Skocz do zawartości

POMOC W TRASIE, DRODZE-lista pomagajacych. .


Rekomendowane odpowiedzi

Nieustająco Karkonosze

 

dolnośląskie/jelenia góra/Buber/501319819

 

trochę narzędzi, miejsce pod namiot, miejsce na motor w szopce i w ogóle :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dolnośląskie/Świdnica-Wałbrzych/Michał/ 601450673

(garaż, jeśli trzeba to browar i spanie też, podstawowe narzędzia, trochę sam potrafię pogrzebać, blisko do kilku sklepów z częsciami i wulkanizacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

No i znalazłem a i się przyłącze.

Niemcy między Bremen a Osnabruck (49439)

004915140147000

Zaplecze mechaniczne i wiedza. W razie większych problemów to i przyczepka się znajdzie na zwiezienie..ale po pracy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To ja też, zapraszam; Świebodzin / Lubuskie.

 

Garaż, awaryjne spanie 2 miejsca, małe zaplecze serwisowe, piwo & paliwo. I co tam potrzebne, w miarę możliwości.

 

Remigiusz - 507 043 085

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktos zawital kiedy do Szkocji , to u mnie awaryjne spanie, dosc bezpieczne miejsce do przechowania moto, narzedzia I moja pomoc. Aberdeen. Numer tel na priv.

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...