Skocz do zawartości

Bank Krwi - Warszawa, Mazowsze


pepe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś się zastanawiał to ja 22 II po 12.00 idę dolać trochę do banku krwii (pierwszy raz :biggrin: mam nadzieję, że się nada :)

 

pozdrawiam

 

qgel!

też mamy nadzieję, że sie nada!

:biggrin:

 

Z moich informacji wynika, że jutro wybiera się również na oddanie płytek jak co miesiąc PEPE.

Więc może uda wam się jakoś spotkać.

 

A wszystkich chętnych zapraszamy już w tej chwili na 21 kwietnia 2007 do zorganizowanej akcji oddawania krwi do Motocyklowego Banku Krwi 777 - Wiozę życie .

 

Informacja o naszej akcji jak już to zostało napisane na tym forum ale w innych "oddziałach" banku ma na 99% pojawić się w Świecie Motocykli w okolicach 20-25 marca.

 

Dobrze będzie wspólnie rozpocząć sezon i poczuć oprócz wiosennego powietrza motocykową więź... :icon_exclaim:

 

PEPE - Prezesie...dawno Cię tutaj nie było...pokaż się :P

widzisz jakie twórcze myśli sekretarka wypisuje bez Twojej cenzury?

:biggrin:

 

Pozdrawiam

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy.

Jak już wspominalismy, kolejne oddawanie krwi będzie 21 kwietnia (sobota) . W ten sam dzień oddawać Krew będą Poznań i Szczecin. Ma to się zbiegać z terminem ukazania się w Świecie Motocykli artykułu o ogólnopolskiej akcji oddawania krwi do Motocyklowego Banku Krwi.

Zbieramy się w RCKiK przy ul. Saskiej 63/75. Zamieszczam link z informacjami dla chętnych a niewiedzących co i jak: link do RCKiK

Ponieważ w soboty jest mało pań "obsługujących" dawców prosimy o deklarowanie się na forum, bądź na prv z obecnością. W przypadku natłoku chętnych RCKiK zorganizuje dodatkową (damską) obsługę.

 

Liczymy na Was. Pozdrawiamy.

Dormarcia i Pepe

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full mobilzejszyn of łorsoł studentum-nieroben motocyklisten rajden.

Plakatum na meny wydziałum i informacjum rozesłanum przez samorzondum-obibokum w tym tygodnium machen. Listum of chentum studentum i profesorum przesłanum do boss-organizatorum-masterum-Peppum na tygodnium przede imprezum.

Mocotyklisten konektum,

Akcjum respektum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full mobilzejszyn of łorsoł studentum-nieroben motocyklisten rajden.

Plakatum na meny wydziałum i informacjum rozesłanum przez samorzondum-obibokum w tym tygodnium machen. Listum of chentum studentum i profesorum przesłanum do boss-organizatorum-masterum-Peppum na tygodnium przede imprezum.

Mocotyklisten konektum,

Akcjum respektum !

 

A jak by to było po polsku ??? :icon_mrgreen:

Edytowane przez kowaleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Jak już wspominalismy, kolejne oddawanie krwi będzie 21 kwietnia (sobota) . W ten sam dzień oddawać Krew będą Poznań i Szczecin. Ma to się zbiegać z terminem ukazania się w Świecie Motocykli artykułu o ogólnopolskiej akcji oddawania krwi do Motocyklowego Banku Krwi.

[...]

...słuchajcie a może dodatkowo rozpropagować akcję z 21.04 (a także całą ideę MBK) ...za pomocą plakatów? ...u mnie w firmie też jest planowana akcja oddawania krwi i info o tym jest właśnie na takich standardowych plakatach warszawskiego RCKiK z miejscem na odręczne wpisanie szczegółów (typu data)... następnie plakaty te można by rozwiesić (oczywiście za zgodą właścicieli) w miejscach związanych z motocyklami - typu knajpy, warsztaty czy sklepy...

...z tego co się orientuję mamy (MBK) całkiem dobre układy z marketingiem RCKiK, więc z pozyskaniem ów plakatów raczej nie powinno być problemów...

 

...i co na to Zarząd :) :D ...ze swojej strony oferuję pomoc w rozwieszaniu plakatów...

 

pozdr,

w

 

DOPISANE:

...zrobiłem poglądowe zdjęcie (niestety jakość telefoniczna)... voila: http://img475.imageshack.us/img475/9026/zdj281cie51rz4.jpg

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Są już plakaty z info o tej akcji. Ja dostałem je od Doroty i Pepe.

Nie mam wersji elektronicznej plakatów bo już wszystko oddałem do porozwieszania...

Nie wiem w ile ich jeszcze zostało, ja mogę dodrukować wersje a4, ale tylko czarnobiałe :/

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ha skoro już forum działa to zdajemy relacje jak było. (za scigacz.pl)

 

6:55, 21 kwietnia sobota...

w RCKiK na Saskiej leniwie, Panie robią sobie śniadanko, kawkę, informują, że jeszcze nie uruchomiły się komputery...cóż poczekamy 5 minut.

Pytają się ilu będzie „tych harlejowców”?

Hmmmmm ... nie umiem odpowiedzieć, (uchichotałam się tylko...)

Ja i kolega Piotr chcemy jak najszybciej oddać krew bo potem szkolenie i później nie będzie czasu. Kilka minut po 7 przychodzą kolejni Pepe z córka, Majki, Florek, Kasia, starter, martacbr, spider88g, Twins2 z ładną siostrą , Oleśka, shadok, Fenix, eristof i inni.

Pierwsza ukłuta to ja...jak się zwyczajem przyjęło...

Wyniki badań w łapkę i do Pani doktor...niestety za niska hemoglobina .....wyrok brzmi: „Więcej czerwonego mięsa!” Za miesiąc mogę spróbować znowu....

Na korytarzu coraz ciaśniej, gwarniej, nie jest nas dużo (w sumie jakieś 30 osób), ale wesoło jak zawsze.

RCKiK na Saskiej przeżywa teraz remont , więc nie możemy zebrać się w jedno skupisko, podzieleni jesteśmy na kilka grupek.

8:30 przyjeżdża Marek Dąbrowski z REAGO ze swoimi lalkami

Przygotowujemy salkę, schodzą się uczestnicy kursu, Marek zaczyna od krótkiej prezentacji i teorii.

W okolicach 9 wchodzą ratownicy z Rafael Rescue Rider R2. Małgosia, Robert i Krystian przyjechali do nas z Krakowa. Krystian przyjechał na motocyklowym ambulansie.

Marek kończy wykład, dzielimy się na trzy grupy po 4-5 osób.

Krystian uczy nas jak prawidłowo wykonywać resuscytację, Marek jak opatrywać różnego rodzaju rany, Małgosia i Robert pokazują jak bezpiecznie układać poszkodowanego.

Po godzinie ćwiczeń następuje zamiana grup na stanowiskach, każdy uczestnik ćwiczy wszystkie zaplanowane sytuacje.

Co tu więcej gadać popatrzcie sobie:

 

link do fotek

 

Wielkie podziękowania dla Pana Dyrektora RCKiK Dariusza Piotrkowskiego i pracownicy marketingu Pani Marzenie Grędzickiej-Przybysz za umożliwienie nie tylko oddania krwi, ale przeprowadzenie szkolenia, za udostępnienie sal i parkingu.

Serdeczne dzięki dla Rafael Rescue Rider R2 za to, że chciało im się w takie zimno przyjechać do nas i podzielić się z nami tak cenną wiedzą.

Podziękowania dla REAGO i Medtronic za organizację szkolenia i udostępnienie sprzętu oraz za wsparcie medialne scigacz.pl.

Mamy nadzieję, że pierwsze koty za płoty, a nasza współpraca i dalsze szkolenia ratowników będzie się rozwijała.

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Dormarcia i Pepe

 

 

Najbliższe szkolenie 19-20 maja – EXTREME MOTO

Najbliższa akcja zapełniania MBK 777 w LIPCU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

jako nowy na forum odpowiadam dopiero teraz.

sam jestem krwiodawcą od dłuższego czasu i mam całkiem niezłe wejścia na Saską (rodzina tam pracuje), więc jakbyście chcieli znów coś przygotować czy specjalnie ustawić to jestem chętny do pomocy. Być może znajomy lekarz załatwi wcześniejsze/późniejsze godziny lub coś podobnego...

tak tylko się odzywam :]

 

pozdrawiam i gratuluje inicjatywy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...