Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Błotka nie ma ale w najbliższym czasie będzie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QarhMj_GaHU

 

Kamerka nagrywa dużo lepiej, ale wtedy nie miałem jeszcze karty pamięci dużej pojemności i ustawiłem słabszą jakość, teraz mam 64gb więc nie będzie trzeba kombinować ;)

Klapka od obudowy kamerki bez otworów co słychać na filmiki, dźwięk jest stłumiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

pałczew

 

moje zwłoki

http://www.youtube.com/watch?v=QwvXG_0N5G8&list=UULctYwG_ONEBhXtIdQFnpNw&index=4

 

i michała Berg :D

 

fajnie się prowadzi w ogóle nie czuć masy motocykla, po piachu płynie przód nie wpada przy stromych zjazdach, no ogólnie jeśli chodzi o stricte jazdę to xr przy nim to zamulony ociężały klocek :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

znalazlem w domowym archiwum - Wloski film szkoleniowy z jazdy enduro, makarony katuja LC4 SC i pierwsze modele EXC , co prawda nie wiem co gadaja ale przyjemnie sie oglada :D

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kuźwa, ale macie nudę na tych piachach :biggrin:

ale przynajmniej ciezko sie potłuc i jak widzę jeszcze nie nauczyłes sie jezdzic w odpowienich ciuchach...

 

żeby nie było, ze offtop: ja tam wole techniczne hopki, gdy trzeba powalczyc z korzeniami, ło takie :biggrin: :

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem trochę znudzony jestem, ale w sumie jak się jeździ 3 rok w to samo miejsce ciągle to mam prawo :D i tak nie mam na tej miejscówce wszystkich podjazdów wyjechanych :D fakt że powoli się przeobraża , teraz na jednym podjeździe się zrobił taki kanion że nie idzie podjechać inny znowusz się stępił na 4 rolnicy potrzebujący ziemi zrobili hopkę :D

 

 

 

a tu byłby podjazd wyzwanie dla xr600 , 50km odemnie ale tam to zabawa w ciuciubabkę z policją, ochroną i działkowiczami jest, jak ktoś dobrze śmiga to polata ja za stary jestem i za cienki na uciekanie jeszcze że blachę mam, więc odpada a szkoda :(

 

ogólnie się zastanawiam nad wrotkami odrzutowymi bo tempo urbanizacji, budowy dróg i rekultywacji wyrobisk mnie przeraża niedługo na serio będe się jarał dziurą w ziemi 2x2 jako zajebistą miejscówką-nie dziwie się że tylu chłopaków sie wyłamało ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, ale macie nudę na tych piachach :biggrin:

ale przynajmniej ciezko sie potłuc i jak widzę jeszcze nie nauczyłes sie jezdzic w odpowienich ciuchach...

 

żeby nie było, ze offtop: ja tam wole techniczne hopki, gdy trzeba powalczyc z korzeniami, ło takie :biggrin: :

Tereny macie fajne trzeba przyznać. Może kiedyś z @michoa pojedziemy w tamte strony z motorynkami na przyczepce.

 

nie powiem trochę znudzony jestem, ale w sumie jak się jeździ 3 rok w to samo miejsce ciągle to mam prawo :D i tak nie mam na tej miejscówce wszystkich podjazdów wyjechanych :D fakt że powoli się przeobraża , teraz na jednym podjeździe się zrobił taki kanion że nie idzie podjechać inny znowusz się stępił na 4 rolnicy potrzebujący ziemi zrobili hopkę :D

 

 

 

a tu byłby podjazd wyzwanie dla xr600 , 50km odemnie ale tam to zabawa w ciuciubabkę z policją, ochroną i działkowiczami jest, jak ktoś dobrze śmiga to polata ja za stary jestem i za cienki na uciekanie jeszcze że blachę mam, więc odpada a szkoda :(

 

ogólnie się zastanawiam nad wrotkami odrzutowymi bo tempo urbanizacji, budowy dróg i rekultywacji wyrobisk mnie przeraża niedługo na serio będe się jarał dziurą w ziemi 2x2 jako zajebistą miejscówką-nie dziwie się że tylu chłopaków sie wyłamało ....

Na nowosolnej jest kilka lepszych podjazdów, ten to jest taka troche lipa z rozpędem 10km. I nie dramatyzuj najwyzej będziemy emigrować w góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tereny macie fajne trzeba przyznać. Może kiedyś z @michoa pojedziemy w tamte strony z motorynkami na przyczepce.

 

ja to za cienki jestem nie lubie wystających korzeni bo najczęsciej spotkanie z nimi przy natarciu mielącym tylnim kołem z dobrą oponą kończy się ,,wystrzałem'' albo średnio kontrolowaną gumą :D

 

pólki zaczynam coś tam powoli ogarniać (w sensie jak zachować się po wyskoku który jest nieunikniony )

 

no i ja to cienki jestem nie lubię podjazdów gdzie przed samym podjazdem trzeba gwałtownie skręcić, bo najczęściej w niego nie trafiam :D

 

bully w swoim regionie ma fajne podjazdy dla mnie np

tam to wygląda masakrycznie wysoko ciekawe na ile jest stromo aż się boje pomyśleć :D

 

 

 

i są półki takie lajtowe :D znaczy wyglądają lajtowe ale pewno to fakt że tam lata 60KM potwór, moją 600 pewno bym piłował na 2 :D

 

 

ło tu bym się fajnie powywalał napewno :D

 

 

I nie dramatyzuj najwyzej będziemy emigrować w góry :D

 

 

ale tam nie bede wracał 50km przelotową trasą bez żadnego światła po zmroku, czy wyrywał laski po wsiach na 10cm podrywanie koła od ziemi które ja nazywam gumą , i nie będzie tego uroku zachodzącego słońca a w tle wycia opony i huku wydechu przy 70, i połowa kapcia na asfalcie , i połowa baku w powietrzu zanim dojadę do miejscówki -lipa połowa uroku przepadnie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też są piaskownie, ale na motocyklach mało się tam jezdzi, prędzej na quadach czy jeepach, zwyczajnie są ciekawsze miejsca, bo taki podjazd piaskowy to trochę takie tępe oranie, wystarczy się rozpędzic, wstac i trzymac do końca manetę, zabawa zaczyna się gdy na podjezdzie masz kamienną hopkę, lezy kłoda albo korzeń i trzeba miec na tyle prędkosci aby móc przez chwilę puscic gaz zeby to pokonac rozpędem a potem znowu gaz, ewentualnie pojsc z gazem ale wtedy nigdy nie wiesz co się stanie, zwłaszcza na 4T ciezko kontrolowac,

fajnie jest pobalansowac, raz dociązyc tył, raz przód, generalnie powalczyc, samo to ze zwykle w takiej kopalni jest duzo rozpędu po płaskim czyni te podjazdy banalnymi, u nas zwykle zeby miec rozpęd trzeba startowac z przeciwległej skarpy albo skręcic o 90* przez podjazdem, ruszac muszę z 2ki zeby nie tracic czasu na zmiane biegu po starcie :biggrin:

zresztą enduro to nie tylko podjazdy, zwykłe przedzieranie się po dnie wąwozu gdzie zdarzają się 2 metrowe wyrwy, albo zwalnone drzewa czy zdradliwe bagna też jest ciekawe i daje ogromną lekcję techniki :biggrin:

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień to nie bardzo może za rok jak mi wyjma gwożdzie z nogi ;)

 

 

ale tam nie bede wracał 50km przelotową trasą bez żadnego światła po zmroku, czy wyrywał laski po wsiach na 10cm podrywanie koła od ziemi które ja nazywam gumą , i nie będzie tego uroku zachodzącego słońca a w tle wycia opony i huku wydechu przy 70, i połowa kapcia na asfalcie , i połowa baku w powietrzu zanim dojadę do miejscówki -lipa połowa uroku przepadnie :D

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...