powoli staje się pojazdem całorocznym, także użytkowym. Tak trzymać!

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...