Jump to content

jonaszko

Forumowicze
 • Posts

  5977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Everything posted by jonaszko

 1. To jest niewyobrażalne skurwysynstwo pisowców! Jeszcze próbowali ukryć, robiąc nocami zrzuty wody ze zbiorników retencyjnych, myślących, że się rozcieńczy i nie będzie śladu.
 2. Buber i łysy, jeszcze raz wielkie dzięki. Wykorzystalismy wasze trasy do tego doszły własne. Jutro odjazd rano w kierunku Otmuchowa i ze dwa dni nad wodą.
 3. No dobra, nie byłem, nie widziałem ale co na to prawo? Po pierwsze, jazda z przyczepą jest na autostradzie, podobnie jak na drogach expresowych, ograniczona do 80km/h. Dotyczy to również samochodów cięzarowych. Po drugie, zwężenia na drogach ekspresowych i autostradach, jest sygnalizowane co najmniej kilometr wcześniej i później powtórzone kilka razy.Po trzecie, jest też zazwyczaj podany sposób poruszania się na zwężeniu, przed i po jeżeli nadal występuje. Zazwyczaj jest to wyrażone w szerokości samochodu. Po czwarte, jest ograniczenie prędkości. Po piate, jeżeli przed zwężeniem nie ma korka to jazda na suwak nie obowiązuje i przy zmianie pasa należy ustąpić pierwszeństwa wszyskim pojazdom, które się nim poruszają. Teraz możesz Dominik spokojnie przeanalizować swoje tamto zachowanie i wyciągnąć wnioski P.S. Piszę na szybko, więc mogłem coś tam jeszcze mniej znaczącego pominąć.
 4. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Wiem natomiast, tu z forum i od Ciebie, że covidek to taki katarek i grypka. Więc skoro covidek to tylko grypka... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 5. jonaszko

  Uwaga wirus!

  No nie mów, że z powodu katarku, robiłeś specjalistyczne testy? Hipochondria?
 6. Cos ktoś, bo zaczynam objazd po Polsce, to bym wpadł z kumplami. Niestety, sam autor schował się gdzieś ze strachu i milczy[emoji1787][emoji1787]
 7. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Kiedyś, pisałeś, że covidek to taka grypka. Więc nie wiem co tam przeszedłeś. Ale idąc twoim tropem, gdybyś zaliczył zgon, czego oczywiście w żadnym wypadku Ci nie życzę, to byś był zaliczony do tych z chorobą[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 8. Pytanie, ile będzie potrzeba lat, żeby to wszystko naprawić i kto się tego podejmie? Ktokolwiek by nie był, łatwo miał nie będzie. Czy jest to w ogóle możliwe? Przecież niszczą ten kraj systematycznie i do cna go doją.
 9. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Ale czego nie rozumiesz? Tutaj wszyscy zdrowi, nawet grypy nigdy nie przechodzili, więc na pewno nie umrą, przynajmniej na covid. Co innego, ci, co choruja na wrzody żołądka, mają nadciśnienie, reumatyzm. To nic, że pewnie długo by jeszcze pożyli bo są pod kontrolą, leczą swoje dolegliwości itd. Nawet jak mają po 30-40 lat, to wg rządu pis, maja współistniejące i mogą spokojnie umierać na covid. Nikt za nimi płakał nie będzie. Mnie, najbardziej boli jednak głupota tych wszystkich, uważających się za wykształciuchów, którzy te kłamstwa i bzdury powtarzają za rządem i min Niedzielskim. Ba, oni nawet w to wierzą, że tak ma być! Można im tylko współczuć i nic wiecej. Oczywiscie, głupoty i zidiocenia do cna. On są w stanie uwierzyć we wszystko co gdzieś usłyszą albo na pudelku przeczytają. Nawet w nagłą śmierć i jeszcze szybszą kremację, handlarza bronią od respiratorów
 10. Co do trumpa, to kilka dni temu powiedział, że ukraina powinna oddać częśc swojego terytorium rosji, zwłaszcza krym i donbas. Wtedy by nie było wojny i wszyscy byli by zadowoleni. To teraz wiemy, jakie plany miał putin i z kim je układał.
 11. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Acha.Ty to już wiesz. Powiesz, skąd masz takie informacje?
 12. jonaszko

  Uwaga wirus!

  Wiem, wiem. Cicho i sza! jak się czegoś nie powie, napisze, to toto nie istnieje. Ale.. w ostatnim tygodniu, przybyło prawie 22 tyś nowych zakażeń w tym prawie 3600 ponownych. Zmarło73 osoby. To tylko to, co zostało potwierdzone. Wirus wraca.
 13. To teraz pojechałeś. Parę osób, może tu zejść na zawał. Jak to? Najlepszy rząd, najlepsze plusy, najlepsze służby. Dbaja o nasze bezpieczeństwo. płoty na granicach nawet budują
 14. Lotos sprzedany za 1/5 ceny molo-wi. Prezesem MOL-a, jest człowiek poszukiwany europejskim nakazem aresztowania. Za co? Za korupcję rządu chorwackiego. Czego dotyczyła korupcja? Przejęcia firm i stacji paliwowych na Chorwacji! Czy służby pod wodzą Kamińskiego i Wąsika (tych skazanych a następnie ułaskawionych przez Dudę), miały obowiazek sprawdzić kontrahenta? Miały. Czy sprawdziły? Nie wiemy ale bez takiego sprawdzenia, nawet PIS nie powinien myśleć o interesach z tym kontrahentem. Powtórka z Banaisa, bo to przecież te same służby?. Teraz pewnie się tego nie dowiemy, kto i ile wziął pod stołem, wyprzedając polski majątek. Jednak w przyszłości, jest na to duża szansa.
 15. Hiszpania, blokuje wiele tematów i spraw w UE. Ale to temat nie tutaj.
 16. Po niemcach, hiszpania odmawia dostarczenia ukrainie czołgów Leopard. Tłumaczenie kuriozalne; długo stały nieużywane i mogą zagrażać bezpieczeństwu... samych ukraińców. Qrwa, Tüfu nie przeszły?
 17. Dzieki. Chociaż nie wiem, czy w związku z pożarami w czeskiej Szwajcarii plany nie ulegną w ostatniej chwili pewnym modyfikacjom.
 18. Dzieki panowie. Na pewno coś się z tego przyda. Akurat te rejony mam najsłabiej rozeznane i czas to naprawić i nadrobić zaległosci[emoji6]
 19. Wielkie dzięki. Pan zadowolony [emoji6][emoji106][emoji106][emoji106]
 20. Jak podają mafia, niemieckie Panzerhaubitze 2000 to jeden z najsłabszych punktów uzbrojenia Ukrainy. Z dostarczonych 7, 4 wymagają po miesiącu remontu. Gdzie ta niemiecka trwałość i precyzja?
×
×
 • Create New...