Skocz do zawartości

Bank Krwi - Warszawa, Mazowsze


pepe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pepe..

Mamy dwie nowe... :clap:

 

więc:

bestia, eristof, Alicja, Maryś, dormarcia, Pepe, i....?

 

dopisujcie się ludziki

 

kobietom narazie mogę obiecać (nie wiem czy będzie jakiś przystojny pielęgniarz...)

ale podobno najprzystojniejszy z.....hmmm z bardzo seksownym kilkudniowym zarostem (musze mu powiedzieć żeby sie nie golił, bo straci zupelnie urok i będzie lipa...), przy którym, podobno, można czuć się super bezpiecznie

:D

 

hmmm, a co dla panów?, musze pomyśleć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hello

 

Przypominam, widzimy się we wtorek 9 stycznia na Saskiej od godziny 8.

 

Zapraszamy na spotkanie z nami tych co oddają raz w miesiącu płytki i tych co oddają pełną krew i mogą to zrobić właśnie w tym terminie.

 

Jedną z towarzyszących nam osób w tym dniu będzie Tomek Kulik - ktorego to liczni motocykliści dobrze znają.

Tomek obiecał że z radością udzieli chętnym kilku rad chociażby w temacie:

" zachowania się na drodze nie tylko w sytuacjach podbramkowych, lecz także o normalnej jeździe, pod kątem unikania niebezpieczeństw i pułapek".

 

A drugą osobą będzie Bartek Wiczyński, który z chęcią podzieli się wrażeniami z jazdy na torach.

 

Przed nowym sezonem jak znalazł.

 

Do zobaczenia

 

Dormarcia i Pepe

 

PS

Działa już taki Motocyklowy Bank Krwi w Szczecinie, obejmuje województwo Zachodniopomorskie.

Dodatkowych informacji w tym regionie udzielą wam:

Adriana :(663 357 732, [email protected])

lub

Szerlokiem ([email protected])

Edytowane przez dormarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno kusisz :banghead: .

Jeżeli w firmie się dobrze ułoży to postaram się być i coś oddać.

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno kusisz :D .

Jeżeli w firmie się dobrze ułoży to postaram się być i coś oddać.

pzdr

 

 

No ba ja mądra kobieta jestem :icon_twisted:

 

Wiem czego facetom potrzeba....

 

Niestety nie uda mi się wylać Toru pod RCKiK na Saskiej i niestety nie zdążą na 9 stycznia dowieźć tylu R1.....

Ale to już siła wyższa..może następnym razem

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za PW.. własnie dostałam z informacją .... niestety w tym dniu pracuje do 15 ale późńiej ... jeśli jeszcze będzie można... podjade i również przyłącze się do akcji, tym bardziej ze mieszkam "obok"

pozdrawiam i do zobaczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystając z łagodnej zimy złapałem zapalenie górnych dróg oddechowych :wink: Nawet mam zwolnienie do pracy :wink: Jestem wściekły i zły :(

 

 

Spoko, złość piękności szkodzi. Krew do naszego banku można oddawać w dowolnym momencie, trzeba tylko pamiętać o podaniu numeru 777 w rejestracji. Tak więc zapraszamy Cię jak tylko będziesz zdrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...