Skocz do zawartości

Prawo jazdy - szkolenie, egzamin


Hun996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chcialbym miec prawko na motor i samochod. No i wlasnie nie wiem czy robic to za jedynm zamachem, czy tez lepiej nie. Jak mi radzicie???

A no i ile mniej wiecej bym musial miec hajsu (na A i B prawka)???

Ja mam egzamin na A+B 19 lutego :clap:

Wolę zadawać wszystko za jednym razem, bo wiele osób mi tak radziło :buttrock:

Ja za wszystko zapłaciłem 1600zł, ale to u mnie, bo nie wiem jak wyglądają ceny u Ciebie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mam parę pytań bo kolega właśnie oblał egzamin moim zdaniem w dość dziwny sposób. Mianowicie skończył przejazd po mieście, wrócił pod WORD (więc nie było przerwania egzaminu). Pod WORDEM na pytanie egzaminatora czy posiada inne uprawnienia, odpowiedział że tak i dowiedział się, że w takim razie nie może dostać pozytywnego wyniku egzaminu.

 

Jak to wygląda od strony prawnej?

Czy egzamin praktyczny na mieście jest nagrywany?

Czy warto taką decyzję podważyć?

 

Z góry dzięki za informacje i pozdrawiam!

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej szczegolow!

jakie pytania zadal i jakie byly odpowiedzi.

 

pamietaj ze we wniosku, ktory potem wypelnia egzaminator musisz ujawnic posiadane prawa jazdy!!!!

jesli tego nie zrobisz - sfalszowales dokument... koniec egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej nie zalapalem!

jesli mam A1 i chce robic A,to ide tylko na egzamin praktyczny a teorii nie zdaje?czy chodze na kurs i jezdze z instruktorem wykupuje jazdy itd??

 

czy oplaca sie isc najpierw na A1 a potem zrobic A czy od razu na A?

 

dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, za miesiąc zaczynam prawko A+B i w związku z tym mam pare pytań. Jak to jest z kat. A w zime? Można robić bez problemu czy może lepiej poczekać z A do wiosny?? Jak wyglądają egzaminy A+B? Teoria jest jedna czy dwie? Jak bym teraz zrobił B a na wiosne A to znowu musiałbym chodzić na teorie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za miesiąc zaczynam prawko A+B i w związku z tym mam pare pytań. Jak to jest z kat. A w zime? Można robić bez problemu czy może lepiej poczekać z A do wiosny?? Jak wyglądają egzaminy A+B? Teoria jest jedna czy dwie? Jak bym teraz zrobił B a na wiosne A to znowu musiałbym chodzić na teorie??

 

Można robić kurs w zimie i zdawać( choć to zależy od miasta bo podobno w niektórych nie można :icon_biggrin: ),

Jeżeli zdajesz A+B to chodzisz raz na wykłady z teorii i przy zdawaniu masz dodatkowe pyt. chyba 6.

 

 

A ja mam pytanie praktyczne:

Dlaczego nie mogę dodawać gazu na 8-ce, a może mogę tylko mam "dziwnego" instruktora :?:

Dziś jeździłem wypad z budki (przerwał sobie czytanie gazety) i tekst: wolniej bez gazu, wy tylko rura i rura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

czy ktoś może ma wiarygodne źródło informacji nt zmian w przyznawaniu od nowego roku praw jazdy kat A? Podobno ma zostać wprowadzony system : najpierw zdaje się kat A1 a dopiero po 1 roku można zdawać na kat A...

 

Pogłoski narazie nic takiego nie ma.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno miałem egzamin na kategorię A (23 października), zdawałem w Bielsku Białej. Powiedzieli mi tam, że egzaminów od 1 listopada do 1 kwietnia nie ma, ewentualnie są zawieszone wcześniej jeśli spadnie śnieg. Instruktor mówił mi to samo tyle, że na kurs możesz chodzić w zimie o ile śniegu nie ma ale zdawał będziesz na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Przeczytałem cały wątek ale nie znalazłem nic na temat następującego przypadku:

Kierowca posiada prawko kat.B i chce sobie "dorobić" kat. A. Jak wygląda kurs i egzamin?

"Sto" lat temu ;-) w moim przypadku będąc posiadaczem prawka kat B dorobiłem sobie prawko kat.A. Kurs był tylko praktyczny na placu. Egzamin teoretyczny tylko z zakresu budowy i obsługi jednoslada a potem egzamin praktyczny na placu i po tygodniu pieczątka w prawku o posiadanych dodatkowych uprawnieniach.

Jak jest teraz?

Może ktoś przechodził w ostatnim czasie taką ścieżkę?

Pozdrawiam

 

Sabcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca posiada prawko kat.B i chce sobie "dorobić" kat. A. Jak wygląda kurs i egzamin?

Jak jest teraz?

Może ktoś przechodził w ostatnim czasie taką ścieżkę?

Na moim kursie (marzec-czerwiec 2007) był jeden facet, który miał od paru lat B i robił kat. A. Na teorię chodził razem ze wszystkimi, którzy uczyli sie wyłącznie na kat. B, tylko czasem dostawał dodatkowe materiały (oglądał filmy o budowie motocykla, technice jazdy, egzaminie kat. A), a ja razerm z nim. Potem przez jakiś czas miał też jazdy, bo go widywałem - więc to "dorobienie" w praktyce wyglądało dokładnie tak samo, jakby robił swoje pierwsze prawko w życiu. Żadnych ułatwień z racji posiadania kat. B - dokładnie ta sama procedura co w przypadku świeżaka bez żadnych uprawnień. Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...