Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to może jakaś ustawka w przyszłym sezonie? Znam miejsce z 10km od cegielni gdzie można pzenocować, zrobić ognisko i się po prostu zintegrować ;). A naokoło taaaakie lasy że kopara opada :D.

 

A żeby nie było offtopu to wrzucam coś na wieczór:

 

 

 

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wąwozy tamtejsze znam i robią wrażenie :). W ogóle Roztocze to raj dla enduro. Ale na filmiku wyglądało że tam jakiś wyścig był. To było jakieś specjalne wydarzenie czy tak jest "w standardzie"?

 

Były zawody z okazji otwarcia toru :P

Enduro kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/PrzYm

EXC 200 -> EXC 300

TDM 850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

powoli zaczynamy docierać :D

ale było -7 a ja bez kominiarki i gogli , szybki nie zamknę bo paruje ryj mi zmarzł że masakra :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprzegło zrobione ;) da rade tym pyrkać na wolnych obrotach jak czterotaktem (chociaż trochę ) ? czy tylko orka ? w porównaniu do chinczyka 250 baszana to jest większe czy takie same ?

Edytowane przez Ancymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak jedziesz na grzyby to da ale generalnie porównując np do mojej atc 250R to blaster jest typowe 2T jak go nie wkręcisz to napotyka krawężnik , staje i gaśnie :D fakt że ciężko wyciągać daleko idące wniosku jak to jest na dotarciu , trochę się napewno ułoży ale jak na sprzęt z wałkiem wyrównoważającym dół ma bardzo słaby , za to zajebiście odczuwalne rezo i mocną górę :D

 

na filmiku to nie jest jak to się mówi slangiem -pełna pi*da , myślę że 3/4 , parę razy już go rozbujałem do końca

 

gabarytowo wydaje mi się ciut większy ale nie mam bashana pod ręką żeby porównać.......mnie tam jego gabaryty pasują w garażu ciasno , łatwo na przyczepkę czy do auta wrzucić i w ciasne miejsca wchodzi ....

 

z tym że mój ma wydłużony wahacz ( minus -nie gumuje po remizą , plus -nie pownien gumować na stromych podjazdach ) koła tył od banshee z oponami ( trudniej go utopić i więcej jazdy niż rycia w miękkim , minus to że sprzęgło i łańcuch mają bliżej do grobu i trudniej szpanersko przeryć )

 

ogólnie to jest w quadowym świecie taka dt125 ( nawet graty pasują choćby sprzęgło całe i wiele innych) czyli pierwsze koty za płoty , napewno jest 100 lat przed bażantem i jest duuuużo mocniejszy ale urywania dupy dla kogoś kto śmigał mocną krosówką albo sportowym 600 nie ma ......

 

kiedyś 100 lat temu to się masowo ścigało w quadowych cross country no ale wtedy było tylko to , warriory i banshee , i w sumie trochę dłubiąc można zrobić potwora bo silnik jest prosty i niewysilony ale seria to tak średnio - słabe hamulce ( mój miał oryginalnie z tył hamulec tarczowy mechaniczny jak w rowerach że linka ściskała klocki :D przód bębny małe i bardzo słabe ) kiepski zawias bez żadnej regulacji ( i bardzo prosty , atc 250R z 1984 ma system dźwigien pro link a blaster ma amor do wahacza i tyle :D ) no i słaba rama która normalnie się nie złamie ale jak ktoś zacznie ostro latać to jak pokazuje google i youtube każdy ma inne mocowania silnika i spawy gdzieś :D silnik w seri ma 28-30KM ale podobno idzie z niego zrobić 50 tylko wtedy jest na kilk wyścigów a tak pomijając że pali koło 10/100 to jest bardzo tani w utrzymaniu .......

 

ale latją nim nieraz ludzie ostro , ja swojego trochę dotrę i dopiero pójdzie na podjazdy i łaaaaaaaaaaaaaaaaa do końca

 

 

tutaj nic nie widać ale wiadomo o co chodzi i dlaczego ramy w nich pękają ja to podziwiam że tu nic się nie stało :D

goście mówią nic nie pękło yamaha :D a jak się przyjrzycie to puściło metalowe mocowanie do plastikowego błotnika , urwało się na spawie od ramy no i cholera wie bo w takich akcjach w nich zdarza się że silnik wypada :D ale trochę leciał i się odbijał nie wiadomo jakby inny skończył ........

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie promo naszego klubu, serwisu Lobo Moto i klubowego toru motocrossowego w miejscowości Przybyszowy. Polecam!!!

 

looo zajebiste promo !!

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...