Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam c:

 

Mam 14 lat,165 cm wzrostu oraz ok. 58 kg wagi. Chcę się przymierzyć do zakupu jakiegoś crossa albo enduro.

Cena maksymalna jaką mogę dać to ok 7.500 nic więcej (wolałabym coś do 5000 tyś na początek no bo jeszcze ubrania,kask itd.). Będzie to mój pierwszy motocykl więc myślałam nad tym aby kupić

jakiegoś chinola typu diabolini,loncin 125/250 i nam tym się uczyć bo rodzice to też nie wiem czy będą za tym aby wydać 7 tyś na moto ;/ więc wole przekonać ich na jakiegoś chinolka. No ale chce znać Waszą opinie czy lepiej dozbierać sobie na jakąś yamaszke 125/80 czy honde ;) Moto ma być do lasów a czasami na tor.

 

Jak czegoś zapomniałam napisać to piszcie ja odpowiem od razu.

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cre 50 albo 80/50 ewentualnie senda 50 i tu się przymierz czy gleby sięgniesz

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :) Jakie macie zdanie o tym sprzęcie ? jakby dla mnie, ładnie wygląda, kolorystycznie też wymarzony. Może ktoś mieszka obok i za dobrego litra 40% by sprzęt obejrzał w ramach jazdy w koło komina, albo zna tego importera. Motorek wygląda na wycackany, czyli jak dla mnie, ale to przecież nie te święta a tu tak gwiazdka :) Plissssss luknijcie doświadczonym okiem.

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-dr-z-suzuki-drz-400-sm-supermoto-ed-motoa2-ID6yzchB.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moto dla małolata, żeby świrować na osiedlu przed kumplami a nie dla Ciebie. Dupsko ci odpadnie po dwóch godzinach jazdy na wertepach. Potrzebujesz czegoś wygodniejszego i bardziej uniwersalnego. Polecam małą tenerkę.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moto dla małolata, żeby świrować na osiedlu przed kumplami a nie dla Ciebie. Dupsko ci odpadnie po dwóch godzinach jazdy na wertepach. Potrzebujesz czegoś wygodniejszego i bardziej uniwersalnego. Polecam małą tenerkę.

Tenerka jeśli o tym sprzęcie wspominasz to ciężki motocykl i ciągle ten sam silnik 660 cm od XT

http://www.turystyka-motoryzacyjna.pl/index.php/item/73-czy-mala-tenere-jest-super-yamaha-xt660z-tenere/73-czy-mala-tenere-jest-super-yamaha-xt660z-tenere

DRZ z 50kg od niej lżejszy, a to przepaść raczej. Co do wygody to masz rację siedzenie w DRZ przypomina pasek z męskich stringów, ale z drugiej strony przecież po w sumie lekkim terenie nie będę kręcił się godzinami. Godzina, półtorej tyle mojej zabawy motocyklem góra 2 razy w tygodniu.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh zakręcony jestem na zmianę motocykla, ewentualnie dokupienie lżejszego enduro aby można było sobie pojeździć z dala od miejskiego zgiełku, od ciasnych ulic z tysiącem puszek rozpychających motocyklistów na boki. Męczy mnie te miejskie niebezpieczeństwo czyhające za każdym rogiem. Niestety nie wiem co kupić aby było lekkie, dość mocne, bo lubię moc :) i ładnie utrzymane. Już wszystko teoretycznie przez zimowe wieczory przerabiałem od Ymahy TDM 900 po Hondę CRF 450, po drodze drapiąc się nad którymś KTM Duke.

No nie jest łatwe życie motocyklisty któremu już się nie chce zapierd.......ć ,a swoją Suzi muszę zapier... , bo inaczej się nie da :)

 

ps.

nawet ;) to bym sobie chętnie kupił, ale chyba pieniądze trochę kosmiczne wycenione

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-ttr-250-swietne-enduro-ID6yO8WW.html

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze dobrze chowana w ori, no ale jak na 12-letnia japonska cwiare to lekko goscia ponioslo... chyba, ze kobita mu kazala sprzedac, to zmienia postac rzeczy :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś musiał mieć wypadek bez kasku , do tego nie ma częsci , w sumie słaby mułowaty dual a taka kasa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh zakręcony jestem na zmianę motocykla, ewentualnie dokupienie lżejszego enduro aby można było sobie pojeździć z dala od miejskiego zgiełku, od ciasnych ulic z tysiącem puszek rozpychających motocyklistów na boki. Męczy mnie te miejskie niebezpieczeństwo czyhające za każdym rogiem. Niestety nie wiem co kupić aby było lekkie, dość mocne, bo lubię moc :) i ładnie utrzymane. Już wszystko teoretycznie przez zimowe wieczory przerabiałem od Ymahy TDM 900 po Hondę CRF 450, po drodze drapiąc się nad którymś KTM Duke.

No nie jest łatwe życie motocyklisty któremu już się nie chce zapierd.......ć ,a swoją Suzi muszę zapier... , bo inaczej się nie da :)

 

ps.

nawet ;) to bym sobie chętnie kupił, ale chyba pieniądze trochę kosmiczne wycenione

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-ttr-250-swietne-enduro-ID6yO8WW.html

Ja będę szukał jakiejś wersji XT600 bo to moje kultowe moto, a gs do żyda, bo sie Michaś na mnie obrazi, ze tak długo trzymam :biggrin: A jeśli chcesz lekkie i kąśliwe to KTM .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moto max 3 lata, a to już 3 sezon , zmiany ... rozglądam sie tez za Triumph 800 xc, ale sza bo Miocha nie śpi :biggrin:

A tak na poważnie, to faktycznie niesamowicie uniwersalne moto, ale mało jeżdżę i więcej stoi niż jeździ, a na dodatek wcale nie widzi off-u :icon_rolleyes:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ;) rzuciłbym tym w pizdu , ale moja pierwsza dama ma już A drugi sezon i koorwa plany .... i tez nie ma czasu na jazdę .Dlatego planuje Triumha 800 na asfalt i xt600 w off . a najchętniej to bym kupił xt 500 odrestaurował i sie patrzył :biggrin: ,a do jazdy kupił jakieś kymco 450 irs .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh zakręcony jestem na zmianę motocykla, ewentualnie dokupienie lżejszego enduro aby można było sobie pojeździć z dala od miejskiego zgiełku, od ciasnych ulic z tysiącem puszek rozpychających motocyklistów na boki. Męczy mnie te miejskie niebezpieczeństwo czyhające za każdym rogiem. Niestety nie wiem co kupić aby było lekkie, dość mocne, bo lubię moc :) i ładnie utrzymane. Już wszystko teoretycznie przez zimowe wieczory przerabiałem od Ymahy TDM 900 po Hondę CRF 450, po drodze drapiąc się nad którymś KTM Duke.

No nie jest łatwe życie motocyklisty któremu już się nie chce zapierd.......ć ,a swoją Suzi muszę zapier... , bo inaczej się nie da :)

 

ps.

nawet ;) to bym sobie chętnie kupił, ale chyba pieniądze trochę kosmiczne wycenione

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-ttr-250-swietne-enduro-ID6yO8WW.html

 

Jeśli szukasz SM to sam się zastanawiam nad sprzedażą swojej LC4 640 SM. Z racji tego że w maju wyjeżdżam na 4msc ten sezon jest dla mnie raczej stracony. Tyle że kłania się grubszy serwis... Napęd, tłok, regulacja gaźnika, zaworów, olej, i pewno coś się jeszcze znajdzie. Odłożyłem to na początek sezonu no ale złożyło się tak że na razie się za to nie biorę i raz na dwa tygodnie go pogonie 5km dookoła wioski. Jeśli jednak szukasz SM z myślą że przerobisz na moto w teren to od razu powiem że wg mnie nie ma to sensu :) Sam badałem temat i stanęło na tym że kupiłem dwa sprzęty...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...