Jump to content

Pepper

Forumowicze
 • Content Count

  2,255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pepper last won the day on August 6

Pepper had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralny

About Pepper

 • Rank
  ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami
 • Birthday 02/08/1979

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  to chyba oczywiste
 • Skąd
  DSW,ZS

Osobiste

 • Motocykl
  ce be tysionczysta
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. Prosze Cię Stary...Mam na jego temat swoje zdanie. Nie lubię go i średnio szanuję. Przebitka z jakiegoś wyścigu tego nie zmieni. Dla mnie sportowiec może mieć sukcesy, ale na szacunek pracuj się postawą, której RB nie prezentuje. Lubiany specjalnie nie jest i to nie jest moja opinia. Nie chcę się z Tobą spierać o niego bo w moim mniemaniu zwyczajnie nie warto.
 2. Jak był trzeźwy i dla mediów... Ja go słyszałem i owszem, szacunek dla postawy po wypadku miał, jak każdy w sumie. Nie jechał po nim, mówił bardzo kulturalnie i mówił, że Robert nie trzyma ciśnienia i to jego ajwiększy problem.
 3. Mówiłem o F1, której podobno, jest królem. Barierka nie byłaby problemem, gdyby się na nie nie wpieprzył. A wpieprzył się bo (za kilkoma rajdowcami) bo jak zwykle nie utrzymał ciśnienia.
 4. Tak się składa, że mój bliski przyjaciel współpracuje z ekipami rajdowymi z całego świata. Generalnie facet ma w środowisku reputację raczej słabą. Uchodzi za gościa, który jeździ bez 5 klepki. No i właśnie, co on zrobił? Rozwalił się przez głupotę i uparł się, że będzie jeździł w F1. Wrócił, OK do tego trzeba charakteru. Ale ta histeria, że oto wrócił król? 5 sezonów, jedna wygrana. No czegoś tu nie świecę. Jaki jest na co dzień nie wiem, w zasadzie nic nie wiem. Czytając natomiast jego wypowiedzi, od zawsze nie napawają mnie one specjalną sympatią. Generalnie ciągle się uczy, ciągle zbiera doświadczenia, ciągle wszystko jest nowe i ciągle zbieranie doświadczeń. Zawsze była krytyka zespołu, samochodu, plam na słońcu. OK, nie idzie, nie pasuje, ale ani razu nie słyszałem od niego "dałem dupy", "popełniłem błąd" itp. Zawsze ktoś albo coś. No takie mam zdanie, jakie mam. Ale w temacie, działo się wczoraj, było pięknie. Dovi za dużo nie odrobił, ale broni nie składa, Mam nadzieję, że to dobra zapowiedź drugiej części sezonu. A końcówki Dovi z Marquezem potrafią mieć emocjonujące.
 5. Ja też nie widzę w tym nic złego. Pomijając, że nazywanie go królem F1 jest śmieszne i pieprzenie, że rozjebałby tam wszystkich, gdyby nie to że wszystko jest przeciw niemu. Mam zwyczajnie po klipsy tej mydlanej opery. 40 baniek dla milionera mającego chęć sobie pojeździć uważam za absurd. Nie chcę urazić niczyich uczuć, ale daleki jestem od histerii na czyimś punkcie tylko dlatego, ze mamy ten sam paszport. Zresztą kiedyś w wywiadzie z Najsztubem błysnął intelektem mówiąc "nie jestem Polakiem, jestem kierowcą".
 6. Świetny wyścig. Ględy od F1 i fanatycy "króla" Robercika powinni zobaczyć jak wyglądają prawdziwe wyścigi, a nie lunapark dla picusiów.
 7. Ślad jest... http://motogen.pl/To-nie-beda-bic,5098.html Może warto byłoby poczynić starania powrotnego zebrania starej gwardii forumowej? Może nawet jakaś biba?
 8. Liczyłeś na to, że podczas jazdy wielki 2 cylindrowy motor będzie wibrował mniej niż japoński? Ja w zeszłym roku polatałem chwilę nowym Fat-Bobem i Sportem 48. Nowy silnik Miwaukee 8 zrobił na mnie bardzo fajne wrażenie bo spodziewałem się młockarni, a było w sam raz. W zasadzie to mi opadła koparka pod wrażeniem jego kultury. Sportster był młockarnią. Jednak na obu prawie ugotowałem nabiał. Zwłaszcza, że była letnia temperatura. Na Fat Bobie spociła mi się dupa.
 9. Bardzo sensowny punkt widzenia. Nie zmienia to jednak faktu, że jak dzieć popełni błąd to na opatrzność bym nie liczył. Sam latałem gruzem po polach, ale gruz miał jedną zaletę. Był gruzem więc więcej było grzebania niż jazdy. Ja też, ale z perspektywy moich doświadczeń oceniam to na bezpieczniejsze dla życia. Jakaś szkółka to jest pomysł Jak już zacznie to przynajmniej niech go ktoś uczy tej sztuki. Bo z YT to nauki nie będzie raczej.
 10. Wiem, że sprzęt niezły... Ale ja mam skrzywienie łba. Biorę tylko nowe, a nowych nie ma. Generalnie z tej półki to Fujara została tylko...
 11. Zasadniczo to nawet mieszkam weekendowo. Ale moto w Gorzowie mam. Widziałem ekipę z wałów kilka razy. Cud miód. Kapcie płaskie od jazdy po prostej, widać, że tam niziny A ZZRa chciałem bo to jednak ikona i w ogóle... Coś w sobie ma po prostu.
×
×
 • Create New...