Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co dalej robisz z tą nogą?

Ja miałem zerwane krzyżowe w kwietniu-pojechałem od razu do Stocera i tam w ciemno dawali gips na 6 tygodni bez konkretnego badania tylko po rtg więc podziękowałem. Kilka dni później trafiłem do szpitala praskiego i tam szybka diagnoza że krzyżowe zerwane, potem w maju miałem tam operację, wszczepili mi sztuczne, potem 4 dni po operacji od razu rehabilitacje przez 6 tygodni i dziś już jestem w pełni sprawny- biegam, siatkówka no i od tygodnia w terenie śmigam. Tak więc powodzenia i sezon jeszcze nie musi być stracony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chodziło o 6:02/3 ;). Na razie rehabilitacja, 14 Października operacja. Sezon i tak mam już w większości z głowy bo cała akcja ciągnie się od kwietnia. Oprócz krzyżowego tylnego, zerwane mam piszczelowe poboczne i uszkodzoną łękotkę,miałem też skręconą kostke z zerwaniem torebki stawowej. Co prawda już w miarę mogę chodzi ale tylko w stabilizatorze, bez niego wieczorem to mam ochotę uciąć nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie, chodziło o 6:02/3 ;). Na razie rehabilitacja, 14 Października operacja. Sezon i tak mam już w większości z głowy bo cała akcja ciągnie się od kwietnia. Oprócz krzyżowego tylnego, zerwane mam piszczelowe poboczne i uszkodzoną łękotkę,miałem też skręconą kostke z zerwaniem torebki stawowej. Co prawda już w miarę mogę chodzi ale tylko w stabilizatorze, bez niego wieczorem to mam ochotę uciąć nogę

 

Patryk - i jak noga? Gdzie był kręcony ten filmik?

 

 

Co ten Koleś źle zrobił w 4:23? Za szybki najazd i wystraszył się w powietrzu? Zły balans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to między 4:21 a 4:22 widać ewidentne że robi jakiś bezsensowny ruch ciałem prowokując motocykl do nurkowania , wygląda to jakby chciał ,,nacisnąc'' moto żeby skompresować zawieszenie i wykonać bardziej lanserski skok ( wyższy) a ciągnie go do przodu i po oderwaniu od ziemi kiera ciągnie mu do gleby......

 

ale lepiej niech się patryk wypowie on jest w tym specem :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up very funny :P

 

@Yogi, rehabilitacja rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja. Operacja się udało mimo 2 przygód jedna "zabawna" druga już nie



 

Patryk - i jak noga? Gdzie był kręcony ten filmik?

 

 

Co ten Koleś źle zrobił w 4:23? Za szybki najazd i wystraszył się w powietrzu? Zły balans?

 

Przyjrzyj się momentu kiedy przednie koło się odrywa, wygląda jak by był tam rant bo widać jak przedni zawias podbija i za chwile tył na to najeżdża i działa jak katapulta. Najgorsza chyba z możliwych sytuacji bo praktycznie nie do uratowania jak moto od samego wybicia leci na "pysk". Taką sytuacje miał ostatnio Tadek gdzie cudem uratował się lądując obok motocykla(było o tym głośno na "fan pejgach") i Bubba jak jeszcze latał na yamasze co najechał na gumie na małą hopkę zaraz za winklem i też go katapultowało tylne zawieszenie

Edytowane przez Patryk_mx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest zima i wieczory zamiast na torze spędzam przy komputerze oglądając filmiki mx/enduro na youtubie i zastanowiła mnie jedna reguła. Często do tych filmików jest podkładana muzyka, ale tak ch***wa, że ciężko się to ogląda. Z jednej strony adrenalina, leci koleś z prędkością światła wyskakując w powietrze, a w tle muzyka rodem z alvin i wiewiórki w wersji balladowo-elektronicznej. Czy na prawdę słuchacie takiej pizdowatej muzyki? Nawet jeśli, to po co wrzucacie ją w tło tych filmików, skoro pasuje ona do odgłosu czterosuwowej 450 jak członek męski do członka męskiego? Chodzi mi mniej więcej o coś takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa ostatnie filmiki to dopiero porażka. Sceny kręcone po 100 razy "aż sie uda" i słaba muzyka, Zbyt popularne jak dla mnie - dobre na fejsbuka. Ten filmik od Adel nie jest może idealny, ale na pewno lepszy. Muzyka nawet spoko :D Dla mnie na przykład enduro to nie adrenalina a synonim wolności i taka muzyka tam pasuje. Rock, heave metal disco polo i inne walenie w garnki nie pasuje mi tu zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa ostatnie filmiki to dopiero porażka. Sceny kręcone po 100 razy "aż sie uda"

Dobrze się ubawiłem... akurat kto jak kto, ale Kenny Roczen na 100 skoków zrobi 100 identycznych whippów. Ci goście mają taką powtarzalność, że potrafią latać cały dzień po torze i wykręcać czasy różniące się o ~1 sekundę. Zresztą wystarczy obejrzeć dowolne zawody i popatrzeć na czasy osiągane przez zawodników z klas "pro" :)

 

Dobrą namiastką poziomu, jaki prezentują Ci zawodnicy jest to:

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...