Skocz do zawartości

Bank Krwi - Warszawa, Mazowsze


pepe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety antybiotyk dyskwalifikuje mnie tym razem. :) Czyli z przykrością proszę o skreślenie mnie z listy.

...a miało być tak pięknie...

Powodzenia dla reszty odważnych.

Maryś

 

Przyjdź chociaż pokibicować, ciśnienie podnieść :) , za rękę potrzymać, zemdlonych ocucić ;) .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę między ósmą a dziewiątą, bo korki strasznie utrudniają wyrwanie się ode mnie ze wsi rankiem.

Oddam nieco, potem się pomądrzę.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :flesje:

 

Niech moc będzie z Wami :icon_mrgreen: Ja się nie dołączę, bo mam za daleko, ale będę z Wami duchem :notworthy:

Mam nadzieję, że za jakiś czas sam będę takie akcje organizował i że będzie nas tylu ile Was w Warszawie, a moze wiecej :buttrock:

Teraz trzeba tylko wytłumaczyć panion w RCKiK w Katowicach na czym polega idea banku krwi... jakieś formalności i do dzieła :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po drenażu :wink:. Jucha bezboleśnie upuszczona, dawca żyje, czekolada oddana na zbożny cel :D .

Miło było poznać nowych ludzi i pogadać ze znajomymi :banghead:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, fajnie bylo spotkac paru ludzi z froum w realu :wink:, no i fajnie bylo zobaczyc kilka motórów zaparkowanych przed budynkiem :D. Mam nadzieje ze nastepnym razem bede mogl juz swoim przyjechac :)

...dla wszystkich niezdecydowanych... być może poniższy artykuł będzie zachętą:

 

Ulga krwiodawców

No wlasnie, a co z tym? Czy trzeba miec wlasna firme zeby moc sobie to odliczyc? I gdzie mozna dostac potrzebne dokumenty?

 

Pozdro

Emil

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

to rzeczywiscie ogromna frajda się spotkać, zobaczyć, pogadać i oddać krew...

 

tu link do zdjęć:

 

http://picasaweb.google.com/pepeintruder

 

niektórzy są bardzo zadowoleni i nie wyglądają na tych co przyszli na stracenie...

 

Niech to będzie zachetą dla innych w naszym towarzystwie nawet w RCKiK można świetnie się bawić....

tym razem było następujące grono: bestia, Paulina, hefron, majek, nefretete, wiewiór, eristof, igor, lime82, alicja, pepe (chyba nikogo nie pominęłam, a jeśli to dajcie znać)

 

Bawić i uczyć przy opowieściach Tomka Kulika, który w różnych śmiesznych historyjkach przekazywał nam sprawdzone w terenie i często na własnej i kursantów skórze "motoprawdy"

:notworthy:

 

Z otwartymi ustami słuchać doświadczeń torowych Bartka Wiczyńskiego, te zakręty, proste...zawrotne prędkości....i myśl w głowie " czy ja kiedykolwiek też tak będę...hmmm... :crossy: "

 

Pofatygował się do nas nawet założyciel banku z Poznania... Sheriff wymienił doświadczenia nie tylko z Panem Dyrektorem, ale również poopowiadał jak to dzieje się tam na miejscu w stolicy wielkopolski.

 

wszystkim serdeczne dzięki za spotkanie :clap: , :)

 

i do zobaczenia wkrótce.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem w końcu ten topic :) Było naprawde fajnie. Zwłaszcza te sławy :icon_idea: Można było pogadać. Szkoda tylko, że ja i Paulina musieliśmy szybko jechać bo do pracy trzeba :/ Takie życie. Może kiedyś jakieś spotkanie bez drenażu? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Czy trzeba miec wlasna firme zeby moc sobie to odliczyc? I gdzie mozna dostac potrzebne dokumenty?

...raczej wręcz przeciwnie... prowadząc własną firmę z reguły jedziesz na tzw. podatku liniowym i ulgi Ci nie przysługują... co do potrzebnych kwitów, informacje masz w artykule... a o szczegóły całego zamieszania podpytaj swoją księgowice albo fiskus...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...