Skocz do zawartości

Bank Krwi - Warszawa, Mazowsze


pepe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

O co chodzi z tym tatuażem?

Znaczy sie, nie moge oddac krwi jak mam tat?

Trochę niedobrze, coraz wiecej ludzi robi sobie tego typu ozdóbki, tym bardziej motocykliści.

Bardzo prosze o wyjaśnienie, bo dziś z rańca wybieram się po raz pierwszy w życiu oddać krew, chcę jak najszybciej, bo nie wiem czy 20X bede miał czas. To moje 3 podejście, poprzednim razem odesłali mnie bo brałem jakieś leki, a potem że przyjechałem samochodem :icon_mrgreen: No moze i mieli racje, bo chciałem oddać w Radomiu i od razu wracać do Warszawy :( , jakaś akcja na mieście była, upał ze 30 C.

 

Dobra, juz sie dowiedziałem ze stronyRCKiK, ale i tak nie moge, bo antybiotyk skończyłem przyjmować tydzień temu (wymagane 2). No to duża szansa że się spotkamy w sobote.

 

K

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla będących przewidujemy trochę atrakcji. Mamy nadzieję że ukoją one ból po igłach.

 

Naszymi gośćmi będą: Artur Wajda wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych, członek Automobilklubu Polski, instruktor sportu motocyklowego. z jednym ze swoich zawodników stawiajacym pierwsze kroki na torze

oraz Michał Bożałek z WSM Racing Team.

 

Rozlosujemy wśród wszystkich przybyłych: dwie koszulki z forum ścigacz.pl oraz dwa bilety na DNOTJ (to ci faceci skaczący na moto w katowickm spodku).

 

Będą też drobne upominki krwiodawczokrewniackoratownicze.

 

Pozdrawiamy

Pepe

Dormarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poniżej trochę opóźniona relacja z ostatniej zbiórki MBK. Tym razem nie poszaleliśmy zbytnio :) . Ale i tak było miło i przyjemnie. Wszyscy dostali drobne upominki a szczęśliwcy koszulki i bilety na pokazy w Katowicach.

 

Trochę fotek

 

Pozdrawiam pepe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mija rok od chwili, w której zaczął działać Motocyklowy Bank Krwi na Mazowszu. Czas więc na małe podsumowanko.

Udało nam się zorganizować do tej pory 5 spotkań. Bywało na nich różnie. Raz było więcej ludzi raz mniej, ale zawsze ktoś wpadał. Przy okazji staraliśmy się zorganizować jakieś dodatkowe atrakcje; od długopisu począwszy a na szkoleniu z ratownictwa prowadzonego przez „zawodowców” z REAGO i R2 skończywszy. Oczywiście nasz bank jest zasilany również poza oficjalnymi spędami. Przez ten rok w banku zarejestrowało się 111 ludzi. 89 oddało krew w tym 4 po raz pierwszy. Udało się na koncie MBK zgromadzić 17,83 l krwi pełnej, 15,90 l płytek i 8,68 l osocza. Krew oddają zarówno jeżdżący, jak i nie jeżdżący na motocyklach, bywalcy forów związanych z motocyklami: (forum.motocyklistow, EKG, scigacz, Bractwa Suzuki, WawaMotoSquad) i nigdzie nie „zalogowani”.

 

No i to by było tyle tej reklamy :icon_biggrin: .

Wszystkim znanym nam i nieznanym zasilaczom MBK bardzo dziękujemy :icon_razz: i nieustająco zapraszamy, zachęcamy, namawiamy do uczestnictwa w MBK. Mniej teraz jeździmy, więc jest więcej czasu na takie tematy.

Pozdrawiamy

PEPE

DORMARCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z okazji zbliżąjących się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, chciałbym wszytkim forumowiczom, życzyć aby spędzili je w gronie najbliższych, żeby te Święta były spokojne i wesołe a w nadchodzącym roku życzyć wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości, odrobiny ciepła i ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro, samych dobrych myśli, wiary w dobro i przekonania, że jeśli tego zechcemy, to dzięki nam, świat będzie pięknieszy. I więcej uśmiechu.

 

 

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaczął się nowy rok i nadszedł czas na rozpoczęcie nowego sezonu w Motocyklowym Banku Krwi. Proponuję edycję MBK 2008 otworzyć w dniach 25 i 26 stycznia w RCKiK na Saskiej. Są to piątek i sobota więc nie powinno być problemów z znalezieniem chwili wolnego czasu. Jak zwykle przewidziane są drobne upominki i duża satysfakcja.

 

MBK 25-26 styczeń 2008 ul. Saska 63/75 od 8.00

 

Informacje co wolno a co nie wolno i różne inne ciekawostki znajdziecie tu:

 

Informacje dla krwiodawców

 

Jednocześnie przypominam, że można odbierać już zaświadczenia o oddanej krwi służące do odliczeń podatkowych za 2007 r.

 

Pozdrawiamy

Pepe

Dormarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Podczas mojej wizyty w RCKiK w ostatnią sobotę (taki poranny rozruch przed "Motocykl Expo"), panie w rejestracji apelowały o oddanie płytek. Ponoć problem jest ogromny. Więc jeżeli ktokolwiek może pomóc... w imieniu Pań z rejestracji również apeluję...

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebna krew ARh+ dla Maćka Zientarskiego!

 

Najlepiej oddawać ją na jego nazwisko w szpitalu:

 

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus

ul. Lindleya 4

02-005 Warszawa

 

lub w

 

RCKiK w Warszawie

ul. Saska 63/75

najprawdopodobniej ze względów "technicznych" lepiej oddać na Saskiej.

 

Pamiętajcie, że każda osoba z województwa mazowieckiego oddając na nazwisko "Maciej Zientarski" podając nazwę i adres szpitala przyczyni się do szybkiego skierowania krwi dla Maćka.

 

W razie potrzeby kontaktujcie się z Pepe 0-668 344 244 lub ze mną Dormarcia: 0-501 165 919.

Zaświadczenia o oddaniu krwi zbierajcie, a my ustalimy jak je przekazać - chodzi o tych co oddadzą poza Saską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...