Skocz do zawartości

Test zawodniczej 125-tki KTMa, chyba pierwszy w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Przygotowalismy pierwszy w historii naszej redakcji test crossowki: http://www.scigacz.pl/KTM,SX,125,2006,,2198.html

 

Wszelkie komntarze oraz konstruktywna krytyka sa jak najmilej widziane :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam,

Lovtza

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze.

Test. A na czym ten test polegał???

Wzieliście moto, pojeździliście. A później napisałeś(napisaliście) co ślina na język przyniesie. Ja się nie znam. Może to miało być na styl "Top gear" ? I po to te obrazowe porównania. Widowiskowe takie.

 

Żeby nie było, czekam na kolejne testy:_) Liczę na rzetelność przede wszystkim. Test powinien być rzetelny.

Pozdrawiam.

 

P.S. rzetelny (wg Wilga)

przym. Ia, ~ni, ~niejszy 1. ‘dokładnie, należycie wykonujący swoją pracę; sumienny, solidny, godny zaufania’ 2. ‘należyty, właściwy’ 3. ‘autentyczny, niekłamany’

 

P.S. 2 test (wg Wilga)

rz. mnż I, D. -u 1. ‘eksperyment mający na celu wypróbowanie czegoś, sprawdzenie jego stanu, jakości, sposobu działania’ 2. ‘zestaw punktowanych pytań lub zadań stosowany w celu obiektywnej oceny czyjejś wiedzy na dany temat rodzaj sprawdzianu’ 3. ‘sprawdzanie, ustalanie składu, zawartości czegoś’

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje naprzykład opisu typu jakie zaszły zmiany od poprzedniego modelu. Czy można zająć dobrą pozycje (np. czy dobrze można go ścisnąć kolanami, połorzenie dzwigni) Gdzie opis wad ?

Edytowane przez piasektt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrdzo sie skupiliście na fotach w których przydał by się wysze loty by pokazać w czym ta maszyna najlepiej sie czuje, zabyzo jazdy na gumie ale to po scigacz.pl pewnie :icon_mrgreen:

Skoro to wasz pierwsza crośóka to nie ma co sie łamać tylko wyciagnać wnioski z tego co tu napisaliśmy i sie poprawić ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie, nie interesującego się motocyklami terenowymi test był nawet ciekawy i napisany tak że przyjemnie się czyta. Wy doszukujecie się czegoś więcej bo "siedzicie" w temacie. Poza tym chyba trocę przesadzacie :icon_mrgreen:

 

Jedynie to "okiem krzysztofa" ani śmieszne ani ciekawe... w sumie mógłby coś innego napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 1 test to wypadlo niezle. Wiadomo ze nieodrazu "Krakow zbudowano", ale od czegos trzeba zaczac. Widac duzy naklad pracy z waszej strony, tresc napisana prostym, dla kazdego zrozumialym jezykiem, fotki tez nie najgorsze- to sie chwali :icon_mrgreen:. Sa pewne barki, ale to przyjdzie z czasem. I nie ma sie co przejmowac "ekspertami" ktorych dziewczyny wiecej wiedza i takimi ktorzy nawet z "7" wrzucaja na kolo.

 

P.S

Podejrzewam ze ten SX spokojnie idzie na kolo z 3biegu, a jak sie dobrze postarasz to i z 4, ale to tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Podejrzewam ze ten SX spokojnie idzie na kolo z 3biegu, a jak sie dobrze postarasz to i z 4, ale to tylko moja sugestia.

 

No podejrzewam ze z kazdego biegu idzie. Mysle ze ktos kto jezdzi duzo na moto sam sobie zorganizuje runde takim SX'em, a ten test jest wyraznie nastawiony na osoby ktore nie maja duzo wspolnego z MX albo dopiero zaczynaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podejrzewam ze z kazdego biegu idzie. Mysle ze ktos kto jezdzi duzo na moto sam sobie zorganizuje runde takim SX'em, a ten test jest wyraznie nastawiony na osoby ktore nie maja duzo wspolnego z MX albo dopiero zaczynaja

Tak wlasnie tak ...

Kiedys jak mialem rometa i kolega mi powiedzial ze simsonem jedzie 70km/h i poderwie go na tylnie kolo i przypali gume to bylem pod wrazeniem .... a tez mysle ze ktos mial simsona i mogl sobie przetestowac ktma :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i przyznaję fajnie się czyta, wszystko takie fajne i przyjemne + widowiskowe zdjęcia na jednym kółku. Ten artykuł to raczej relacja "jeździłem KTM i przedstawiam moje wrażenia". Wilk byłby syty i owca cała gdyby znalazło się miejsce na podsumowanie całości, porównanie z poprzednimi modelami + wnikliwszy opis techniczny.

Ale dobrze że przynajmniej coś się dzieje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy taki artykuł to oky. Fajnie się czytało, tylko zabrakło tego czegoś, takie hmm profesjonalnego podejścia człowieka który jeździ na crossach lub enduro. No i ten text że z dwójki na koło ;) hehe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...