Skocz do zawartości

Średnie zużycie paliwa?Kto ma jakie?


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chiński kibelek 4t(yukimoto) 2-2.5/100km

 

osobiście uważam że to bardzo dużo znajomy miał przelotem xlr125 i w trasie z vmax 70km/h paliła 3/100 a róznicy w ,,odejściu'' między 50 w ayutomacie a 125 w manualu chyba nie musze mówić :D

 

ciekaw jestem ile palą 50ccm 4t z manualną skrzynią biegów (dax, ogar 900, chińskie wydumki)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

Jak wyjezdzalem z domu na polskim paliwie i zasuwalem w Alpy po autostradach, to palila ciut wiecej jednak, niz jak wracalem na ichnim paliwie po tych samych autostradach do domu :].

 

To akurat oczywiste i łatwo wytłumaczalne. Przykład - obskoczyłem kiedyś (szczęśliwnie niezakorkowaną) zakopianką z Krakowa do Zakopanego i z powrotem (puszką 1.8l). W obie strony styl jazdy podobny, raczej ostry niż łagodny. W tamtą stronę - 8l/100km, spowrotem 5,5l/100km. Obie te liczby są bardzo nienaturalne a wynikają stąd, że różnica wysokości obu miejsc to dobre 500m. Góry, panie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie sprawdzałem. Mój GS 500f jest z rocznika 2007 , jakiś rok temu, gdy jeszce byłem ciekawy ile spala i bawiłem się w liczenie, to po mieście wychodziło mu 4,8-5,5 l/100km. Przy maksymalnym katowaniu na trasie (ciągłe wyprzedzanie, manetka prawie cały czas odkręcona maksymalnie) spalił 6,2 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...