Skocz do zawartości

Militec 1 (Motor Life).... ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie dałem sie zrobić w ch**a na aukcji Allegro - kupiłem coś co miało byc Motor-Lifem a wyglada na Mixol i pływa ślicznie po powierzchni wody. Cena była nazbyt atrakcyjna i szczerze powiedziawszy spodziewałem sie bubla ale postanowiłem zalicytować i sprawdzić.

Tak więc panowie nie kupujcie na Allegro - tam handluje kolo o liginie "no3" - omijajcie go z daleka.

 

Ja tez kupiłem Motor-life u gościa z nikiem "no3" oczywiście na allegro, cena 40zł + przesyłka. Wszystko ładnie zapakowane, buteleczka po wyjęciu z pudełka zafoliowana, wszystko leżało na półce dopóki nie przeczytałem tego co napisałeś.

Od razu pobiegłem po wodę żeby sprawdzić, dolałem do wody trochę moto-lifa, opadł jak kamień na dno:) uffff...

 

Tak z ciekawości spytam, za ile go kupiłeś? Jak sprawdzałem to "no3" nie ma żadnych negatywny komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAA. Paaanowie aaaale dałem dupy.... po tym co tu przeczytałem postanowiłem powtórzyć próbę z wodą - tym razem wlałem trochę więcej Motor-Life'a - i ... opadł na dno. Poprzednim razem chyba napiecie powierzchniowe wody nie pozwoliło na jego opadnięcie.

 

Strasznie mi głupio :? 8O Dlatego publicznie chcę przeprosić człowieka, który mi to sprzedał (I tak zaraz do niego zadzwonię)

 

Swoją drogą trochę mi ulżyło...(nawet 40 dychy piechotą nie chodzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu . Sprzęgło mówicie? Okaże się, bo tuż przed zakończeniem sezonu założyłem w swojej Hondzie nowe tarcze i sprężyny, zmieniłem przy tym olej, dałem pół butelki Motorlife (dobra, dobra, podobno nie oryginał, ale mam pod ręką w sklepie :)) i ... zobaczymy co się będzie działo. W poprzednie moto też to wlewałem i nie było uślizgów sprzęgła. Piotrze, mówisz o "inteligentnym uszlachetniaczu" to samo piszą w ulotkach, tak więc na tarczach nie powinien się osadzić, ale przekładki są metalowe. Zobaczymy :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Marlew' date=' Piotr D - zaczal sie sezon. Czy w ziwazku z tym planowany przez Was test zaczal sie lub rozpocznie w najblizszym czasie?[/quote']

 

Dopiero wczoraj rozpocząłem sezon i dzisiaj jadę do Pawła na przegląd więc może w nastepną sobotę...???

Dla mnie to 2 godziny tam godzina na miejscu i 2 z powrotem.. Jak tam Piotrze?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopiero wczoraj rozpocząłem sezon i dzisiaj jadę do Pawła na przegląd więc może w nastepną sobotę...???

Dla mnie to 2 godziny tam godzina na miejscu i 2 z powrotem.. Jak tam Piotrze?

pozdrawiam

 

Po drodze do Piotrka moża wpadniesz do mnie na rancho? Bardziej "po drodze" juz nie będzie ;)

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
quote][email protected] pod tym adresem można zamówić i wysyłkowo kupić oryginalny Militec ... 70 zł plus koszt wysyłki... szybko i solidnie... sam sprawdziłem.
_________________

Only Kawa

 

tu forumowicz juz sprawdził: sprawnie i szybko dostarczają do domu. na www.militec1.pl znajdziesz kontakt do dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy można wlać militec zamiast oleju do skrzyni biegów? albo w proporcji 1:1? bo dzisiaj zobaczyłem że odkręcila mi sie śrubka spustowa skrzyni biegów i przez całą noc wyciekło mi sporo oleju i dolałem militecu i nie wiem czy z powrotem nie wlać oleju do skrzyni bo mam jeszcze sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...