Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że Ural jest konstuowany do wózka bocznego nie na solo bo cholernie żle się prowadzi,

po prostu jest za wysoki.

Wydaje ci sie. Mam Urala od 2001 roku i z koszem zrobilem moze 3 tys w tym czasie- reszta (czyli ok 37 tys) solo i stwierdzam ze nie jezdzilo mi sie lepiej na zadnym innym weteranie (ktorych mialem kilkanascie-pelen przekroj pojemnosciowy), jezdzilem nawet zima w czasie totalnej gololedzi gdzie trudno bylo isc a Ural jechal, wg mnie sa w nim swietnie rozlozone masy i mozna nim wjechac prawie wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjechałem pierwszy raz swoim złomem to w drodze powrotnej złapał mnie deszcz, to przycisnołem rolgaz, efekt, wyje....sie tak ze motor mnie przykrył i powlekł:) nic sie nie stało, tylko błota sie troche nałykałem. Kazdy sie musy wywalic taka karma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci sie. Mam Urala od 2001 roku i z koszem zrobilem moze 3 tys w tym czasie- reszta (czyli ok 37 tys) solo i stwierdzam ze nie jezdzilo mi sie lepiej na zadnym innym weteranie (ktorych mialem kilkanascie-pelen przekroj pojemnosciowy), jezdzilem nawet zima w czasie totalnej gololedzi gdzie trudno bylo isc a Ural jechal, wg mnie sa w nim swietnie rozlozone masy i mozna nim wjechac prawie wszedzie

 

 

Prawda, Ural nawet u wschodnich sasiadow byl wyzej ceniony niz mysl amerykanska i bez problemu oddawali WLki wzamian za ten motocykl o wymianie w przeciwnym kierunku nawet nie chcac slyszec...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, spokojnie, to motocykl jak najbardziej współczesny(mój 82r) tylko rosjanie zapomnieli po wojnie wyłaczyc tasme produkcyjna:)

 

Jak zwykle czepiasz się :biggrin: Jak najbardziej jest cały czas modernizowany z tendencją do upraszczania konstrukcji. Nawet jeśli chodzi o jakość materiałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zbiornik od K-750 jest taki sam jak przy MW-750? Jeśli jest różnica to na co zwracać uwagę?

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestem powiedzmy bardo zniesmaczony planowałem wyjazd do mongoli sponsorowany a jak się okazało na tym forum są same cioty jedynie niejaki Granat wyraził chęć wyjazdu

powiem w skrucie 36.000 poszło się je**ć wzięli to gośie co pojechali tylko na ural na nowych moto

foto z ich wyprawy zapodam do 3 dni ale panowie z wieńcówką niech nie oglądają

Za rok jadę nad Bajkał więc kto się chce załapać niech od razu robi moto ja nie odpuszczę

Warunek ...ruskie moto z koszem + 1.300 usd na łebka reszta sponsorzy,czas trwania wyprawy,wyjazdu 30 dni wyjazd planowany 12-15 czerwiec powrót 20 lipiec .

Desperaci do pchnięcia moto do rowu w razie poważnej awari mile widziani. powrót tych osób koleją lub samolotem

resztę na priwat proszę pisać

lub dzwonić 694-128-477

 

 

 

Granat przyjacieli chlałem dzisiaj ze sponsorem i jak mi pokazał zdjęcia i opisy to normalnie wiesz co .....

 

A JESZCZE JEDNO WŁAŚCICIEL FIRMY ,,, HADYKÓWKA'' JEST MOIM BLISKIM PRZYJACIELEM

WYOBRAŻCIE SOBIE JAK TRUDNO BYŁO MU PRZEKAZAĆ MI TAKĄ WIADOMOŚĆ NORMALNIE SZOK

WEJDZCIE BARDO PROSZĘ NA STRONĘ ....... WYPRAWY HADYÓWKA ,,, I DOSTANIECIE SZOKU TA KASA POWINNA BYĆ DLA NASSS.

CZĘŚĆ Z WAS NIE WIEŻY ŻE MOŻNA ZNALEŻĆ SPONSORÓW NA WYJAŻ POWIEM TAK,,,,,

KASA NIE JEST TU PROBLEMEM MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40. 000 NA TAKI WYJAZD TYLKO ŻEBY BYŁO Z KIM.

 

KONIECZCIE ZOBACZCIE STRONĘ,,,,, WYPRAWY HADYKÓWKA ,,,,,,

 

 

 

WIĘC RÓBCIE MOTO I JWEDZIEMY PO DZISIEJSZYM CHLANIU Z PREZESEM MAM OBIECANE 25.000 ZŁ NA ROK 2010 MAX 4 MOTORY Z WÓZKAMI BOCZNYMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestem powiedzmy bardo zniesmaczony planowałem wyjazd do mongoli sponsorowany a jak się okazało na tym forum są same cioty jedynie niejaki Granat wyraził chęć wyjazdu

powiem w skrucie 36.000 poszło się je**ć wzięli to gośie co pojechali tylko na ural na nowych moto

foto z ich wyprawy zapodam do 3 dni ale panowie z wieńcówką niech nie oglądają

Za rok jadę nad Bajkał więc kto się chce załapać niech od razu robi moto ja nie odpuszczę

Warunek ...ruskie moto z koszem + 1.300 usd na łebka reszta sponsorzy,czas trwania wyprawy,wyjazdu 30 dni wyjazd planowany 12-15 czerwiec powrót 20 lipiec .

Desperaci do pchnięcia moto do rowu w razie poważnej awari mile widziani. powrót tych osób koleją lub samolotem

resztę na priwat proszę pisać

lub dzwonić 694-128-477

Granat przyjacieli chlałem dzisiaj ze sponsorem i jak mi pokazał zdjęcia i opisy to normalnie wiesz co .....

 

A JESZCZE JEDNO WŁAŚCICIEL FIRMY ,,, HADYKÓWKA'' JEST MOIM BLISKIM PRZYJACIELEM

WYOBRAŻCIE SOBIE JAK TRUDNO BYŁO MU PRZEKAZAĆ MI TAKĄ WIADOMOŚĆ NORMALNIE SZOK

WEJDZCIE BARDO PROSZĘ NA STRONĘ ....... WYPRAWY HADYÓWKA ,,, I DOSTANIECIE SZOKU TA KASA POWINNA BYĆ DLA NASSS.

CZĘŚĆ Z WAS NIE WIEŻY ŻE MOŻNA ZNALEŻĆ SPONSORÓW NA WYJAŻ POWIEM TAK,,,,,

KASA NIE JEST TU PROBLEMEM MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40. 000 NA TAKI WYJAZD TYLKO ŻEBY BYŁO Z KIM.

 

KONIECZCIE ZOBACZCIE STRONĘ,,,,, WYPRAWY HADYKÓWKA ,,,,,,

WIĘC RÓBCIE MOTO I JWEDZIEMY PO DZISIEJSZYM CHLANIU Z PREZESEM MAM OBIECANE 25.000 ZŁ NA ROK 2010 MAX 4 MOTORY Z WÓZKAMI BOCZNYMI

 

 

HIUS chyba wywołałeś mnie do tablicy. Tak jak Ci już wcześniej mówiłem w tym sezonie nie mogę sobie pozwolić na miesięczne wakacje. Mam budowę i cały dzień stoję przy betoniarce, latam troche wokół komina. Duuuuuuuży garaż i salon z kominkiem też jest potrzebny ile można sra* po krzakach.

 

pozdrawiam, ciota z wieńcówką

(pół miliona km na moto)

 

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...