Jump to content

jonaszko

Forumowicze
 • Posts

  6371
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by jonaszko

 1. Dziwię się, że jeszcze się chce komuś poważnemu, te pierdasy, pierdasa komentować . Wrzucają tych fejkow całą masę i liczą że ktoś jest tak glupi jak i oni o się na to złapie [emoji1787] pojedźcie sobie miski na Ukrainę, trochę dalej xa Kijów i zobaczycie na własnej skórze jak wygląda taka kontrola. Pewnie żaden z was by nawet ust że strachu nie otworzył a pampersów bu Brakło na zmianę. P.s kobiety, nawet z dziećmi były w każdej wojnie wykorzystywane jako szpiedzy czy sabotazyci tylko skąd wam to wiedzieć?
 2. Ciekawe co z motocyklami? Niby pojawia się słowo pojazdów ale cały czas mowa o samochodach
 3. Przekopali mierzeje to teraz tankowce pływają [emoji1787]
 4. Przecież Obajtek powiedział, że nie mamy ani kropli ruskiej ropy, tylko z Arabii Saudyjskiej bo przecież po to im sprzedaliśmy nasze rafinerie. Czekaj z ...Arabii saudyjskiej?
 5. Z samochodami elektrycznymi, jest jeszcze jeden problem, (pomijając ekologie), na który mało kto zwraca uwagę. Chodzi o parkowanie na chodniku i jego max DMC. To nic, że sam waży poniżej 2.5t. Ważne jaką ma masę całkowitą dopuszczalną w dowodzie.
 6. Wczoraj w W szpitalu w Kijowie, zmarł polski wolontariusz, raniony przez ruska swołocz, kiedy wraz z innym niósł pomoc dla ludności cywilnej.
 7. jonaszko

  Uwaga wirus!

  No i w pizdu wszelkie teorie spiskowe. Damian, pomysl jeszcze. Może chociaż igła gdzieś tam leżała obok wirusa? Albo chociaż podaj w wątpliwość, nie możesz przecież zawieść szurów i ruskich onuc. Oni tego nie przeżyją. Jeszcze w ramach załamki, gotowi nam z kraju wyjechac? Oby nie na ukraiński front bo tam ich nawet nie godziny a minuty policzone, widząc ich całkowity brak zaradności . Nawet nie bedzie sie do kogo poskaryzuc i donosiku napisać[emoji1787][emoji1787][emoji1787] [emoji1787][emoji1787]
 8. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Widzisz, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Dopóki sam czegoś nie doświadczysz, to to nie istnieje. Szkoda, że wielu, młodych, gniewnych, przekonuje się o tym, kiedy już jest za późno. Najgorsi jednak ci, którzy negują, tylko dla samego negowania. Ci, powinni być ścigani tak samo jak mordercy, bo się przyczyniają do śmierci wielu osób. Zdrówka! Będzie dobrze!
 9. W Izraelu, ogromne protesty. Nie chcą reformy sądownictwa i kontroli rządu nad niezależnymi mediami. Na transparentach nspisy: Nie chcemy drugiej Polski. Noe chcemy dyktatury. Znamienne. W Polsce prawie nikt nie protestował. W obronie sądownictwa, kilkudziesięciu sędziów i prawników Mediów, chyba nikt. Znamienne.
 10. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Chcą wprowadzić też zakaz rozwodów więc jak ktoś planuje, to się spieszyć [emoji1787] a rzadzacy obecnie, złożyli projekt ograniczający dostęp do tik toka w Polsce. Konfederacja ich oczywiście poprze[emoji16]
 11. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Cóż, takie pierdaszenie ruskich onuc inspirowanych z Kremla za posrednictwem min konfederacji z Braunem i mentcelem na czele. W czasie pandemii pierdasili o zgonach od szczepień, teraz mówią, że to nie nasza wojna. V kolumna Moskwy. Zastanawiające, że ten rząd tak pro-polski i tak patriotyczny im na to pozwala?
 12. jonaszko

  Uwaga wirus!

  No tak. Przed chwilą jeszcze nie wiedział, że sam się zrzekł. Teraz wie, że po zrzeczeniu był doktorem w Niemczech. Typowa próba robienia z ludzi idiotow na swój obraz i podobieństwo.
 13. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Raczej dżdżownicy [emoji1787]
 14. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Tusk miał rację, mówiąc do gostka z konfederacji, że niektórzy lubią sami robić sobie krzywdę, słuchając bzdur z tvp. Ja bym dodał, że chcą też innych sprowadzać do swojego poziomu, rozprzestrzeniając różne bzdury Pewnie zazdrość ich bierze, że są ludzie z wyższym IQ i nie jest łatwo zrobić z nich takiego samego głąba.
 15. Wczoraj w Warszawie, odbyły sir wielkie protesty. Palono opony i flagi ue. Milicja nie interweniowała. Nikogo nie zatrzymano nawet za palenie opon. A prezes przecież powiedział, że można palić wszystkim tylko nie oponami. Czyżby t w Polsce pis, pałowano i aresztowano tylko kobiety, nawet jak idą w spokojnym marszu? A może chodziło o to, że ten protest był na rękę partii rządzącej?
 16. Nawet ruskie onuce wychamowaly z hejtem, widząc jak ruskie dostają po dupie na ukrainie. Widać to nawet tu, na forum.
 17. No, pogonili kolejnego kłamcę w randze wice ministra.Spie..ł aż miło
 18. Paliwo na giełdach tańsze niż przed wojną. W Polsce, bije rekordy, cen co przekłada się na zyski Orlenu a co za tym idzie, akcjonariuszy. Nie ma kpo, kary za UD też juz przekraczają wręcz szczyty. Jak wyliczyli eksperci, za te pieniądze mozna kupić 4.5 tys mieszkań w Warszawie. Paliwo pewnie przed wyborami a więc po wakacjach na chwilę potanieje po czym jak wygra pis to znów pójdzie ostro w górę. Tak rząd dla ludzi. Ludzi ale tych swoich. Pani minister nomen omen, Moskwa, chce zabrać paszporty tym, którzy nie chcą głosować i popierać pisu. Ciekawe co dalej wymyślą? Opaski na rękach a potem do stodoły?
 19. Napisał ten, który pobił wszelkie rekordy donosów i powiadomień na FM. Ba, pisał pw do innych, żeby też zgłaszali nie przychylnych mu forumowiczów. Sam nawet modem chciał być, żeby móc banować, tych którzy mieli inne zdanie. To jest dopiero hipokryzja do sześcianu!
 20. Fakt, stare ale to był chyba Twój ostatni motocykl. B12 Był wcześniej o ile dobrze pamiętam [emoji12]
 21. No, ostatnio to chyba nie jeździł bo dukat miał bak dziurawy. Ale to dawno było [emoji1787] Bak przegnił bo mu yuby do niego nalał[emoji1787][emoji1787][emoji1]
×
×
 • Create New...