Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

I tak najlepsze imprezy są zawsze w piątki! Już jest mi to znane z doświadczenia, także nie wiem czy tak się napalać na wielką bibę w sobotę. Bo tak to juz jest, że w sobotę raczej nikt nie chce pić hardcore'owo, bo w niedziele trzeba wracać.

Co do zamawiania domków.... Powinna jedna osoba wszystko załatwić, tylko przy odbieraniu kluczy do domków powinno być inaczej niż w zeszłym roku. TZN.... Kto przyjedzie idzie już sam osobiście do recepcji odebrać kluczyk do własnego domku. W zeszłym roku było niezłe zamieszanie-Paweł zamiast się bawić bardziej się zmęczył, bo właściwie dwa dni musiał siedzieć i czekać na przyjeżdżających i rozdawać klucze a później jeszcze musiał się prosić o wpłacanie kasy. Przecież nie o to chodzi, by się umordować i jeszcze tracić nerwy, bo ten powiedział, że zapłaci jak dojadą koledzy, a ten to jutro zapłaci itp., itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

ABG x 1 - spanie w domku.

 

Jezeli poprzez PW uda mi się uzbierać jakiś skład to dam znać.

 

Oczywiście jak ktoś chce ze mną mieszkać to się niech się nie krępuje.

Nie chrapię, nie puszczam bąków, za to rano zawsze mi bydlak stoi jak głupi :)

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by ktoś przyjechał bez rezerwacji (bo np: niewie czy w ten weekend będzie miał wolne) to musi brać namiot czy jest jakaś szansa na nocleg w domku? :)

Zawsze Cie ktos przygarnie...... np. my :) Nie stresuj sie, miejsce sie znajdzie

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej pojawi się pierwszy forumowicz w piatek??

 

Toć to jeszcze 4 tygodnie, trudno chyba tak dokładnie planować odległą przyszłość :).

Pewnie każdy chciałby być jak najwcześniej ale obowiązki nie puszczą :).

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy chciałby być jak najwcześniej ale obowiązki nie puszczą

Nawet jak puszczą troszkę wcześniej to kilometry robią swoje :) mi wychodzi coś około 440, więc jak wyjadę około 15 to przypuszczalnie na miejscu będę już po ciemaku :) ale mam nadzieję znaleźć miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy planuje wziac wolne na piatek i wyruszyc od rana. Odleglsc jest dosc duza i sporo czasu strace na szukanie osrodka lecz mam nadzieje dotrzec o jasnemu.

Kto tam byl moze napisze jak najsprytniej dostac sie z Tomaszowa i jaki odcinek trzeba bedzie pokonac po drodze nieasfaltowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam byl moze napisze jak najsprytniej dostac sie z Tomaszowa i jaki odcinek trzeba bedzie pokonac po drodze nieasfaltowej

 

Ośrodek w borkach jest bardzo popularny, kogokolwiek byś nie zapytał w tomaszowie bezbłędnie poda ci drogę. Ponadto jest dośc dobrze oznaczone a nieasfaltowej drodze zapomnij. Takie są tam tylko w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznę dawać punkty za spam. I żeby nie było, że po starej forumowej znajomości ;) .

 

Co do tematu - przypuszczalnie ja będę w piątek najwcześniej, bo mam najmniej problemów z urlopem. Mój szef to wspaniały młody i życiowy człowiek i na pewno się zgodzi wypuściuć mnie wcześnie :) (nie ma jak "posłodzić" sobie samemu :) ). Tak więc będę mógł pojawić się tam i pomóc, oby to nie wyglądało tak jak w zeszłym roku - dzięki że Adu zauważyła jakie to było bezsensowne. Każdy sam się lokuje w domku, ale ja zawsze moge pomóc w rozlokowaniu, czy wskazaniu co i jak.

 

Co do mojej obecności w piątek - ja będę na 100%, nie wiem jednak jak Januszm z żoną, więc ewentualnie przygarnie mnie ktoś do swojego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...