Skocz do zawartości

Intercom, interkom motocyklowy


Gość krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Odnośnie FreeConn TCom wspomnianego parę postów wcześniej. Czy wie ktoś czy da się go połączyć z Schuberthem SRC, czy tam z Cardo? Kupiłbym sobie wkładkę do C3 ale nie wiem czy nie będę musiał nowego interkomu dla plecaczka przy okazji wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, nie znalazłem żadnego świeżego tematu, stąd pytanie - szukamy z kumplami interkomu, z którego będzie się dało normalnie rozmawiać z 5/6 osobami jednocześnie. Może być nawet z aliexpress, oby sprawdzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Chopy...co na dzisiaj warto wziąć? vnetphone V6 czy freedconn t max czy jeszcze coś aktualnego jest?
Interesuje mnie tylko z opcją konferencji.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie . Chcę kupić  interkom dla mnie i syna . Do tej pory jeździłem sam ale młody zaczyna nabierać chęci do wyjazdów i muszę mieć z nim kontakt podczas dłuższych podróży . Czy może mi ktoś doradzić co kupić . Coś w rozsądnej cenie i w miarę dobrej jakości . Pozdrawiam z góry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając trochę w temacie łączności na pewno przydatne będą dodatkowe informacje. 

Zamierzasz łączyć się tylko z nim, czy potrzebna jest opcja konferencji? Jaki budżet uważasz za racjonalny?

Chętnie również dowiem się opinii użytkowników, choć jeszcze nie planuję zakupu takiego urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z tego, że odświeżono temat mam pytanie do ogarniętych użytkowników cardo bold. czy intercom może jednocześnie pracować w dwóch systemach łączności tzn. dmc i bluetooth? tzn chodzi mi o sytuację gdy większa ekipa ma ustawioną łączność ze sobą w systemie dmc ale np. pasażer ma "biedę" bluetooth. czy jestem w stanie jednocześnie rozmawiać z ekipą i z pasażerem?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grupie jeszcze nie jeździłem, ale jak ja mam włączone dmc, a Rejwen bluetooth, to się nie kontaktujemy, musi być w tym samym. Ale mogę nie wiedzieć wszystkiego, poza tym dmc u nas średnio działa od czasu jak wjechaliśmy do parkingu podziemnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 01:20, konrad1f napisał:

korzystając z tego, że odświeżono temat mam pytanie do ogarniętych użytkowników cardo bold. czy intercom może jednocześnie pracować w dwóch systemach łączności tzn. dmc i bluetooth? tzn chodzi mi o sytuację gdy większa ekipa ma ustawioną łączność ze sobą w systemie dmc ale np. pasażer ma "biedę" bluetooth. czy jestem w stanie jednocześnie rozmawiać z ekipą i z pasażerem?

Nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...