Skocz do zawartości

Jaki kask szczękowy??


Rekomendowane odpowiedzi

jako nowy odnowię temat :)

co myslicie o AGV

http://www.allegro.pl/item367114213_agv_ka...lik_rozm_l.html

lub

http://www.allegro.pl/item365883384_2008_s...y_chowane_.html

agv mogę kupic za ok 390zł

 

jak myslicie ? czy może coś dołozyc kasy i coś innego poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już temat jest odświeżony to sie podepnę.

Czy Ktoś z szacownych forumowiczów ma dostęp do kasku Shoei Multitec z jakimś ciekawym rabatem? Oczywiści w grę wchodzi tylko i wyłącznie wersja europejska. Potrzebne są dwie sztuki. Jeden na 100% czarny mat a drugi albo grafit albo błękit.

Z góry dzięki za jakieś info.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już temat jest odświeżony to sie podepnę.

Czy Ktoś z szacownych forumowiczów ma dostęp do kasku Shoei Multitec z jakimś ciekawym rabatem? Oczywiści w grę wchodzi tylko i wyłącznie wersja europejska. Potrzebne są dwie sztuki. Jeden na 100% czarny mat a drugi albo grafit albo błękit.

Z góry dzięki za jakieś info.

Pozdrawiam.

 

Zajrzyj do mojego tematu.

 

http://forum.motocyklistow.pl/ml-shopde-t98472.html

 

Zależnie od kursu wyjdzie Ci 1170-1220 za kask z wysyłką 2 sztuk. Ja tez myślałem o czarnym macie i srebrnym, ale dostałem oferte na czarne zwykłe i takie wziąłem. Stwierdziłem, że nie ma co sie upierać.

Cena za kompletny zestaw - kask, drugi wizjer, osłona podbródka, kołnierz wyciszający i pinlock.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do mojego tematu.

 

http://forum.motocyklistow.pl/ml-shopde-t98472.html

 

Zależnie od kursu wyjdzie Ci 1170-1220 za kask z wysyłką 2 sztuk. Ja tez myślałem o czarnym macie i srebrnym, ale dostałem oferte na czarne zwykłe i takie wziąłem. Stwierdziłem, że nie ma co sie upierać.

Cena za kompletny zestaw - kask, drugi wizjer, osłona podbródka, kołnierz wyciszający i pinlock.

 

Pzdr

 

Witam.

Dzięki. Spróbujemy do nich uderzyć ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt mi tez Nolan najlepiej lezal na glowie jednak do konca nie jestem z niego zadowolony przeciwsloneczne blede w zasadzie trzymam na polce bo jak jest podniesiona to szumi zalozylem zamiast niej zaslepki, ale to niewiele pomoglo bo i one szumia, ale juz nie tak bardzo. pozatym mimo antifoga paruje szybka :biggrin:

 

fakt... blende też już zdjąłemi śmigam w okularach p-słonecznych ale halas i tak spory... a po założeniu antifoga parowanie znacznie się zmniejszyło i w zasadzie tylko w deszcz miałem jakis problem

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po pół roku mogę coś powiedzieć o moim CABERG JUSTISSIMO GT. Kask bardzo przyjemny w użytkowaniu. Dla osób mających okulary. łatwo się go zakłada. Ja swojego delikatnie odchylam na bok i bez problemu zakładam. Nie wiem jak się nazywa typ zapięcia, ale przyzwyczaiłem się do niego i potrafię go zapiąć podczas jazdy ;) Głośny robi się przy prędkościach powyżej 120 km/h ale dla mnie dużą wadą. Przesłona przeciw słoneczna jest super. Nie jest za ciemna i czasem dla lansu jeżdżę z otwartą szczęką i wysuniętą blędą. Wszyscy się wtedy przyglądają. Myślę ze kaski typu szczękowego są bardzo wygodne dla osób które lubią czuć wiatr na twarzy a nie chcą rezygnować z " integrala" I pewnie największa wada tych kasków to ich ciężar. Mój waży jakieś 1900 g. Po pierwszych jazdach bolał kark. Teraz mimo bardzo szybkiej jazdy nie czuje ze go mam na głowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie największą wada justissimo gt jest cholernie parująca szyba. kupiłem już akcesoryjnego antifoga

pełny test niedługo na motogenie :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mi sie to raczej sporadycznie zdarza, ale wtedy unoszę delikatnie szybę, która ma taką lekką (blokadę?) gdzie jest wąska szczelina i jest spoko. Jak możesz to daj link do testu :P Chętnie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam justissimo (nie GT) i poniżej 10 stopni mocno paruje, ale moje okulary też więc żaden antifog mi nie pomoże. Mam jakiś środek przeciw parowaniu i trochę poprawia sytuację. A poza tym to kask jest dobrze wyważony więc nie czuć wagi nawet po kilku godzinach (na xj600s). Bardzo wygodny i można odłączyć szczękę.

Jeszcze jedna rzecz: kask jest dość duży i może być problem ze schowaniem go w przeciętnym kufrze.

Edytowane przez BartekG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w Davida Lunar, kask nie do dostania w pl . Nie mam zadnych zastrzezen , jest lekki 1450gr i wygodny . W sumie nie mam porownania z innymi szczekowcami bo to moj pierwszy tego typu kask. Moze ktos jeszcze w nim jezdzi ?

 

a wyglada tak

http://www.johnparkermotorcycles.co.uk/dlunar.htm

 

PS We Wloszech robili go pod pseudonimem "Project for Safety"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ten kask Shark Evo Line moim zdaniem rewelacyjny pomysł - szczeka odsuwana i całkowicie odchylana do tyłu. NOWOŚĆ

Jestem ciekaw co o tym sądzicie- dla mnie pomysł rewelacja żeby po odsunieciu szczeki miec przed soba i szybe i blende przeciw słoncu- ej zeby go gdzies mozna przymierzyc. No i cena bardzo niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja jezdze w Davida Lunar, kask nie do dostania w pl .

 

A tam nie do dostania :buttrock:

Tymi kaskami handluje firma PROMEX z Rybnika :crossy:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ten kask Shark Evo Line moim zdaniem rewelacyjny pomysł - szczeka odsuwana i całkowicie odchylana do tyłu.

 

chętnie bym to coś przetestował :buttrock: czasami na kanapie nachodzi mnie psychiczna potrzeba jazdy w otwartym, zwłaszcza w gorący dzień po mieście. ale to może w przyszłym roku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym to coś przetestował :notworthy: czasami na kanapie nachodzi mnie psychiczna potrzeba jazdy w otwartym, zwłaszcza w gorący dzień po mieście. ale to może w przyszłym roku

jsz

Otwórz wizjer .... jest podobnie :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...