Skocz do zawartości

Intercom, interkom motocyklowy


Gość krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam interkom firmy SENA model SMH10R

w kasku Nolna 104 i mogę go po roku uzytkowania smiało polecić

nie wybrałem interkomu dedykowanemu dla Nolana

one pasują jedynie do wskazanego modelu .przy wyborze liczyłem się z mozliwościa wymiany kasku bez konieczności zakupu kolejnego interkomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jest ktoś w stanie polecić jakiś tani interkom +- 350zł za sztukę (może być odrazu zestaw 2szt). Fajnie jakby miał możliwość słuchania muzyki przez 2 osoby z jednego telefonu i łączył się z interkomami innej marki.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pasmo PMR nie potrzebujesz zezwolenia, do tego na tym paśmie przy minimalnej antenie tak aby nie przeszkadzała, łączności będą w miarę stabilne i z dobrymi zasięgami. Całość koniecznie z CTSS

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Chciałbym zakupić dwa interkomy do Schuberth C3 / C3Pro , rozważam Sena 10U, głównie do rozmowy z pasażerem , czy ktoś z Was używa?

Motocykl Yamaha XVS1300 z Vance Hines i stąd moja wątpliwość. Nawet w tym kasku jak jadę to łomot z kominów jest dobrze słyszalny i nie wiem czy da się rozmawiać z pasażerem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Proszę o odpowiedź osób które używają interkomów, które z nich mają możliwość odsłuchu kilku źródeł dźwięku jednocześnie. Zależy mi na tym, by w tym samym czasie słyszeć pasażerkę przez interkom i dźwięk z telefonu / nawigacji, bez przełączania funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko chodzi o interkom uniwersalny,bo nie uda się zamontować Nolanowskiego do kasku innej marki.

Dodatkowo potrzebuję takiej funkcji, by rozmowa trwała bez przerw. Sprawdzałem Cardo i nie odpowiadała mi przerywana rozmowa (interkom wygasza połączenie gdy nie gadam przez kilkadziesiąt sekund).

Miałem wcześniej senę i chętnie bym kupił ich wyższe modele ale dedykowany do mojego kasku nie łączy źródeł dźwięku. Najwyższy model 20s daje rade, ale centralki są olbrzymie. Jakieś inne sugestie od użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...