Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

 

Klimat jak na naszym filmiku z przed 10 lat

 

nie no guma na wiesi dobra :D

 

u nas było tak

 

 

ogólnie kiedyś ekipa była większa , masa z fajkami i browarem bez motóru którzy sobie latali z kamerą i materiału filmowego było miliony godzin , a tera wiesz ludziska się zlemingowali , dorośli ,, dziecko jest najważniejsze'' i 7 dni w tygodniu zapie**ala z skwaszoną miną a jak dostanie się karnąć na dt80 to miesiąc nie śpi z podjary za starym dobrym czasem, ale baba za smycz pociągnie i wraca na swoje miejsce , część wyjechała za złotem , część wyjechała do hotelu gdzie żarło i ping pong za free , część przeszła naturalną ewolucję motontity czyli z krosa na ściga i lata po nie wiem jak to nazwać żeby rasizmu nie było , część po prostu poszła w taki melanż że na zupę zabrakło tylko michoa się zatrzymał w rozwoju ( nwet stara mówi że ja jestem upośledzony ) i prze niczym bohater teledysku

 

liczę że znajdę minerał fiutta i ze świata znikną leginsy pod mini, i całe pozostałe zuo ale narazie nie znalazłem

 

 

tera latamy maks we 2-3 czasu też mniej bo bawełna zajmuje , bo czasem człowiek jednak jest styrany jak 8h zapie**ala fizycznie to dzień polatasz na pi*dzie i plecy czuć to samo mechanika , i jednak jeden dzień zamuły bez palenia gumy i zupy musi być żeby człowiek naładował akumulator więc i też mniej się lata i materiału mniej .......

 

gleb w tym roku też było od ciula ale niewiele nagrane .......

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...