Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Skręciłem krótki filmik z pierwszych jazd na crossie. Ogólnie na razie nic nie ogarniam, ale od czegoś trzeba zacząć, więc się powoli uczę i staram jak przyzwyczaić do innego korzystania z hamulców, do odwróconych biegów i do tego, jak się moto zachowuje "po wyjściu z progu" ;)

 

Ps. miałem niezłego farta, bo podczas ostatniego treningu spotkałem jakiegoś kolesia, który jeździ zawodowo i który wykazał niezwykłe zrozumienie, poświęcając mnóstwo czasu na udzielanie rad i pomoc wszelaką. Także miło, pomimo 2 dni zakwasów w nogach, jakie po tym szkoleniu miałem :icon_mrgreen:

http://youtu.be/gAXhI4Ck1lU

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej śmigaj w zwykłych spodniach i ochraniaczach na kolana bo w tej skórze to się zamęczysz. No i mam nadzieję, że będziesz bardziej zadowolony z huski niż ja byłem ze swojej.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z wbudowanego w windows movie makera , jest bardzo prosty minus że często się zawiesza i ma jakieś dziwne fochy (u mnie np wrzucenie podkładu w formacie mp3 go zawiesza :D muszę konwertować na wav i dopiero wrzucać i niewiele formatów video obsługuje, większość trzeba konwertować do nieskompresowanego avi, czy wmv bo innaczej lipa.....)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

lajtowe latanie samemu i test szajsunga galaxy xcover jako kamerka na moto (uchwyt do telefonu na kierownicę z allegro jak ktoś chce zalinkuje ) nie jest gopro no ale coś tam widać :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clip dobry, Góra Kawaleria też dobra , ale wczoraj trafiłem na mały raj jeszcze bliżej Piaseczna niż Góra, w Łazach blisko tej radiostacji którą widać z daleka jest zajebisty tor motocrossowy- w sumie są dwa, jeden mniejszy a drugi bardziej kozacki, mega sprawa :)

nie miałem żadnej kamerki żeby to uwiecznić jakoś :dry:

Edytowane przez To_masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...