Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fat super film :) Gdzie dokładnie są te połoniny?

 

BTW mój filmik z wakacji w Chorwacji, Jest na nim opuszczone lotnisko w Żeljawie i opuszczona baza radarowa na górze niedaleko lotniska. Jak ktoś lubi tematy urbexowe to jak dla mnie pozycja obowiązkowa do odwiedzenia. Ech żeby to było w Polsce :eek: Już widzę klimaty jakie lubi Michoa, na płycie lotniska wyścigi i ogólne świrowanie. W hangarach dla samolotów wydrążonych w górze impreza do rana :rolleyes: Normalnie marnuje się to miejsce :D

 

Muszę wymienić już obudowę bo jest trochę porysowana, co najciekawsze w kształcie soczewki.

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już widzę klimaty jakie lubi Michoa, na płycie lotniska wyścigi i ogólne świrowanie.

 

no fajna płyta :D ale do malacza musiałym sprężyny skrócić i utwardzić go bo innaczej by się wyjebał , libero też :(

 

moje klimaty najbardziej to jest o

 

w sumie ostatnio dochodzę do wniosku że miliony hamurgerów nie może się mylić ltając po tym piasku crossowym 2T i trza będzie i tego w życiu spróbować :D

 

albo to

 

a tu siedzą i komentują jak moi kumple kiedyś :D oh no oh shit :D

le to chyba kiedyś wklejałem

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w sumie ostatnio dochodzę do wniosku że miliony hamurgerów nie może się mylić ltając po tym piasku crossowym 2T i trza będzie i tego w życiu spróbować :D

 

 

Dokładnie tak, wjeżdżasz szeroko w piach, skręt, moto wciskasz w glebę jakbyś się chciał wyebać i ogień :D i pięknie bokiem idzie a jak odzyska trakcję to jeszcze gazu i na koło :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat super film :) Gdzie dokładnie są te połoniny?

 

Okolice miejscowości Poiana Marului, ale generalnie większość rumuńskich gór chyba tak wygląda (wcześniej byłem w Sibiu i widokowo było podobnie, no może ciut mniej malowniczo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam :) tor super enduro na zewnątrz fajny, można różnymi ścieżkami jeździć, przejazd wewnątrz budynku też fajnie pomyślany, a takich miejscówek do jazdy za wiele nie ma :P do tego obok masz wąwozy więc każdy coś dla siebie znajdzie. Wjazd tak se pojeździć 30pln kosztuję, my też pewnie jeszcze tam zawitamy.

Enduro kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/PrzYm

EXC 200 -> EXC 300

TDM 850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...