Skocz do zawartości

POMOC W TRASIE, DRODZE-lista pomagajacych. .


Rekomendowane odpowiedzi

Padł taki sam watek na śląskiej grupie.

Tutaj jakoś nie znalazłem dlatego pomyślałem ze napisze i mozna ewentualnie temat przykleić tu lub do innego działu- To na początek wydaje sie najsensowniejsze.

 

 

 

CHodzi o zebranie listy ludzi chętnych którzy w swoich rejonach zamieszkania mogą pomóc motocykliscie w razie awarii, czy innych problemów z moto.

Ludzi którzy mają gdzie ew moto przechować, udostęnić narzedzia, dowieść paliwko jak zabraknie, ewentualnie naprawić motocykl lub go przetransportować...

 

Jeżeli ten temat wypali mogłaby powstać lista ludzi którą mozna wozić ze sobą i w razie problemu szukać gdzies pomocy...

 

Jeżeli faktycnzie ten temat nie wisi już gdzieś i są chętni prosze sie wpisywać- ( oczywiscie preferowane sa osoby które faktycznie mogą cos pomóc a nie tlyko sie tu pokazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry pomysl !! Znacznie latwiej psychicznie wybrac sie gdzies w trase majac swiadomosc mozliwosci pomocy w innych stronach.

Nie wiem tylko czy chodzi o pomoc bezinteresowna, czy odplatna bardziej profesjonalna.

Jesli chodzi o ta druga to ja mam tel. do warsztatow w mojej okolich gdzie moge zglosic sie w czasie awarii:

BYDGOSZCZ - 0 52 5821412

Toruń - 602 113 528

Trzeba miec na uwadze ze pomoc kolezenska nie zawsze jest aktualna w wyjatkowych sytuacjach, albo kogos nie ma na miejscu, albo nie ma mozliwosci przyjechac itd... Wieksze warsztaty motocyklowe pelnia taka funkcje bardziej niezawodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle temat dobry.

A wiec mieszkam w Koluszkach koło Łodzi, jezeli chodzi o dowóz paliwka naprawe przechowanie itp nie ma sprawy problem jest z ewentualnym noclegiem gdyz mieszkam w bloku i nie ma zbytenie tu duzo miejsca :bigrazz:)

 

Wrazie co mozna dzwonić do mnie Daniel 880538295 a postaram sie pomoc

 

Pozdrawiam

 

P.S prowadze z TATĄ warsztat :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał :bigrazz: no napisałem 'nieprofesjonalna' czyli, że ja mogę pomóc o każdej porze, jeśli to jest możliwe...

a warsztaty są we wrocku:

-na rakowej - serwis hondy

-na reymonta - km moto

 

ale niedługo będzie mapka dla wrocławia na wzór tej z warszawy (mam już ponad 20 różnych adresów)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dobrym mechanikiem ale znam w okolicy kilku , garaż i podstawowe narzedzia sie znajda wszystkim pechowca udziele kolezenskiej pomocy :D Pracuje na róne zmiany wiec jestem w domu o róznych porach. Pozdrawiam

PIŁA nr. tel. 691 017 418 MARCIN

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Zapomniałem dodać w poprzednim wpisie numeru telefonu: 0 607 587 637, pomoc 40 km na zachód od Poznania.

Widzę, że zaczyna sie tworzyć konkretna lista.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy alfabetycznie wg. województw:

 

województwo Najbliższa duża miejscowość Miasto Osoba telefon

łódzkie Łódź Koluszki Daniel 880 538 295

mazowieckie Warszawa Warszawa Max 600 817 008

śląskie Bytom Mierzęcice Napiór 600 970 110

śląskie Katowice Rybnik Nikodem 32 422 51 95

wielkopolskie Poznań Opalenica Hil 607 587 637

wielkopolskie Piła Piła Marcin 691 017 418

 

 

 

Należy pamiętać, że topomoc koleżeńska na tyle ile jest możliwa, jednak im więcej kontaktów w danym regionie tym wieksze prawdopodobieństwo pomocy w danym regionie.

Widzę, że śląsk i wielkopolska prowadzi...narazie.

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscce chodzi mi o pomoc raczej humanitarna a nie autoryzowany serwis- bo te mozna znaleźć w innych miejscach.

 

Widze ze cos sie dzieje w temacie- wiec proponuje Chetne o osoby o kopiowanie tej listy i dopisywanie siebie- To chyba najprostrzy sposób na utworzenie takeij listy automagicznie.

 

województwo Najbliższa duża miejscowość Miasto Osoba telefon

łódzkie Łódź Koluszki Daniel 880 538 295

mazowieckie Warszawa Warszawa Max 600 817 008

śląskie Bytom Mierzęcice Napiór 600 970 110

śląskie Katowice Rybnik Nikodem 32 422 51 95

wielkopolskie Poznań Opalenica Hil 607 587 637

wielkopolskie Piła Piła Marcin 691 017 418

Śląskie- Gliwice- Paweł 504-700-228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...