Jump to content

jonaszko

Forumowicze
 • Posts

  7531
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Everything posted by jonaszko

 1. Żeby zrobic to dobrze, trzeba by jeszcze wymienić wał i cały zespół napedowy. Wały stosowane w 50 są słabe i straczają góra, do 70. Pewnie też inny gaźnik będzie potrzebny. jednym słowem, nie jest to opłacalne i efekt też do końca nie jest pewien. Jeździj tym co masz, nabieraj doświadczenia a jak przyjdzie czas, zrobisz pj i będziesz mógł jeżdzić czymś mocniejszym.
 2. O, to coś nowego! Chłopak nie ma nawet karty rowerowej a ty się Dziwisz, że zaczyna od skuterka i jeszcze mu proponujesz na początek 500cm3. No, no, grubo pojechałeś
 3. Żeby pomóc to: a) trzeba wiedzieć o co autor pyta, b) pytający musi odpowiedzieć na pytania pomocnicze
 4. W w szkole nie uczyli o znakach przestankowych? Napisz to jeszcze raz, po Polsku, wtedy uzyskasz odpowiedź.
 5. Po co ci większą moc ? Masz prawo jazdy A1?
 6. A po co ci taki cylinder?
 7. Przecież klamka rozprezasz i kręci się lekko korba tym bardziej silnikiem. Po kilku obrotach spuszczasz klamkę, zawory się zamykają i silnik odpala.
 8. Ruskie ludzie są fajni, do momentu, kiedy nie zacznie się z nimi rozmawiać na tematy polityczne albo zakwestionuje wartości, nazwijmy je ludzkimi Putina. Jest jeszcze jedna ważna rzecz. Dadzą ci wszystko, pomogą ale jak dostana rozkaz uciąć ci łeb, to nie będa się zastanawiać nawet sekundy i to zrobią. Są jeszcze ludzie Syberii ale to inny temat i oni niekoniecznie czuja się ruskimi.
 9. To nie jest przerywacz od kierunkowskazów bo ma dwa wyjścia. Na początku też tak myślałem. Kondensator też nie.
 10. A gdzie to ty masz? Przecież to nie jest kondensator do zapłonu mz etz.
 11. Jeżeli Albania będzie pierwsza, to tak. Jeżeli powrót to to samo. Jeszcze lepiej przez Ruminie i Ukrainę. Ukraina ma tam w Karpatach świetne drogi i jest jak na razie bezpiecznie. Jednak jak masz mało czasu, to wtedy Słowacja i Węgry autostrada. Dalej jak tam uważacie i co chcecie zobaczyć.
 12. ograniczenia i czesto fotoradary w tej kukurydzy.
 13. To tylko się cieszyć, że ci się udało spełnić marzenia[emoji106]. Teraz czekamy na zaproszenia, kiedy będziemy oblać garaż marzeń w garażu marzeń[emoji6]
 14. Od pewnego czasu, wszystkie motocykle w Europie, mają wymóg, włączania świateł po uruchomieniu silnika. Można wyłączyć kombinacja przycisków ale nie wiem jakich w twoim przypadku. W BMW, jest to kombinacja lewego kierunku i jego wyłącznika.
 15. Czasami sama informacja, że powiesz i napiszesz o jego nieuczciwym podejściu, zrobi więcej niż rzeczoznawca i sądy razem wzięte.
 16. Przez Węgry to tylko autostrada. Szkoda czasu. Lepiej wykorzystać na jezioro Ochrydzkie
 17. Miałem podobny przypadek. Zastanawiałem się nad oringiem ale w końcu znalazłem jakieś rurki, tyle bez śmiechu z długopisu Wiem, że nabywca jeździł tym długo i sprzedał też bez problemu. Nie pamiętam jak z dokładnie bo było to z 15 lat temu.
 18. Ale po co drążyć? motorower, to motorower i ...uj!
 19. Pięknie, gratki. Tak, tam nie ma oringow tylko takie krótkie przelotki. Ja to kiedyś ciałem z jakiej ryj aluminiowej. Problem jest taki, z są bardzo cienko ścienne i trudno znaleźć odpowiedni materiał.
 20. Nie namieszales. Po prostu filtr i ten worek, utworzyły razem spore podciśnienie dla przepływu powietrza.
 21. W dwusuwie nie ma to absolutnie znaczenia. Natomiast w 4suwie, jeżeli gaźniki są podciśnieniowe, musi być w airboxie lub tak z nim połączony, żeby nie miał możliwości zasysać powietrza poza airboxem. Owszem, zdarza się, że nawet przy gaźnikach podcisnieniowych, motocykl będzie w miarę pracował, jednak będzie to praca odbiegała mocno od prawidłowej. Ty, pewnie w 125 masz gaźnik z przepustnica sterowana linka
 22. Poszukaj kogoś, kto maluje areografem. Jest sporo osób i firm.
 23. Zblokowania to nie wiem ale można ZAblokować jak w każdym normalnym automacie. Czyli sterowanie ręczne bądź nożne, jeżeli jest dźwignia nożna. Wrzucasz określony bieg i na nim jedziesz.
 24. Nie zauważyłem, żeby zmieniała po dwa biegi. Zmienia po kolei. Natomiast to zablokowanie o którym pisałem powodowane jest albo zakleszczeniem dwóch biegów na raz albo brak możliwości wrzucenia luzu czy zmiany na inny. Pytałem w serwisie ale nie umieli mi tego jasno wytłumaczyć. Dzieje się to na szczęście po zatrzymaniu a nie w czasie jazdy
×
×
 • Create New...