Skocz do zawartości

Średnie zużycie paliwa?Kto ma jakie?


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

Ile średnio paliwa zużywają wasze maszynerie? Temat ten może być pomocny w wyborze motocykla dla innych....Wiem, że pierwszy wcinam się z jakimś szrotem z kolaską, ale tym jeżdżę ;)

 

1. Dniepr MT 10-36 z koszem - około 6 do 7 litrów, zależy jak się go męczy, maxymalnie miałem około 8

 

 

Proszę o wpisywanie, często to co można przeczytać w gazetach mija się z prawdą, np. kolega na zzr600 twierdził coś ostatnio o 5-5.5 l/100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Ile średnio paliwa zużywają wasze maszynerie? Temat ten może być pomocny w wyborze motocykla dla innych....Wiem, że pierwszy wcinam się z jakimś szrotem z kolaską, ale tym jeżdżę :wink:

 

1. Dniepr MT 10-36 z koszem - około 6 do 7 litrów, zależy jak się go męczy, maxymalnie miałem około 8

Proszę o wpisywanie, często to co można przeczytać w gazetach mija się z prawdą, np. kolega na zzr600 twierdził coś ostatnio o 5-5.5 l/100 km

 

2. Junak GPX 500 4.5 - 7l / 100km. zalezy ile krece i na jakiej dyszy gnam ;)

 

wieprz to nie szrot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka,

Moje pierwsze moto - XJ-600N najmniej spaliło mi na trasce 3,7 l/100 km, najwięcej zaś 6l/100km. FZS 600 Fazerek od 4,5 do 7 l/100km. Obecne moto Triumph Sprint łyka od 5 do 8,5 l/100km. Oczywiście wartości dolne we wszystkich przypadkach przy bardzo lajtowej jeździe. To tyle z moich "smoków".

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA CBF 600 SA

 

hmmm.............na 3 cylindrach paliła mi 10 L

 

A teraz po mieście 6,8 L, no ale ja nie jeżdże spokojnie, na trasie pewnie zeszła by do 6,0 L :buttrock:

 

p.s. Ale ja bardzo ciężki jestem, pewnie pod kimś letkim paliła by z 5,5 L :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmx125 odblokowany 7-8 /100

exc250 2T od 9 na 100km do 9 na 10km

derbi atlantis 70cc 5,5 /100

GN250 3 /100

Junak Millenium 2,8/ 100

Romet Stella 1,5 /100 :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi średnio okolice 5L. Ale nigdy dokładnie nie sprawdziłem. :) . A bryka zamin sprzedałem , wiedziałem , że paliła mi więcej niż 10L ale i tego nie sprawdziłem :) Jakoś nie robi mi to wielkiej różnicy te pare zeta na 100km. Jedynie jak ekonomizerowi brakowało skali heheh to zapodawałem 5 bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CBR 600F4 '99 5,5 - trasa, do 7 -miasto, średnio 6,5

 

Honda XL650V Transalp '01 najmniej w trasie w 2 osoby + maly ladunek 5,2, najwiecej w trasie w 2 osoby + duzy ladunek - prawie 8, w miescie 6,5, srednio 6 :crossy:

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...