Jump to content

jonaszko

Forumowicze
 • Content Count

  2,049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by jonaszko

 1. Miło wszystko,ja bym to rozegrał albo chociaż poluzowal półki i składał od nowa Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 2. Pytanie podstawowe. Czy oś koła, przechodzi luźno przez lagi i koło? Nie przycina, blokuje?
 3. jonaszko

  anx

  Też bym na nich uważał.
 4. Więc wg. Ciebie, ktoś kto nie ma pojecia czyli kursu idzie i zdaje bez problemu egzamin? Jeżeli tak, to dlaczego tak w Pl tak nie jest, o DE nawet nie wspomnę? Przecież to na tym forum, wielokrotnie było podkreslane, (nawet przez guru KS-a), że nie kurs czyni kierowcę. Więc z dystansem co do oceny umiejętności tych zza wody. Tam są większe możliwości wzięcia udziału w kursie doskonalenia jazdy niż w Polsce czy Niemczech. Są przede wszystkim dostepne i nie kosztują majątku. P.S. KS, to czy Ty mnie ignorujesz, to pewnie miałbym w nosie, ale już wcześniej przydzieliłem Ci inną część mojego ciała, więc zmieniał nie będę
 5. Oj tak zrób! Może wreszcie zaznasz radości
 6. Trzeba sprawdzić jaką ma homologację. Homologacja rozwiewa wszystkie wątpliwości.
 7. Ha, ha, w jakimś radio. Nie wstydź się, napisz, jakie to było radio
 8. Porównałem i mam osobiste doświadczenie. Jednak dalej nie rozumiem o czym piszesz? Mogę się tylko domyślać, że nie masz o tym pojęcia i tylko tak klepiesz, żeby klepać. No chyba że jest inaczej, to czekam na wyjaśnienie.
 9. Nie znam tamtej sytuacji. Moge się tylko opierać na stwierdzeniu euro-posła Hiszpanii, który na pytanie o właśnie nie wykonanie tegoż wyroku, odpowiedział po hiszpańsku i angielsku, że to kłamstwo. Pytanie zadał polski europoseł R. Czarnecki i ten mu tak właśnie odpowiedział. Więc pewnie prawda jak zwykle leży po środku.
 10. Rozwiniesz temat co do tego stwierdzenia, że jak Amerykanina... masz jakieś doświadczenia z Ameryką?
 11. Limo, nie ma podwójnych standardów. Jest tylko inna sytuacja. Tam niszczą na ulicach sklepy, samochody itd. U nas, protesty w miarę spokojne. We Francji protestują adwokaci a nie sędziowie w budynku sądu, czego zakazuje im ustawa. We Francji sędziowie mogą należeć do partii i stowarzyszeń. Pozwala im na to konstytucja. Podobnie w DE. Nie da się porównywać dwóch różnych przepisów konstytucyjnych.
 12. Ha, ha, ha, bo to był cytat niedosłowny. Słyszałeś o takim?
 13. Tutaj sam sobie odpowiedziałeś. Jesteśmy tacy sami, czyli każdy z nas, dąży do dominacji. Skoro dąży do dominacji nad drugim, to co to znaczy?
 14. Łoo matko! To jak tam musi śmierdzieć...
 15. jonaszko

  Bitsa

  Pięknie! Mi jak na razie, nie udało się kupić. Jednak nie odpuszczam Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 16. Nie ważne że nie myta. Ważne żeby kochliwa była [emoji6] Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 17. Jakoś nie doczytałem o tym proszkowym malowaniu Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 18. Muszę przyznać, że PIS zaczyna mi sie coraz bardziej podobać. Jak obiecali zlikwidować mafię i korupcje tak to konsekwentnie czynią. Banacie, Misiewicze, parówki, KNF, Getback i tak można wymieniać bez końca.Tutaj najnowsze doniesienia, tylko z ostatnich dwóch- trzech dni;http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25609754,z-cba-zniknelo-nie-5-a-10-mln-zl-pb-bejda-mial-podac-sie.html#a=63&c=160&s=BoxNewsLink https://wyborcza.pl/7,82983,25609911,margareta.html#s=BoxWyboMT Co prawda, zaczynają szukać tam gdzie jej nie ma ale od czego są dziennikarze? Przecież oni zawsze naprowadzą ich na właściwy trop. Szkoda tylko, że tych dziennikarzy zostało już tak niewielu. Trochę w wyborczej, onecie i tvn-ie. Polsat już chyba ich nie ma?
 19. Znów zapomniałeś napisać, że się cieszysz
 20. Wczoraj się dowiedziałem całkiem przypadkiem, że ludzie kręcą liczniki aby potem wystawić na sprzedaż na Ukrainę.
 21. Tak jak mówisz, jesteś skazany na doradcę. Poszukaj kogoś kto ma doświadczenie i wybierz się z nim na ogledziny. Cena często nawet w tym samym roczniku, może się różnic i to drastycznie. Wszystko zależy od stanu i wyposażenia.
 22. Można też je zabezpieczyć, bez wyjmowania. Obawiam sie, że będzie problem z ich wyjeciem a co za tym idzie, uszkodzeniem, bez odpowiedniej prasy.
 23. Zapomniałeś napisać, czy sie cieszysz?
×
×
 • Create New...