Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze ja mam mega daleko na tor a tak bym chciał spróbować , kumpel kiedyś trafił na jakimś gruponie nauke doskonalenie jazdy za 400zl ale poznań i zakochał sie w torze:) trzeba mieć drogi na kolanko i wyobraźnie ja ostatnio próbowałem i ukrainiec cieżarówką zrobił straszaka ,ze niby skręca na mnie no i targałem poboczem ale nic sie nie stało no i farmerzy zgroza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja mam mega daleko na tor a tak bym chciał spróbować , kumpel kiedyś trafił na jakimś gruponie nauke doskonalenie jazdy za 400zl ale poznań i zakochał sie w torze:) trzeba mieć drogi na kolanko i wyobraźnie ja ostatnio próbowałem i ukrainiec cieżarówką zrobił straszaka ,ze niby skręca na mnie no i targałem poboczem ale nic sie nie stało no i farmerzy zgroza

 

 

 

Kolego zapomnij o Poznaniu, jedź na Brno czy Most.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theodor, ale pisałeś niedawno że masz problem z podnóżkami bo ciągle przycierasz.

Nie z podnóżkami, tylko stopą prawą. Zapominam o niej i jakoś dziwacznie ustawiam na stopce i przycieram.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brno itp masakra daleko a jak pytam ziomali swoich to wszyscy jadą ale jak organizuje wypad to nikt nie jedzie samemu lipa i daleko mam nadzieje ,zę gdzieś zrobią blisko mnie tor narazie latam po kotlinie i pobliskich czechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamałeś mnie tym postem ...

 

"Masakra daleko" to masz tor Kyalami ... chyba że chciałbyś lawetę z motocyklem pod dziecięcy rowerek mocować (wtedy jest co pedałować) albo mama zabrania Ci się samu z podwórka oddalać ...

 

Jak 200 km to jest daleko to mi ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek wybierając się lata temu z Warszawy do Pułtuska mówił, że jedzie w trasę, ale to były inne czasy a i Żuk mógł po drodze zaliczyć remont więc może i była to trasa a dziadek zabierał skrzynkę z narzędziami jakieś graty na wymianę kawał brezentu by mógł walnąć się na ziemi pod Żuka itd.

Aktualnie setki jak nie tysiące osób ruszają rano w trasę z Warszawy do Szczecina lub w innym kierunku i wieczorem meldują się na powrót w stolicy po przejechaniu 500 czy nawet więcej kilometrów, mówię to z własnego doświadczenia ponieważ trasy z przebiegiem 600km+ nie są dla mnie problemem. Więc jak słyszę, że dojazd na tor 300km to jakiś wielki problem to traktuję to jako wymówkę a nie realną przeszkodę.

 

Rozpoczynając swoja przygodę z torem miałem tylko motocykli i Cinquecento którym żona woziła graty. Na tor jechałem motocyklem tam rozbierałem go z lusterek i kierunkowskazów latałem cały dzień i na wieczór zakładałem graty na sprzęt i do domu.

Najbardziej obawiałem się wywrotki ponieważ wtedy powrót do domu mógłby być kłopotliwy ale przyjąłem taki scenariusz jak jadę na tor martwię się tylko okrążeniami na torze jak zaliczę paciaka to będę się martwił tym jak wrócić do domu. Paciak zdarzył się podczas rundy Mistrzostw Polski w Modlinie ( była kiedyś taka runda) na szczęście do Warszawy było blisko, kumple pod ręką więc koń dotarł na miejsce a ja na pięć tygodni w gips.

 

Mogę tu napisać więcej choć to rozsądne nie było, zdarzyło mi się pojechać na Track Day w 1999r do Francji na motocyklu i to w marcu, nie mogę powiedzieć, że było daleko za to przez blisko 1000km było bardzo, bardzo zimno.

 

Z torem jak z innymi sprawami w życiu, można szukać powodów by tam nie pojechać i wszystkie najmniejsze przeszkody obracać w problemy nie do przejścia, pamiętajcie jednak, że można też podejść dokładnie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...